عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی

عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی

امروزه داشتن یک زیرانداز مناسب از جمله وسایل ضروری در هر ماشین است. چراکه افرادی که قصد سفر یک روزه و حتی مسافرت های طولانی را داشته باشند همواره وجود یک زیرانداز در بین اقلام آنها ضروری است. مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی در شهرهای بزرگی همچون اصفهان، تبریز و تهران که از شهرهای توریستی است و سالانه گردشگران زیادی را از سراسر دنیا دارد فعالیت دارد. بنابراین میتوان بازار فروش این شهرها محل مناسبی برای خرید و فروش و عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی است، از این رو نمایندگی و مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی در این شهرها قرار دارد. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا درباره انواع زیرانداز حصیری درجه یک، ویژگی ها، کاربردها و فواید آنها در مسافرت های یک روزه و حتی طولانی تر آشنا بشویم. زیرانداز نوعی پوشش است از نوع پارچه، حصیر، پلاستیک و برزنت. این پوشش همانند فرش، برای نشستن روی زمین استفاده میشود و از کثیف شدن لباس ها و وسایل شما جلوگیری میکند.

بیشتر بخوانید: زیرانداز پلاستیکی 4 متری

عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی
زیرانداز حصیری درجه یک، یکی از بهترین انواع زیرانداز است که توسط مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی پخش و توزیع میشود. زیرانداز سفری حصیری این امکان را به شما میدهد که به راحتی بر روی آن استراحت کنید، از فرو رفتن سنگ های کوچک به درون پاهایتان جلوگیری کرده و میتواند سطح تمیز و نرمی را برای شما به وجود آورد. همواره انتخاب یک وسیله کاربردی و مناسب در هنگام مسافرت میتواند راحتی و آسایش را برای افراد به ارمغان بیاورد. گفتنی است افرادی که قصد مسافرت های طولانی و حتی تفریح و پیک نیک های یک روزه را دارند میتوانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری با مراجعه به سایت مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی، کالای مورد نیاز خود را از بین انواع متنوعی از زیراندازها انتخاب و خریداری نمایند.

بیشتر بخوانید: زیرانداز جاجیم ضدآب

مشخصات زیرانداز حصیری کیفی

مشخصات زیرانداز حصیری کیفی

این نمونه از زیراندازها یکی از پرفروش ترین انواع زیراندازها است چراکه به خاطر زیبایی و کیفیت آن مشتریان زیادی را از فروشگاه ها و مراکز توزیع به سمت مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی کشانده است. جنس این زیراندازها از حصیر و یا پلاستیک فشرده است به همین خاطر مقاومت زیادی دارند و موقع استفاده در طبیعت رطوبت را به خود جذب نمیکنند. از آنجایی که این زیراندازها خس و خاشاک و گرد و خاک را در زیر خود جذب نمیکنند مناسب ترین انتخاب برای مسافرت در دل طبیعت هستند.
زیراندازهای حصیری در اندازه های متفاوت در مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی توزیع میشوند که شامل اندازه های 6 متری، 9 متری و 12متری هستند که هر کدام از این زیراندازها بستگی به اندازه خود گنجایش افراد معینی را به روی خود دارند. از دیگر خصوصیات زیرانداز حصیری کیفی، دوام و مقاومت بالای این زیراندازها است. در این محصول، به دلیل استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه درآن ، این مرکز را به یکی از معتبرترین مراکز در تولید زیرانداز تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید: زیرانداز حصیری پیک نیک

مشخصات زیرانداز حصیری کیفی
همین طور زیرانداز حصیری کیفی قابل حمل را دارا است و هیچ گونه مشکلی را در حمل و نقل ایجاد نمیکند. میتوان گفت زیراندازهایی که دارای کیف دسته دار باشند یا پس از استفاده و جمع شدن حالت دسته دار را به خود بگیرند یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول است چراکه در صورت کثیف شدن و آلودگی زیرانداز، با قرار دادن زیرانداز درون کیف از گسترش و انتقال آلودگی به وسایل دیگر هم جلوگیری میشود. این زیراندازها بیشترین طرفداران را در مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی دارند. ویژگی دیگر این زیرانداز قابلیت ضدآب بودن آن است چراکه جنس لایه زیری این زیرانداز، از برزنت ضدآب جنس مرغوب ساخته شده است و قابلیت جذب آب را ندارد، از این رو این زیراندازها و زیرانداز ساحلی، مناسب برای استفاده در مناطق نمناک و کنار ساحل و رودخانه و لب آب هستند، این یکی از ویژگی هایی است که همواره مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی برای جذب مشتریان خود بر آن تاکید دارد.

بیشتر بخوانید: زیرانداز 12 متری

مشخصات زیرانداز حصیری کیفی
ویژگی دیگر زیراندازهای حصیری، که توسط مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی، عرضه و توزیع میشوند؛ این است که این زیراندازها بسیار سبک، راحت و زیبا هستند و به سادگی جمع و باز میشوند و در حالت جمع شده، شکل یک ساک دستی، را به خود میگیرند و حمل و نقل این زیراندازهای مرکز عمده زیرانداز حصیری کیفی با وجود دستگیره های نخی آسان است که این مرکز به صورت عمده این کالا هارا بین فروشگاه های عرضه کننده توزیع میکند.
نکته دیگری که در خرید زیرانداز باید به آن توجه داشت رنگ زیرانداز است گرچه رنگ زیرانداز شاید فاکتور مهمی برای انتخاب آن نباشد ولی در هنگام خرید آن سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که در صورت کثیفی و خاکی شدن، منظره آلوده را کمتر نشان بدهد.

بیشتر بخوانید: زیرانداز مسافرتی ضخیم

مقایسه زیرانداز حصیری کیفی با انواع دیگر

مقایسه زیرانداز حصیری کیفی با انواع دیگر

زیرانداز پوششی پارچه ای است که بر روی زمین مورد استفاده قرار میگیرد. البته گاهی اوقات از زیرانداز برای استفاده زیر سفره قرار میگیرد تا از ریختن باقی مانده های غذا و تکه های نان بر روی فرش جلوگیری شود. امروزه زیرانداز وسیله ای کاربردی است که در پیک نیک و مسافرت های طولانی مورد استفاده قرار میگیرد. زیراندازهای زیادی در بازار وجود دارد که بهترین نوع آن زیرانداز حصیری کیفی است که بین مراکز پخش و فروشگاه ها توزیع میشود. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با ویژگی ها و کاربردهای این زیرانداز و انواعی دیگری از زیراندازها آشنا بشویم.
1_ زیرانداز حصیری کیفی: این نوع زیرانداز از چوب ساخته میشود و دقیقا همان، حصیر سنتی و قدیمی است که از فواید آن میتوان به سبکی، راحتی، عدم جذب خس و خاشاک و گرد و خاک و عدم جذب آب به آن اشاره کرد و همین طور وجود کیف دسته دار در این نوع از زیراندارها باعث حمل و نقل راحت آن در مسافرت ها میشود.

بیشتر بخوانید: زیرانداز پارچه ای کیف دار

مقایسه زیرانداز حصیری کیفی با انواع دیگر
2_ زیرانداز سفری پلاستیکی : این زیرانداز ظاهری شبیه به زیرانداز حصیری را دارد با این تفاوت که بجای چوب در این زیرانداز از پلاستیک استفاده میشود، لازم به ذکر است که طول عمر زیرانداز پلاستیکی از زیرانداز حصیری بیشتر است. از دیگر ویژگی های مثبت این زیرانداز میتوان به سبکی، حمل و نقل آسان، عدم جذب رطوبت و خس و خاشاک اشاره کرد.
3_ زیرانداز پارچه ای: این نوع زیرانداز از پارچه های مقاوم تولید میشوند و فضای کمتری را گرفته و بسیار سبک و راحت هستند و تنها مشکلی که در استفاده از این زیراندازها وجود دارد نازک بودن آنها است به طوری که هنگام نشستن روی زمین، ناهمواری های زمین را به راحتی میتوان احساس کرد.
4 _ زیرانداز سفری ضد آب: این زیرانداز ظاهری شبیه به زیرانداز پارچه ای را دارا است، با این تفاوت که نسبت به نوع پارچه ای، ضخیم تر و ضدآب بوده و مناسب برای استفاده در جاهای مرطوب و نواحی ساحلی است.

بیشتر بخوانید: زیرانداز حصیری مسافرتی

مقایسه زیرانداز حصیری کیفی با انواع دیگر
5 _ زیرانداز فوق فشرده: این نوع زیراندازها که از فوم فشرده و بسیار نرمی ساخته شده اند، هوای بیشتری را در خود نگه میدارند و مناسب برای استفاده در مکان های خشک و دارای ناهمواری های زیاد است.
6 _ زیرانداز بادی: زیراندازهای بادی کم حجم ترین نوع زیراندازها هستند که بسیار نرم و راحت بوده و مناسب برای استفاده در مکان هایی که صاف و خالی از هر نوع سنگ ریزه اند، است و در جاهایی که امکان سوراخ شدن دارند نباید استفاده کرد.
7_ زیرانداز برزنتی: این نوع زیراندازها از پارچه های بسیار متراکم و ضخیمی ساخته شده اند که باعث به وجود آوردن خاصیت ضدآب و عدم جذب رطوبت در این جنس از زیراندازها شده و برای استفاده در نواحی مرطوب و ساحلی بسیار مناسب هستند.
8_ زیرانداز فومی تاشو: این نوع زیراندازها از فوم و پلاستیک تهیه میشوند و مناسب برای ورزش هایی مانند یوگا و پیلاتس هستند و بیشترین مصرف کنندگان این محصول، ورزشکاران هستند.

بیشتر بخوانید: زیرانداز ضد آب

صادرات انواع زیرانداز حصیری کیفی

صادرات انواع زیرانداز حصیری کیفی

زیرانداز یکی از وسایل ضروری و لازم برای پیک نیک و مسافرت است و همه مردم در هنگام سفر از آن استفاده میکنند. امروزه ایران به یکی از برترین تولیدکنندگان زیرانداز حصیری کیفی و جاجیمی در سطح گسترده تبدیل شده است و با عرضه محصولاتی مانند زیرانداز حصیری مسافرتی، زیرانداز حصیری ساحل، زیرانداز جاجیمی و.. با استقبال زیادی رو به رو شده است. خوشبختانه صادرات انواع زیرانداز حصیری کیفی با موفقیت رو به رو شده، به طوری که موفق شده اند به کشورهای همسایه همچون عراق، افغانستان و کشورهای حوزه خلیج فارس و همین طورکشورهای قاره اروپا صادرات داشته باشند. زیرانداز حصیری در بازارهای بین المللی، جایگاه بسیار خوبی دارد و عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی به بازارهای جهانی، سود زیادی را به اقتصاد کشور میرساند. تولیدکنندگان زیرانداز حصیری در بازارهای جهانی، شرکت های معتبر داخلی هستند که کیفیت محصول را بیش از هر چیز دیگری مد نظر قرار میدهند. از آنجایی که شرکت های داخلی استاندارد های جهانی را در تولید محصولات در نظر میگیرند، این مسئله نشان دهنده معتبر بودن این شرکت ها است. صادرات زیراندازهای حصیری به کشورهای دیگر، باعث افزایش سود در کسب و کار و بازار و همین طور افزایش اشتغال جوانان میشود، از این‌ رو دولت نیز از مسئله صادرات این زیراندازها به شدت حمایت میکند.

بیشتر بخوانید: زیرانداز برزنتی

 

توزیع کنندگان عمده انواع زیرانداز حصیری کیفی

توزیع کنندگان عمده این محصول

زیرانداز اولین وسیله ای است که در هنگام مسافرت برای بردن حتما در ذهن تان نقش میبندد. چراکه یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسایل در هنگام پیک نیک و مسافرت محسوب میشود. بزرگترین تولید و توزیع کنندگان زیرانداز حصیری در ایران سه کشور چین، امارات و ترکیه هستند که چین، اولین و بزرگترین صادر کننده زیرانداز و امارات و ترکیه در رتبه های دوم و سوم صادرات زیرانداز به ایران هستند، البته ناگفته نماند که ایران نیز تولید و عرضه گسترده ای را در زمینه زیرانداز به بازارهای داخل و خارج کشور دارد. مرکز عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی با همکاری تاجران عراقی همکاری گسترده ای را در زمینه واردات این زیرانداز به کشور عراق انجام داده است چراکه عراق یکی از بزرگترین وارد کنندگان زیرانداز حصیری از ایران است. عرضه عمده زیرانداز حصیری کیفی در بازارهای داخلی به شکل عمده و در سایز و رنگ های متنوع به وسیله نمایندگی ها و با نرخ کمتر از قیمت بازار به مشتریان داده میشود. نرخ خرید عمده زیرانداز در بازار بسیار مناسب است چراکه با حذف واسطه و خرید مستقیم، امکان افزایش قیمت وجود ندارد.
فروشندگان، انواع متنوعی از کلیه محصولات با کیفیت خود را در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر در معرض دید خریداران، قرار میدهند،تا آنها بتوانند به آسانی، سفارشات خود را ثبت کنند چراکه عرضه کالا در این فروشگاه ها بصورت مستقیم انجام میگیرد. خریداران عمده این محصول برای خرید کالای ارزان و باکیفیت، میتوانند به نمایندگی ها یا دفاتر فروش مراجعه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.