تولید تشک مخصوص تخت بیمارستانی

آماده سازی و مجهز کردن یک بیمارستان کار ساده ای نیست.  برای به دست آوردن و درست کردن این تجهیزات باید بهترین و‌ استاندارد ترین وسایل را برای کامل کردن آن در نظر بگیریم.

این تجهیزات باید حداقل استانداردهای وزارت بهداشت و درمان  را دارا باشند. یکی از این تجهیزات تشک تخت بیمارستانی است. تولید تشک مخصوص تخت بیمارستانی با دیگر تشک های معمولی بسیار متفاوت است. انواع تشک های بیمارستانی تولید شده در بازار با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. 

تولید تشک مخصوص تخت بیمارستانی

استاندارد تشک های بیمارستانی هوشمند

استاندارد تشک های بیمارستانی هوشمند تشک تخت بیمارستانی انواع گوناگونی دارد که با توجه به توصیه متخصصین می توان بهترین گزینه را برای استفاده از آن در نظر بگیریم. تشک بیمارستانی دارای شرایطی است که می توان بسته به خود بیمار آن را تهیه کرد.

بعضی از افراد به دلیل داشتن مشکلات فراوان ، نیازمند مراقبت همیشگی هستند. پس لازم است تشک هایی برای آن ها انتخاب شود تا هنگام استراحت اذیت نشوند و خواب راحتی را داشته باشند. 

بعضی از افراد بیمار بعد از ترخیص از بیمارستان به دلیل ناتوانایی های جسمی و حرکتی مجبورند به صورت مداوم روی تشک بخوابند. انتخاب تشک مناسب باعث می شود دردهای ناشی از خوابیدن های طولانی کمتر شده و فرد دچار زخم بستر نشود. 

انواع تشک بیمارستانی در بازار وجود دارد. حال سوال اینجاست که تشک های بیمارستانی را چگونه انتخاب می‌کنند ؟ 

بیشتر بیمارستان ها بسته به شرایطی که دارند ، اقدام به تجهیز بیمارستان می کنند. تولید تشک بیمارستانی شرایط خود را دارا است. این تشک ها یا به صورت دستی کار می کنند یا الکتریکی هستند.  انواع این تشک ها عبارتند از ؛ 

تشک های فنری ؛ در تهیه این تشک ها از فنر استفاده شده است.  با وجود به کار گیری پار چه هایی که هوا را از خود عبور می دهند بیمار دیگر دچار تعریق و زخم بستر نمی‌شود.

تشک های بادی ؛ این تشک ها با پر شدن هوای بین حفره ها مخصوص افرادی تهیه شده که توانایی حرکت را ندارند.

تشک های فومی ؛ این تشک ها با استفاده از فوم مخصوص ساخته شده اند. که شکل بدن را به خود می گیرد. و به توصیه متخصصین بهترین نوع تشک است. 

تشک های سلولی ؛ این تشک ها با پر شدن هوای بین سلول ها وزن بیمار را به خوبی تحمل می کند. 

فروش مستقیم تشک تخت بیمارستانی

فروش مستقیم تشک تخت بیمارستانی فروش مستقیم تشک تخت بیمارستانی در بازار هم به صورت حضوری و هم اینترنتی انجام می شود.  تهیه و تولید این گونه تجهیزات مستلزم به کار گیری دانش روز برای تولیدات بهتر و بیشتر است. و حتی می‌توان با صادرات آن درآمد زایی کرد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.