قیمت انواع روتختی هتلی عمده

بازار خرید روتختی هتلی بنفش

در میان منسوجات گوناگونی که همواره تولید و روانه بازار میشود آنچه از همه بیشتر مورد پسند و توجه مردم است و در اصل بهترین عامل برای دکوراسیون اتاق هاست، روتختی است که بسیار پرکاربرد بوده و در همه جا مورد استفاده قرار میگیرند.
– آیا انواع روتختی را میشناسید؟
– از روتختی هتلی بنفش چه میدانید؟
– آیا از بازار خرید روتختی هتلی بنفش مطلعید؟
امروزه روتختی ها در انواع و اقسام طرح و رنگ روانه بازار میشوند. طرح های آن مدام بروز تر میشود و نمیتوان فهمید کدام رنگ و طرح را میتوان انتخاب کرد.

برای اماکن عمومی از جمله هتل های لوکس و زیبا که همواره برایشان مهم است که با مد روز پیش بروند، بسیار زیبا و مدرن است.

اگر شما هم برای خرید کالای خواب عمده هتل یا مهمان سرای خود با چنین مسئله ای دست و پنجه نرم میکنید و به امید شناخت بهترین و لوکس ترین نوع روتختی هستید، مقاله ما را برای خواندن ادامه دهید تا ما به شما روتختی هتلی بنفش را معرفی نماییم.

بازار خرید روتختی هتلی بنفش
روتختی هتلی بنفش از جمله روتختی های است که به علت دارا بودن رنگی خاص و ترند که هیچگاه به اصطلاح از مد نمی افتد بسیار پرطرفدار و پرفروش است.

در میان رنگ هایی که وجود دارد رنگ بنفش از جمله رنگ های محبوب مردم بانوان ایرانی است که در سه رنگ بندی بنفش تیره، بنفش روشن و یاسی موجود است. البته اضافه کنیم که استفاده از رنگ بنفش محبوبیت خاص و ویژه ای در بین رنگ ها دارد و محبوببیت این رنگ تنها در کشور ما رواج ندارد و بلکه در تمام جهان رنگ بنفش رنگی خاص و زیبا است.

روان شناسان علت علاقه مردم به رنگ بنفش را در آرام بخش بودن آن در حین دادن حس قدرت و قوی بودن به آدمی میدانند، در واقع رنگ بنفش نوعی رنگ سلطنتی است و استفاده از آن برای هتل های لوکس، نشان از دکوراسیون شاهانه است.
روتختی هتل بنفش به علت رنگ خاص و مردم پسندی که دارد در مدت بسیار کوتاهی توانست جایگاه خود را میان عامه مردم پیدا کند با فروش بالای هتل همه را نیز به این نتیجه رساند که این علاقه مردم به رنگ بنفش میتواند رضایت مشتریان را جلب کند. از همین رو اغلب هتل ها در چیدمان اتاق های خود از این رنگ، بسیار بهره بردند.

روتختی هتلی بنفش در دو نوع ست و نیم ست بنفش در سایزهای یک و دو نفره از انواع پارچه از جمله پارچه مخمل همراه با ساتن براق که جلوه ای زیبا و لوکس به تختخواب میدهد، مورد استفاده قرار میگیرد.
برای آنکه روتختی هتلی بنفش و انواع روتختی های پرفروش کالای خواب تاچ در بازار را بهتر بشناسید و برای خرید هر آنچه که نیاز است را بدانید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

آنچه باید از روتختی هتلی فانتزی بدانید

آنچه باید از روتختی هتلی فانتزی بدانید

روتختی های فانتزی از شیک ترین و شکیل ترین نوع روتختی هستند که در واقع امروزه بسیار مد شده اند و بسیار هم پرطرفداران اند. در واقع روتختی های فانتزی به آن علت که بیشتر مورد پسند دختران هستند و این سبک علاقه دختران در هر سن و سالی است بسیار پرفروش اند. در این روتختی بیشتر از رنگ های دخترانه و طرح های فانتزی بهره گرفته میشود و این طرح بر اساس سلیقه مشتریان میتواند هر چیزی اعم از: شخصیت های کارتونی محبوب، میوه های فانتزی و اشکال هندسی و حتی چاپ عکس فانتزی خودشان بر روی روتختی را شامل شود.
از آنجا که روتختی های فانتزی در مصارف خانگی مورد استقبال واقع شدند، هتل ها نیز برای جذب مشتری و احترام به سلیقه مشتریان این نوع روتختی را به لیست روتختی های مورد استفاده خود قرار دادند، روتختی های فانتزی هتل در انواع روتختی فانتزی دخترانه هتلی نوجوان، جوان و کودک مورد استفاده قرار میگیرد. اگر قصد خرید روتختی هتلی فانتزی را برای هتل تان دارید اصل قرار دادن یک سری از مسائل که خرید و استفاده از این نوع روتختی را برایتان سودآور کند و نتیجه عکس ندهد ضروری است که ما در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

بازرگانی فروش روتختی هتلی بنفش
در انتخاب روتختی هتلی فانتزی از آنجا که قرار است مورد استفاده دختر ها قرار گیرد، بسیار حساس عمل کنید چه در انتخاب رنگ و چه در انتخاب طرح، اول از همه این نکته را فراموش نکنید از آنجا که مخاطب استفاده روتختی های فانتزی اغلب دخترها هستند، این باور غلط که میتوانید انواع رنگ های جیغ را در رنگ بندی روتختی مورد نظر به کار بگیرید دور بیندازید. درست است که رنگ های جیغ توجه دختران را جلب مینماید، اما این در خرید لاک و رژ لب شان و امثال هم صدق میکند. در خرید روتختی هرچه رنگ استفاده شده ملایم تر دیده شود بهتر است و بیشتر خریدار دارد. مثلا به جای استفاده از رنگ آبی یا رنگ سبز از رنگ سبز آبی استفاده کنید که هم زیباتر است و هم آرام بخش تر.
نکته دومی که قرار است مورد توجه قرار گرفت شود انتخاب طرح روتختی است، از آنجا که در هتل ها قرار است همه‌ رنج سنی با انواع سلایق از اتاق ها استفاده کنند، طرحی که به کار میبرید نه بسیار کودکانه باشد نه بسیار پیچیده و مفهومی، بیشتر سعی کنید از طرح های ساده که باب سلیقه تمام سنین اند بهره بگیرید، مثلا استفاده از طرح های میوه ای از جمله هندوانه ای یا طرح های هندسی برای تمام رنج سنی دختران باب سلیقه و مورد پسند است. آنچه در این میان ضروری است در واقع رنگ بندی آن است و استفاده درست از رنگ هایی که در یک طیف رنگی قرار دارند و همه به هم ربط پیدا میکنند.
همانطور که در ابتدای مطالب گفته شد رنگ بنفش رنگ مورد علاقه تمامی سنین است، اگر در انتخاب رنگ و طرح یک روتختی هتلی دچار مشکل شده اید و نمیدانید چه رنگ و طرحی برای خرید بهتر است، ما به شما روتختی هتلی بنفش با طرح های فانتزی دخترانه را پیشنهاد میدهیم. اگر بخواهیم دقیق تر راهنمایی تان کنیم انتخاب یک روتختی هتلی بنفش با طرح فانتزی هندسی مثلثی در طیف رنگی بنفش تیره و یاسی بهترین گزینه برای خرید هتل تان خواهد بود.
روتختی هتلی بنفش در انواع و اقسام طرح های فانتزی با مناسب ترین قیمت ها در بازار موجود است و شما با یک سرچ کوتاه میتوانید از تنوع طرح و رنگ آن شگفت زده شوید و به راحتی روتختی باب میلتان را پیدا کنید.

3 مورد از مزایای روتختی هتلی نخی

3 مورد از مزایای روتختی هتلی نخی

روتختی هتلی نخی دارای یک سری ویژگی های منحصر بفرد است که همین ویژگی ها سبب شده تا علاقه‌ مندان و طرفداران خاص خود را پیدا کند و از محبوب ترین روتختی های موجود در بازار به حساب برود.
روتختی هتلی نخی بسیار پرفروش است، تمامی هتل ‌داران به علت علاقه ای که عموم مردم به این جنس از روتختی دارند همواره خرید این نوع روتختی را در دستور کار خود قرار میدهند. اما ویژگی های که سبب شده این نوع از روتختی مورد توجه هتل‌ داران واقع شود عبارت اند از:
نرمی و لطافت: روتختی هتلی نخی جنس بسیار نرمی دارد و این را با لمس پارچه آن خود به خوبی متوجه میشوید که همین نرمی پارچه آن یکی از دلایل محبوبیت این نوع از روتختی است.
خنک بودن: در روتختی های نخی هوا به خوبی میان بافت آن جریان دارد یعنی نوع بافت آن به گونه ای است که فاصله میان تار و پود آن ایجاد شده است که همین امر سبب جا به ‌جایی هوا به درون و بیرون از روتختی و در نهایت خنک شدن این جنس از روتختی میشود.
ضد حساسیت: روتختی نخی هرچند که در تولید خود از الیاف پنبه ای بهره برده است، اما برخلاف آنها سبب ایجاد هیچگونه حساسیتی از جمله حساسیت تنفسی نمیشود.
روتختی هتلی بنفش با دارا بودن این ویژگی ها و دیگر ویژگی هایی که پارچه های نخی دارند توانسته است نظر هتل ‌داران را به خود جلب نمایند و به علت رنگ و طرح زیبا همراه با قیمتی مناسب در جنسی که مورد علاقه عموم مردم است بهترین گزینه برای خرید به حساب بیاید.

مشخصات مهم روتختی هتلی رنگی

مشخصات مهم روتختی هتلی رنگی

از مهم ترین شاخصه های روتختی هتلی رنگی تنوع بسیار در رنگ‌ این نوع از منسوج است. این روتختی ها از آنجا که بدون طرح و فقط به صورت تک رنگ و بدون نقش و نگار تولید میشوند، تنوع رنگی بسیاری دارند و تا آنجا که نمیتوان رنگی را یافت که این روتختی ها در آن رنگ تولید نشوند.
از دیگر خصایص روتختی هتلی های رنگی نرمی و راحتی آنها است. از آنجا که دست تولید کنندگان در زمینه ظاهری این قسم از روتختی ها بسته است و آنها نمیتوانند با دادن ظاهری قشنگ با انواع نقش و نگار خریدار را فریب دهند، تمام تمرکز خود را بر روی کیفیت بالای کالا گذاشته اند تا همین کیفیت بالا سبب جلب توجه خریداران شود. همان طور که اشاره کردیم این نوع روتختی دارای جنسی نرم و راحت است و همچنین گرما را نیز به خوبی حفظ کرده و گزینه مناسبی برای استفاده در فصل های گرم سال است .
روتختی هتلی رنگی با اینکه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و تمام تمرکز تولید کنندگان آن بر روی کیفیت است، در قیمت های بسیار مناسب عرضه میشود که همین امر سبب محبوبیت بیش از پیش این نوع روتختی است. در واقع آنچه سبب جلب نظر خریداران است همین کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب است.

بازرگانی فروش روتختی هتلی بنفش

بازرگانی فروش انواع مختلف این منسوج

روتختی هتلی بنفش در انواع طرح و نقش در بازار موجود است که علت محبوبیت این محصول استفاده از رنگ زیبای بنفش در آن است، در واقع از آنجا که رنگ بنفش رنگی بروز و ترند است اغلب هتل های لوکس در دکوراسیون و چیدمان اتاق های خود از این نوع روتختی بهره میبرند. بازرگانی فروش روتختی هتلی بنفش، این نوع از روتختی را با قیمتی مناسب به دو صورت عمده و تکی به بازار داخلی و خارجی عرضه میکند.در این بین خرید عمده بهترین گزینه است. چراکه در خرید عمده از آنجایی که یک محصول به میزان بیشتری به فروش میرسد از قیمت تکی آن کاسته میشود و این نوع خرید بهترین گزینه برای تمامی هتل داران است. همچنین برای خرید روتختی هتلی بنفش میتوان این منسوج را در خرید مستقیم از بازرگانی فروش روتختی هتلی بنفش با قیمتی بسیار مقرون به صرفه تهیه نمود.

بازرگانی فروش روتختی هتلی بنفش
در واقع بازرگانی فروش روتختی هتلی بنفش از آنجا که این محصول را در بالاترین درجه کیفیت در انواع مدل های مختلف و جنس پارچه های گوناگون اعم از نخی، پنبه ای، تترون، نانو و زیباترین و پرفروش ترین نوع پارچه که در واقع زیبایی خاصی به این نوع روتختی میبخشد یعنی پارچه مخمل همراه با ساتن های براق روانه بازار فروش داخلی و خارجی میکند.
بهترین و بصرفه ترین خرید که با کمی ریسک همراه است، خرید روتختی هتلی بنفش است و دلیل ما برای پیشنهاد دادن این نوع از روتختی به شما این است که این رنگ، علاقه‌ مندان زیادی دارد. اگر شما بتوانید این رنگ را در طرحی ویژه به کار ببرید، مطمئن شوید این خرید شما برای هتل بازدهی بالایی به همراه خواهد داشت.
اگر در زمینه اینکه چه رنگی برای چه طرحی مناسب است با مشکل مواجهید، بهتر است که برای خواندن این مطلب کمی وقت بگذارید؛ چراکه ما به طور دقیق و کارشناسانه در این مطلب طرحی های مناسب این رنگ را بررسی کرده ایم و بهترین ها را به شما ارائه داده ایم.
از اینکه تا انتهای این مطلب همراه ما بودید متشکریم…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.