شرکت صادراتی عمده پتو درجه یک به کشور های همسایه

پتو های درجه یک که در نرمی و لطافت همچون ابریشم بوده و در زیبایی نیز نظیر ندارند، در هر دو گروه از بازار های داخلی و خارجی بسیار خوش درخشیده اند. در واقع بیشتر از اینکه در بازار داخلی مهم باشند، اهمیت ویژه ای را در بازار های خارجی دارا هستند. به طوری که اقدام به صادرات عمده ی نمونه های وسیعی از این پتو ها توسط شرکت بزرگ پتو یعنی این شرکت شده است. اما کشور هایی که بیشترین سهم از این پتو های صادراتی را برده اند، عمدتاٌ کشور های همسایه هستند که از این شرکت صادراتی پتو و سایر شرکت های رقیب، بسیار به آن ها رسیده است.

شرکت صادراتی عمده پتو درجه یک به کشور های همسایه

لیست شرکت های فروشنده پتو صادراتی در ایران

لیست شرکت های فروشنده پتو صادراتی در ایرانپتو از جمله کالا های خوابی است که محال است کسی بتواند از آن صرف نظر کند!
بخصوص اگر فصل، فصل سردی باشد، آنوقت است که احساس نیاز به پتو چند برابر خواهد شد.
البته بعضی از افراد به قدری به پتو برای خواب وابسته هستند که بدون توجه به فصل، آن را مورد استفاده قرار می دهند.

همه ما هم این واقعیت را می دانیم که تا به حال جایگزینی برای آن پیدا نشده است.
اینها را گفتیم تا اهمیت بیش از پیش پتو را آشکار سازیم.

حال با توجه به اهمیت بسیار زیاد از این کالای ضروری ست که در بازار مورد خرید و فروش در سطوح مختلف قرار گرفته است.
حتی گستره فروش برخی از پتو ها که به دلیل درجه کیفیت بالا، عنوان پتو صادراتی را کسب کرده اند، از مرز بازار داخلی فراتر رفته و به بازار های خارجی نیز کشیده شده است.
از همین رو برخی از شرکت ها در صدد برآمده تا به عنوان شرکت های فروشنده پتو صادراتی بتوانند امر صادرات از این کالا را به انجام برسانند.

انصافاٌ که تلاش بی وقفه این شرکت ها و عرضه پتو های بی نظیر توسط آن ها به بازار های خارجی جای بسی تقدیر و تشکر را دارد.
اما برای آن دسته از متقاضیانی که در جستجوی لیست این شرکت ها می باشند؛ پیشنهاد می کنیم که با ارائه درخواست خود به برخی از مراجع تخصصی فروش، به این کار اقدام ورزند.

قیمت پتو سربازی نمدی با بالاترین کیفیت

قیمت پتو سربازی نمدی با بالاترین کیفیتپتو از لحاظ کاربردی به شکل های مختلفی قابل تقسیم و یا طبقه بندی می باشد که از جمله ی آن عبارت هستند از:

 • پتو خانگی
 • پتو مسافرتی
 • پتو سربازی

هر یک از پتو های نامبرده در جایگاه خود، ارزش و اهمیت بسزایی را دارا می باشند.
حتی این اهمیت به میزانی است که بدون استفاده از آن ها، شاید در امر خواب راحت اختلال ایجاد کند.

اما در میان گزینه های ذکر شده، قصد داریم تا توضیحاتی را در خصوص پتو سربازی بیان کنیم.
در مورد این پتو باید گفت که مختص سربازان در حال خدمت می باشد که در حال گذران خدمت مقدس سربازی می باشند.
در واقع این پتو ها را صرفاٌ در پادگان ها مورد کابرد قرار می دهند.

همچنین انواع گوناگونی از آن قابل مشاهده می باشد که پتو سربازی نمدی یکی از آن هاست.
برای پتوی مورد نظر می توان این تعاریف را عنوان کرد:

 • پتو سربازی نمدی یکی از بهترین پتو هایی است که کیفیت بالایی را در خود جای داده است.
 • این پتو از رنگبندی و طرح های متنوعی بهره برده است.
 • یکی از طرح های رایج در این پتو، طرح پلنگی است که زیبایی بسیاری را داراست.
 • قیمت پتو پلنگی نسبت به قیمت پتو سربازی متشکل از طرح های دیگر، سطحی بیشتر را در بر گرفته است.
 • برای دریافت این پتوی سربازی با این طرح یا هر طرح دیگر با بهترین قیمت یا با قیمت عمده پتو، می توان از بهترین مراکز فروش عمده اقدام کرد.

فروش عمده انواع پتو شکوفه اصفهان

فروش عمده انواع پتو شکوفه اصفهانشرکت پتو شکوفه اصفهان یکی از برترین و ممتاز ترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده پتو می باشد.
کیفیت بی بدیل و قیمت رقابتی و واقعاٌ مناسب از محصولات این شرکت، دو دلیل اصلی برای ارتقا و پیشرفت آن بوده اند.
همچنین نوع پتو های عرضه شده از این شرکت معتبر و جهانی، به چنین نمونه هایی منتهی می شود:

 1. پتو سربازی
 2. پتو بیمارستانی
 3. پتو امدادی

با توجه به کاربرد گسترده از آن ها، فروش عمده پتو های مذکور، توسط بخش های متعدد بازار رواج یافته است.
لذا با مراجعه به مراکز عمده فروشی پتو و سایر کالا های خواب، می توان پتو های متعلق به این شرکت بسیار خوش نام را در چنین مدل های متنوعی مشاهده کرد:

 • پتو سیلک گلدار شکوفه
 • پتو مینک تکاور شکوفه
 • پتو نمدی پلنگی
 • پتو مینک طرح گنبد
 • پتو مینک گل زرین
 • پتو نمدی گل خوشه ای
 • پتو مینک سوپر، طرح قالیچه
 • و …

صادرات پتو درجه یک ایرانی از تهران

صادرات پتو درجه یک ایرانی از تهرانصادرات پتو درجه یک، تبدیل به یکی از امور صادراتی ثابت در کشورمان شده است.
در واقع پتو های ایرانی؛ به دلیل کیفیت و طراحی چشمگیری که در خود جای داده اند، همواره در معرض توجه خریداران داخلی و خریداران خارجی قرار گرفته اند.
به همین دلایل است که همچنان صادرات عمده پتو از دیرباز تا کنون استمرار داشته است.

اما بیشترین نوع از پتو هایی که به بازار صادرات پتو راه پیدا کرده است، پتو مسافرتی می باشد.
صادرات پتو مسافرتی که اکنون بیش از پیش رواج پیدا کرده است، عمدتاٌ به کشور های همسایه ایران انجام شده و مشتریان همیشگی خود در بازار های این کشور ها را پیدا کرده است.

البته باید اضافه کرد که بیشترین کشور سهم برنده از صادرات پتو عراق می باشد که در رابطه با آن ها می توان گفت که مصرف کنندگان عراقی مدت هاست که به زمره طرفداران پتو های بسیار خوب ایرانی پیوسته و روز به روز نیز بر تعدادشان افزوده می شود.

فروشنده بهترین پتو سربازی سیاه

فروشنده بهترین پتو سربازی سیاهاگر سری به هر یک از انواع مرکز فروش پتو که به فعالیت در فروش انواع کالا های خواب، به ویژه پتو پرداخته اند بزنید و به سراغ فروشنده پتو عمده بروید و از آن ها جویای پتوی سربازی شوید، انواع متفاوتی از آن ها نظیر پتوی مینک و پتوی نمدی را به شما نشان خواهند داد.
به نظر می رسد که پتوی نمدی کیفیت بیشتری را نسبت به پتوی مینک داشته و به همین دلیل فروش بیشتری را نیز دارا می باشد.

از بحث مقایسه دو پتوی موجود از پتوی سربازی که بگذریم، باید گفت که انواع پتو های سربازی، رنگبندی های خاص و محدودی را در خود گنجانده اند.
اگر بخواهیم به رنگبندی های موجود از این پتو بپردازیم، می توان این گزینه ها را معرفی نمود:

 • پتو سربازی سیاه
 • پتو سربازی زیتونی
 • پتو سربازی طوسی
 • پتو سربازی رنگ شتری

تولید کننده پتو صادراتی درجه یک در ایران

تولید کننده پتو صادراتی درجه یک در ایرانشرکت های تولید کننده کالا های خواب ایرانی که کالایی همچون پتو را نیز از خطوط تولید خود عبور داده اند، توانمندی و تخصص خود در این حیطه را ثابت کرده اند.
این موضوع را می توان با ارائه انواعی از کالا های خواب مرغوب از جمله پتو به خوبی دریافت.

اما یکی از شرکت ها که به عنوان بهترین شرکت تولید پتو نیز شناخته شده و نام و آوازه ای جهانی را از آن خود کرده است، شرکت پتو شکوفه می باشد.
تولید کنندگان پتو در این شرکت، ضمن بهره مندی از تجهیزات به روز و تمام پیشرفته و به مدد عوامل تولید دیگر، پتو هایی با این عناوین را به بازار ارائه کنند:

 • پتو درجه یک صادراتی
 • پتو متشکل از دوامی طولانی
 • پتو ارزان قیمت

بنا براین می توان بیان داشت که تمامی پتو های تولید شده از این شرکت و سایر شرکت های نامی ایران که تا کنون مصرف کنندگان بسیاری از آن ها اعلام رضایت و خرسندی داشته اند، نه تنها در بازار ایران، بلکه به عنوان کالایی صادراتی و با ارزش در بازار های بین المللی، جایگاهی اختصاصی و ثابت را به دست آورده اند.

شرکت بازرگانی ارسال پتو به عراق

شرکت بازرگانی ارسال پتو به عراقشرکت های بسیاری تحت عنوان شرکت بازرگانی پتو به اقدامات وسیعی در حوزه فروش پتو دست زده اند.
در واقع شرکت های مذکور منجر به توسعه فروش پتو به بازار های خارجی شده و از این طریق مزایای بی شماری را هم برای خود و هم برای کشور به ارمغان آورده اند.

گفتنی است که شرکت های بازرگانی هموراه سعی بر این داشته تا با گلچین پتو های تولید شده از شرکت های معتبر ایران، بتوانند بازار های خارجی را همیشه در دست بگیرند که به این امر نیز به خوبی نائل گشته اند.
شرکت های مورد نظر در تهران و سایر شهر های بزرگ ایران فعالیت داشته و انواعی از بهترین پتو های ایرانی متشکل از این جنس ها را به بازارا کشور هایی همچون عراق ارسال نموده اند:

 • پتو های دولایه
 • پتو های پنبه ای
 • پتو های قلاب بافی
 • پتو های ارگانیک

تجارت پتو در کشور های همسایه

تجارت پتو در کشور های همسایهاهمیت پتو، این کالای خواب ضروری موجب شده تا فروش آن به حوزه های بزرگ تری همچون تجارت پتو نیز کشیده شود.
از همین رو می توان شاهد رونق بیش از پیش در عرصه تجارت این کالا که حالا خریداران بسیاری از جزیی گرفته تا کلی را با خود همگام ساخته، بود.
البته شکل گیری تجارت پتو و گسترش آن، اگر بیشتر به نفع خریداران حاضر در کشور های همسایه نباشد، کمتر هم نیست.
پس نمی توان سود حاصل از این امر مهم را تنها متوجه تاجران دانست، بلکه خریداران خارجی نیز با خرید پتوی ایرانی با کیفیت، سود هم نکرده باشند، ضرر هم نکرده اند!

حال از بحث اهمیت تجارت پتو که بگذریم، این موضوع مهم را باید ذکر کرد که تاجران و یا صادر کنندگان، همیشه طرح های بسیار پرفروش پتو را برای این امر در نظر می گیرند.
چرا که تجارت پتو از حساسیت بسیاری برخوردار بوده که با در نظر گرفتن آن، باید پتو های متشکل از کیفیت بالا و طرح های بی نظیر را برای ارسال استفاده کرد.

اگر بخواهیم به برخی از طرح هایی که توسط تاجران به کشور های همسایه فرستاده می شوند و همواره مورد استقبال بسیاری نیز قرار می گیرند اشاره کنیم، می توان در این گزینه ها آن ها را بیان داشت:

 • پتو های دارای طرح برجسته
 • پتو های دارای طرح گل
 • پتو های دارای طرح سه بعدی
 • پتو های طرح کهشکان
 • و …

خرید شیک ترین پتو پلنگی در اندازه های مختلف

خرید شیک ترین پتو پلنگی در اندازه های مختلفاگر سری به برترین و بزرگ ترین مراکز فروش پتو بزنید، قطعاٌ نمونه های زیبا و بسیار جدیدی را خواهید دید که با دیدنشان انگیزه خرید در شما دو صد چندان خواهد شد.
طوری که با خود می گویید که کاش زودتر آن ها را دیده بوید.

پس اگر قصد خرید پتو نمدی یا هر نوع پتوی دیگری را به صورت عمده دارید و در انتخاب مرکز خرید، دچار تردید یا دودلی هستید، ما به شما این مرکز را پیشنهاد می کنیم.
چنین مرکز بزرگی که کارنامه فروش طویلی را از خود به جای گذاشته، بدون شک بهترین مسیر انتخابی برای شما که می خواهید بهترین انتخاب از پتو را داشته باشید، به شمار می رود.
در این مرکز شما خریداران گرامی می توانید شیک ترین انواع پتو ها از جمله پتوی نمدی را در طرح های فوق العاده ای همچون این طرح ها و در اندازه های مختلف مشاهده کرده و از آن ها برای افزودن به لیست خرید خود استفاده کنید:

 • پتو نمدی طرح پلنگی
 • پتو نمدی طرح گلدان
 • پتو نمدی طرح گل نیلوفر
 • پتو نمدی طرح گل رز
 • پتو نمدی طرح تک گل میخک

عرضه پتو نوجوان در رنگ بندی زیبا

عرضه پتو نوجوان در رنگ بندی زیباعرضه پتو توسط هر یک از مراکز فروش، با نام های متعددی صورت گرفته است که از این میان می توان به پتو نوجوان اشاره کرد.
گفتنی است که تولید کنندگان برای تولید این پتو، از طرح هایی متناسب با سلیقه نوجوانان استفاده کرده و بدین ترتیب آن ها را با مورد پسند ترین و جدید طرح و مدل ها عازم بازار های فروش ساخته اند.
همچنین انواع پتو نوجوان عرضه شده توسط برترین مراکز فروش، شامل رنگبندی های بسیار زیبایی بوده که همین امر بر پر فروش بودن آن ها افزوده است.

البته که باید بیان کرد که مراکز عرضه کننده پتو در انواعی همچون پتو نوجوان و … کیفیت را نیز سر لوحه کار خود قرار داده که بر همین حسب، علاوه بر پتو هایی زیبا و جذاب، شاهد عرضه پتو های با کیفیت و مورد تاییدی نیز می باشیم.
مسلماٌ هرچه پتو نوجوان با کیفیت تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

واردات انواع پتو خارجی مرینوس به ایران

واردات انواع پتو خارجی مرینوس به ایرانبا فعالیت گسترده انجام شده توسط تعداد بالایی از وارد کنندگان تحت عنوان وارد کننده پتو، شاهد ورود برند های خارجی بسیاری از این کالا در بازار ایران می باشیم.
یکی از این برند ها که حسابی جای خود را میان خریداران ایرانی باز کرده است، پتوی خارجی مرینوس می باشد.
این محصول متعلق به کشور ترکیه بوده که فروشی جهانی در بازار های کل دنیا از جمله ایران را کسب نموده است.

هر یک از پتو های ارائه شده از این برند، از نظر کیفیت و زیبایی حرف نداشته و چنین مدل هایی را شامل می شوند:

 • پتوی خزر مرینوس مدل ملورین
 • پتوی نوزادی بافت مرینوس
 • پتوی مدل دیاموند مرینوس

برای هر یک از پتو های نامبرده از برند مرینوس، این برند بسیار خوب، می توان چنین شاخصه های مثبتی را بیان داشت:

 • پتو های مرینوس از جنس پنبه و بسیار نرم و لطیف هستند.
 • ضد حساسیت نیز می باشند.

پرفروش ترین پتو خارجی اسکیمو در تهران

پرفروش ترین پتو خارجی اسکیمو در تهرانپتو خارجی اسکیمو یکی از برترین پتو های خارجی محسوب شده که در بازار ایران میان پتو های خارجی دیگر بسیار خودنمایی می کند.
این پتوی فوق العاده را می توان جزو پرفروش ترین پتو های عرضه شده به بازار ایران دانست.

همچنین فروش آن بیشتر توسط بازار های فعال در شهر های بزرگ به ویژه تهران صورت گرفته است.
ضمن اینکه باید گفت این پتوی خارجی بی نظیر که از هر نظر بی مانند است، انواعی از این محصولات را درون خود جای داده است:

 • پتوی ژله ای
 • پتوی مسافرتی
 • پتوی نوزادی

با تهیه هر یک از این پتو ها از مراکز فروش معتبر، تازه به معنای واقعی کیفیت و زیبایی پی خواهید برد!
بعد از آن نیز مطمئناٌ به جرگه مشتریان دائمی این برند خواهید پیوست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.