خرید انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی ساده

خرید انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی ساده

– آیا از روتختی های سفید بیمارستانی چیزی شنیده اید؟
– انواع روتختی های سفیده بیمارستانی را میشناسید؟
– آیا از خرید انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی چیزی میدانید؟

خرید انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی ساده

پاکیزگی از جمله مهم ترین فضایل دینی و اخلاقی است که تمامی انسان ها از هر دین و قوم و ملیتی آن را صدر خواسته هایشان میگذارند و به آن اهمیت ویژه میدهند، چرا که سلامتی از جمله مهم ترین دارایی های هر فردی است که داشتن سلامتی خود مقرون به رعایت پاکیزگی است. از این رو توجه به این مطلب، امری مهم و حیاتی محسوب میشود. از آنجا که انسان ها زیبا پسندند و به سلامتی خود اهمیت میدهند، برایشان مهم است که در هر زمان و هر مکان و موقعیتی، توجه به نظافت و پاکیزگی در صدر قرار بگیرد. در این میان از مهم ترین مکان هایی که توجه به پاکیزگی و نظافت از جمله اصلی ترین ارکان آنها به حساب میرود بیمارستان ها هستند. بیمارستان ها موظفند که به پاکیزگی و نظافت بیش از هر جای دیگری اهمیت دهند و از بهترین و مرغوب ترین کالاها استفاده کنند. یکی از کالاهایی مورد نیاز در بیمارستان ها که بسیار هم مورد استفاده قرار میگیرد روتختی است. روتختی مصرفی بیمارستان ها، اغلب سفید بوده و همین هم دلیل بر توجه بیش از پیش به کیفیت و مرغوبیت این کالا میشود. در این میان روتختی تترون سفید بیمارستانی، از پرکاربردترین انواع روتختی برای بیمارستان ها است. از پارچه تترون، برای ساخت روتختی تترون سفید بیمارستانی، استفاده میکنند، چرا که این پارچه ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد که آن را برای استفاده در ساخت روتختی های بیمارستانی، گزینه مناسبی میکند.

ویژگی های پارچه تترون

ویژگی های پارچه تترون

– قیمت مناسب و ارزان
– با دوام بودن و عمر زیاد پارچه
– مناسب برای هر پوستی و حساسیت ایجاد نکردن
– نازک نبودن پارچه
– رنگ بندی یک دست
این ویژگی ها و دلایل فروان دیگر سبب میشوند که این پارچه مناسب ترین گزینه برای ساخت روتختی، ملحفه، و البسه بیمارستانی شود.
پارچه تترون بر اثر کاربردهایی که دارد در انواع مختلفی تولید میشود که پرفروش ترین و کاربردی ترین آنها عبارت اند از:
پارچه تترون ساده: پارچه تترون ساده از نرمی و لطافت بالایی برخوردار است و همین نرم و لطیف بودن آن، دلیلی شده تا در ساخت انواع مختلف لباس های بچگانه و لباس های خانگی و راحتی زنانه مورد استفاده قرار گیرد.
پارچه تترون بیمارستانی: همان طور که مستحضرید این نوع پارچه برای ساخت روتختی، ملحفه و لباس کارکنان و بیماران بیمارستانی استفاده میشود.
پارچه تترون کشی: این نوع از پارچه مثل دیگر پارچه های تترون است و فقط با این تفاوت که در ساخت این پارچه ها در مرحله آخر به کمک دستگاه پارچه بافت، پارچه را کشسان میکنند.
پارچه تترون مخصوص دوخت پیراهن: این نوع پارچه به علت خنکایی که دارد برای دوخت پیراهن های مردانه در فصل بهار و تابستان مورد استفاده قرار میگیرد و از محبوب ترین پارچه های تترونی موجود در بازار به شمار میرود.
برای ساخت روتختی های بیمارستانی، از پارچه تترون بیمارستانی برای دوخت و دوز استفاده میکنند، اما آنچه در این مطلب، موضوع بحث است، روتختی تترون سفید بیمارستانی و انواع آن است. روتختی تترون سفید بیمارستانی از پارچه تترون بیمارستانی تولید میشود و در اتاق بیمار در بیمارستان ها به کار میرود. علاوه بر اینها، دلیلی دیگری که از پارچه تترون برای تولید روتختی های تترون سفید بیمارستانی استفاده میکنند، قابلیت خوب در شست و شو است و همچنین این پارچه از آنجا که به اصطلاح آب نمیرود تا مدت ها میشود از آن، بدون کم شدن دوامش استفاده نمود. برای خرید انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی بهتر است این مقاله را تا پایان مطالعه کنید تا، شما را با بهترین و کاربردی ترین نوع روتختی تترون سفید بیمارستانی آشنا کنیم .

چند ویژگی مهم روتختی تترون ضخیم

چند ویژگی مهم روتختی تترون ضخیم

همان طور که قبلا به آن به طور مختصر اشاره شد، پارچه تترون دارای یک سری ویژگی های عمده است که در هر نوعی از آن، این ویژگی ها وجود دارد، اما در پارچه های تترون بیمارستانی از آنجا که برای دوخت ملحفه، روتختی، و از همه مهم تر البسه بیمار و کارکنان بیمارستان استفاده میشود و مدام در معرض تعویض اند و باید هربار شست و شو داده شوند تمام ویژگی های که در پارچه های تترون بیمارستانی استفاده میشود، ویژه تر از مابقی پارچه های تترون دیگر به آنها رسیدگی میشود. ویژگی های که در ساخت روتختی تترون سفید بیمارستانی باید بیشتر به آنها بها داده شود عبارت اند از:

ضخامت پارچه: روتختی تترون سفید بیمارستانی باید از نوع ضخیم پارچه تولید شود تا سبب انتقال سردی تخت به بیمار نشود در تولید روتختی تترون سفید بیمارستانی از بهترین جنس پارچه های تترون استفاده میشود و در بالاترین کیفیت ارائه میشوند.

نرمی و لطافت: درست است که روتختی های بیمارستانی باید ضخامت استانداری را در بر بگیرند اما این ضخامت نباید سبب زمختی پارچه شود، همواره لطافت و نرمی از ویژگی های مهم آن محسوب شود.

اندازه: روتختی های تترونی، در اندازه استاندارد بهداشت جهانی ساخته میشوند و حتما تاییدیه سازمان بهداشت جهانی را دارند و بر اساس آن طراحی و دوخته میشوند.

قیمت انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی

قابلیت شست و شو: روتختی های تترونی در بیمارستان ها بسیار، کاربرد دارند و بعد هر تعویض باید ضدعفونی شده و حتما شست و شو شوند، و این شست و شو امکان دارد چندین بار در روز اتفاق بیفتد که باید در برابر هر بار شست و شو مقاومت ویژه ای، از خود نشان دهند و پس از شست و شوی مجدد، قابل استفاده واقع شوند.

رنگ پارچه: از مهم ترین ویژگی های روتختی تترونی، تثبیت رنگ آنها است، در این روتختی ها از گرمادهی خوبی برای ثابت ماندن رنگ در آنها استفاده شده و این نه تنها سبب شده که رنگ آنها ثابت بماند بلکه باعث یک دست شدن رنگ پارچه نیز شده است، در روتختی های تترونی بسیار اهمیت دارد که رنگ آنها برای مرتب و آنکارد به نظر رسیدن اتاق بیمار، یک دست و زیبا باشد و این ثبات رنگ در هر بیمارستانی، وجه کار را بالا میبرد، چرا که مردم با دیدن تمیزی و یک دستی پارچه ها به اهمیت ویژه ای که حتی به جزئیات آن بیمارستان داده شده پی میبرند و این خود سبب اعتماد و اطمینان بیماران میشود. این چند ویژگی که به آنها اشاره شد از مهم ترین ویژگی های روتختی تترون سفید بیمارستانی به حساب میروند اما این روتختی ها ویژگی های دیگری از جمله، خنک بودن پارچه، برای دادن حس خوب به بیمار، قیمت مناسب و به صرفه، تولید انبوه این کالا و… نیز هستند که این روتختی ها را، محبوب همگان میکنند.
روتختی تترون سفید بیمارستانی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار تمامی بیمارستان ها قرار میگیرد. هر چند این کالا تقاضای بسیار بالایی دارد اما تولیدکنندگان در عرضه کالا هیچ مشکلی ندارند و روتختی تترون سفید بیمارستانی را در بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت به بازار عرضه میدارند.

اطلاعاتی در مورد روتختی تترون کش دار

اطلاعاتی در مورد روتختی تترون کش دار

این روتختی ها نیز از همان پارچه تترون بیمارستانی تولید میشوند اما برای راحتی کار، کش هایی در چهار طرف آن تعبیه میشود تا به راحتی بر روی تخت قرار بگیرد و همواره مرتب و منظم باقی بمانند. پس با این تفاسیر، مهم ترین فرق و اصلی ترین ویژگی این روتختی ها که سبب تمایز با روتختی های ساده میشود همین کش هایی است که باعث میشوند، روتختی به خوبی بر روی تخت فیکس شود. از آنجا که این نوع روتختی، هم کار پرسنل بیمارستان و هم بیماران را راحت تر میکند؛ امروزه کمتر بیمارستانی از روتختی بدون کش و ساده استفاده میکند و اغلب مشتری این نوع از محصول هستند.
که همین امر سبب شده که این کالا بسیار فروش برود و روز به روز به متقاضیان خرید آن اضافه شود، که این تقاضای بالا، بر تولید هرچه باکیفیت تر محصول، موثر بوده است. روتختی تترون سفید بیمارستانی در دو نوع ساده و کش دار تولید و به بازار فروش، ارائه میشود، در ادامه هر آنچه که در رابطه با روتختی تترون سفید بیمارستانی نیاز است بدانید را، در این مقاله ثبت میکنیم تا در امر خرید روتختی تترون سفید بیمارستانی این مطلب، به تنهایی راهنمای کامل و جامعی برایتان به حساب بیاید. پس اگر تمایل دارید در این باره هر چه بیشتر بدانید تاپایان این مقاله را مطالعه نمایید.

نکات مهم در انتخاب روتختی تترون سفید ساده

نکات مهم در انتخاب روتختی تترون سفید ساده

همان طور که در بالا اشاره کردیم برای خرید روتختی تترون سفید بیمارستانی میتوان هم روتختی تترون سفید بیمارستانی ساده و هم کشدار را تهیه کرد. اگر از ابتدای این مقاله همراه ما بودید، دریافتید که هر آنچه نیاز بود در رابطه با روتختی های کش دار بدانید را ذکر کردیم و در ادامه قرار بر آن است که روتختی تترون سفید ساده را مورد بحث قرار دهیم و درجهت خرید هرچه راحت تر این محصول کمک کنیم.
روتختی های تترون سفید ساده بیمارستانی نسبت به روتختی های کش دار یک سری مزایا و معایبی دارند که سبب تمایز این دو کالا از یکدیگر میشود و هر کدام به علتی طرفداران و خریداران خاص خود را دارند، که مهم ترین تفاوت این دو همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، نحوه قرارگیری آنها بر روی تخت است، روتختی های ساده نسبت به کش دار، سخت تر بر روی تخت ها، آنکارد میشوند این در صورت است که روتختی های کشدار به علت داشتن کش در چهار گوشه ی خود به راحتی بر روی تخت قرار میگیرند اما تمایز دیگر این دو کالا باهم از روی قیمت هم سنجیده میشود. روتختی های ساده، قیمت ارزان تری نسبت به روتختی های کش دار دارند که به علت همین قیمت مقرون به صرفه، توانسته اند طرفداران خاص خود را پیدا کنند.

قیمت انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی
اما نکات مهمی که در انتخاب روتختی تترون سفید ساده حائز اهمیت است و باید به آنان بطور ویژه توجه شود عبارت اند از:
1. روتختی های تترون سفید ساده باید تراکم رنگ خوبی داشته باشند؛ به این صورت که با هربار شست و شو نه بافت آنان از بین برود و نه تغییر رنگ دهند و رنگ آنان بعد از هر بار ضدعفونی و شستن مانند روز اول ثابت بماند.
2. علاوه بر اینکه مهم است روتختی سفید تراکم رنگ، بالایی را شامل شود و مدت ها پس از مصرف و بارها شست و شوی مجدد رنگ پس ندهد به همان نسبت، مهم است که آب نرود، یعنی پس از هربار شست و شو کوچک تر نشود، طوری که دیگر به کار نیاید و بعد از چند روز مصرف دور انداخته شود.
پس هنگام خرید روتختی تترون سفید بیمارستانی ساده حتما این موارد را در اولویت خرید خود قرار دهید و حتما به آنها توجه کنید. تا بتوانید خرید به صرفه و باب تبع انجام دهید. در این میان، برای خرید روتختی تترون سفید بیمارستانی ساده، میتوان با بهره گیری از این اطلاعات به راحتی، خریدمان انجام پذیرد .

قیمت انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی

قیمت انواع مختلف این منسوج

قیمت روتختی تترون سفید بیمارستانی ساده، ارزان تر از کش دار است، برای آن دسته از خریدارانی که بیشتر از هرچیزی قیمت کالا و به صرفه بودن آن برایشان مشروط است، خرید روتختی تترون سفید بیمارستانی ساده پیشنهاد میشود ولی برای آن قسم خریدارانی که ویژگی های منحصر به فرد یک کالا را ملاک انتخاب خود قرار میدهند، روتختی کش دار توصیه میشود.
برای خرید روتختی تترون سفید بیمارستانی در صورتی که سفارش به صورت عمده، داده شود؛ خرید بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد. بهتر است که بیمارستان ها جهت خرید این محصول، به علت نیاز هر روزه و فراوان این نوع روتختی، آنرا به صورت عمده و در مقدار زیاد سفارش دهند تا خرید به صرفه تری را شاهد شوند.

قیمت انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی
قیمت انواع روتختی تترون سفید بیمارستانی بسته به مدل و ابعاد آن متغیر است و خرید آنها بسته به نوع و اندازه ای است که در آن تهیه میشوند. و همچنین برندی که این کالا را عرضه میکند هم، مهم است چرا که هرچه کیفیت محصول بالاتر رود، قیمت هم سیر صعودی خواهد داشت و به همان میزان افزایش پیدا میکند. از آنجا که این نوع کالا، یک بار مصرف نیست و قرار است چندین ماه، به طور مداوم استفاده شوند، بهتر است که از بهترین تولیدی در بالاترین کیفیت تهیه شوند، تا از نظر دوام کالا، خیالمان راحت تر شود و کالا تا مدت زمان بیشتری برایمان مورد مصرف واقع شود. در این مقاله هر آنچه را که لازم بود در رابطه با روتختی تترون سفید بیمارستانی بدانیم، آموختیم. امید است که این مطلب برای خرید هرچه بهتر به کارتان آید. در پایان از همراهی شما سپاسگذاریم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.