مختصری درباره فرآیند تولید روتختی هتلی نانو

عرضه کلی ست ملحفه هتلی دو نفره

در میان کالاهای خواب، ملحفه از محبوب ترین و پرفروش ترین منسوجات به شمار میرود. اگر قصدتان از خواندن این مقاله خرید ملحفه هتل بوده، حتما ست ملحفه هتلی دو نفره که، شیک و لوکس بوده را، فراموش نکنید. امروزه ملحفه ها، در انواع طرح و رنگ، تولید و به صورت کلی و جزئی به بازار عرضه شده و آنقدر تنوع دارند که به راحتی نظر هر سلیقه ای را جلب ظطمیکنند. پرفروش ترین و پرکاربردترین انواع ملحفه، ملحفه های تولید شده از پارچه های پنبه ای و نخی هستند. در واقع ملحفه ها، تولید شده از پارچه های نخی برای افراد گرم مزاج که بیشتر خواهان سرما هستند، کاربرد دارند و ملحفه های پنبه ای مورد سلیقه افراد سرد مزاج هستند. ملحفه های پنبه ای، به علت حساسیت تنفسی که پنبه ایجاد میکند، از پنبه خالص تولید نشده و تولید آنها همراه با ناخالصی بوده، در واقع، یک سری الیاف مصنوعی نیز در ترکیب آنها استفاده میشود.
پر مصرف ترین الیاف عبارت اند از:
الیاف پلی استری: به علت مقاومتی که در برابر لکه داشته و قیمت ارزان آن، بیشتر از همه مورد استفاده قرار میگیرد.
بامبو: در واقع این نوع الیاف، مخلوطی از الیاف پنبه ای و نخی است که همزمان خنکی الیاف نخی و نرمی الیاف پنبه ای را با هم دارند. از همین رو علاقه مندان زیادی دارند.

بارزترین ویژگی ست ملحفه هتلی تترون

بارزترین ویژگی ست ملحفه هتلی تترون

ملحفه هایی که از پارچه تترون تولید شده اند، به علت ویژگی هایی که پارچه تترون دارد و فرایندی که برای تولید این پارچه طی شده، بیشترین کاربرد را داشته و پرفروش ترین نوع ملحفه به شمار میروند.
پارچه تترون، در یک فرایند خاص از ترکیب الیاف ویسکوزی به علاوه فلامنت با گرمای مناسب تولید شده که این سبک تولید، یک سری ویژگی های منحصر به فردی به این نوع از پارچه میدهد که آن را به محبوب ترین کالای خواب تبدیل میکند. از عمده ویژگی های ملحفه تترون، میتوان به مقاوم بودن آنها اشاره کرد، این ملحفه ها عمر طولانی دارند و میتوانند تا مدت ها مورد استفاده قرار بگیرند و همچنین ثبات رنگ بالایی داشته، با شست و شوهای مداوم و پی در پی دچار رنگ پریدگی نشده و رنگ پس نمیدهند. این محصول، قابلیت شست و شوی بالایی دارد و در هنگام شست و شو، بافت و رنگ ان تغییر نمیکند.

شاخصه های بارز ست ملحفه هتلی نخی

شاخصه های بارز ست ملحفه هتلی نخی

مهم ترین ویژگی ملحفه های نخی این بوده که به راحتی دمای بدن را حفظ میکنند و اجازه نمیدهند رطوبت بدن به بیرون منتقل شود.
از دیگر شاخصه های بارز ملحفه های نخی، نرمی و لطافت آنهاست، ملحفه های نخی بسیار نرم هستند و با یک لمس ساده به راحتی از دیگر پارچه ها، قابل تشخیص بوده و از آنجا که در تولید این پارچه ها از الیاف پنبه یا کتان استفاده شده، نرمی و لطافت ویژه ای را به خود گرفته اند.
همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم، ملحفه های نخی بسیار خنک هستند و بهترین گزینه برای خرید افراد سرد مزاج محسوب میشوند. ست ملحفه هتلی دو نفره و یک نفره نخی به علت دارا بودن بیشترین تنوع طرح و رنگ محبوب همگان است.

آشنایی مختصر با ست ملحفه هتلی نانو

آشنایی مختصر با ست ملحفه هتلی نانو

ملحفه هتلی هایی که در تولید خود، از صنعت نانو بهره گرفته اند از بهترین های بازار فروش هستند. مزایای خرید این ملحفه ها، به قدری بالاست که تا خودتان استفاده از آن را در دستور کارتان قرار ندهید، متوجه این مطلب نخواهید شد.
ست ملحفه هتلی نانو، اصلا چروک نشده و همین مورد، اتوکشی این ملحفه را به طور کامل حذف میکند و به هتل دارانی که قصد صرفه جویی در نیروی کار را دارند، پیشنهاد میشود خرید این نوع ملحفه را، در دستور کار خود قرار دهند. این ملحفه، قابلیت شست و شوی بالایی دارد، اما از آنجا که در برابر ایجاد لکه مقاوم بوده، دیگر نیاز به شستن پیدا نمیکند. ولی استفاده عمومی، در هتل ها سبب شده که بعد از هر تعویض اتاق مسافران، برای حفظ نکات بهداشتی شسته شوند که این شست و شو های مداوم و هر روزه هیچ آسیبی به بافت آن نمیزند و اصلا دچار رنگ پریدگی نمیشوند. ملحفه هتلی نانویی عمر طولانی و با دوامی دارد و با گذشت سال ها از تولید، مشتریان خود را از دست نداده است.
اصلی ترین ویژگی ملحفه هتلی نانو، ثبات رنگ آن است. این ملحفه به گونه ای تولید شده که دارای رنگی صاف و یک دست بوده و در این بین، رنگ آن اصلا از بین نمیرود. ست ملحفه هتلی دو نفره نانویی بهترین انتخاب برای آن دسته از هتل دارانی بوده که زیبایی و آینده نگری را همزمان با هم در دستور کار خود قرار داده اند. هرچند که هزینه تهیه این نوع ملحفه نسبت به ملحفه های ساده کمی بیشتر بوده، اما با کمی دقت در خرید میتوان از هزینه های هنگفت خرید ملحفه جلوگیری کرد.

خرید مستقیم ست ملحفه هتلی دو نفره

خرید مستقیم این منسوج

برای خرید محصولات پارچه ای، همواره راه های مختلفی وجود دارد که بهترین آنها استفاده از روش مستقیم است. در روش مستقیم، خریداران محصول مورد نظر را بدون اینکه پولی بابت واسطه ها و مابقی هزینه های ایاب و ذهاب پرداخت کنند، دریافت خواهند کرد. در واقع این نوع خرید، بسیار به صرفه تر بوده و علاوه بر خرید مستقیم، میتوان محصول مورد نظر را از طریق نمایندگی های فروش یا از روش خرید اینترنتی و مستقیم، تهیه کنید که در بین این روش ها، روش خرید مستقیم، بسیار مقرون به صرفه تر است. در خرید مستقیم ست ملحفه، شما میتوانید محصول مورد نظرتان را از درب کارخانه و با قیمتی مناسب تهیه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.