شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم

شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم

– تاکنون زیرانداز مسافرتی را در لیست خرید خود قرار داده اید؟
– از شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم چیزی شنیده اید؟
– با خرید از شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم موافق اید؟
در میان کالاهای که برای یک مسافرت نیاز است، زیرانداز از مهم ترین ملزومات سفر به شمار میرود. برای رفتن به یک مسافرت چه درون شهری و چه برون شهری، خواه یک ساعت طول بکشد خواه تا چندین روز متوالی درگیرمان کند، به همراه داشتن زیراندازی برای اقامت و نشستن همواره ضروری و لازم است. سفر از آن دسته نیازهایی است که برآورده سازی آن یک شروع پر انرژی به همراه خواهد داشت. همواره انسان با مسافرت کردن به روح خسته خود اجازه استراحت میدهد تا دوباره پر انرژی تر زندگی را از سر بگیرد. در این میان برای هر مسافرتی یه همراه داشتن برخی وسایل که سبب راحتی ما در آن سفر میشود، ضروری و واجب است که از جمله آنها میتوان زیرانداز مسافرتی را نام برد.

شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم
زیراندازها در انواع و اقسام مدل و برای کاربردهای مختلف تولید میشوند، هدف از تولید یک زیرانداز میتواند دور هم نشینی های خانگی و استفاده از آن در حیاط خانه هایتان یا یک کوهنوردی دوستانه و مورد استفاده قرار گرفتن آن در نوک قله‌ کوه شود. با این تفاسیر در واقع زیراندازها بر حسب نیازی که نسبت به آنها وجود دارد، طراحی و تولید میشوند. پس مهم است که قبل از خرید زیرانداز بدانیم برای چه نیازی آن را تهیه میکنیم. شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم، همواره بر حسب نیازی که بازار مصرف اعلام میکند، زیراندازهای خود را در انواع و اقسام طرح و رنگ و برای کاربردهای مختلف تولید و به بازار عرضه میدارد. کارخانه تولیدی این زیرانداز در تولید زیراندازهای خود تمامی استانداردهای بهداشتی را در نظر می‌گیرد تا بهترین کالاها را به عموم مردم ارائه کنند، در واقع آنچه برای تولید کنندگان زیرانداز مسافرتی ضخیم مهم است جلب اعتماد و رضایت مشتریان است. زیراندازها در انواع مختلف تولید میشوند آنچه سبب تمایز آنها از هم میشود نوع سفر و کاربرد آنها است؛ وگرنه در شرکت تولیدی زیرانداز مسافرتی ضخیم کیفیت حرف اول را میزند و همه تولیدات در نهایت دقت و کیفیت تولید میشوند. امروز با پیشرفت تکنولوژی و بروز شدن هر روزه تجهیزات تولید اجناس مختلف از جمله زیراندازها با تنوع و کیفیت بهتر و بیشتری صورت میپذیرد. زیراندازها در انواع مختلف تولید میشوند که پرکاربردترین آنها عبارت اند از:
زیرانداز حصیری: زیراندازهای حصیری توسط مردم جنوب کشور و با برگ درخت نخل تولید میشوند و قدمت آنها به امروز و دیروز برنمیگردد، با نگاهی به کتب تاریخی و خواندن روایت های مختلفی که در آنها وجود دارد میبینیم که از این نوع زیرانداز بارها سخن به میان آمده و این گواه قدمت چند صد هزار ساله این نوع بافته است. با این تفاسیر زیراندازهای حصیری از قدیمی ترین زیراندازها هستند که با پیشرفت علم، صنعتی تر شدند با کیفیت بالایی در، طرح و رنگ، تولید و به بازار عرضه شدند. این نوع از بافته به خاطر نوع بافت که در واقع میان آن فاصله وجود دارد زیرانداز خنکی به حساب میرود و استفاده از آن سبب انتقال حس آرامش به انسان میشود، اما زیراندازی مناسب برای دور هم نشینی های خانگی است و برای جاهای مرطوب گزینه مناسبی به حساب نمیرود چرتکه به راحتی آب و رطوبت از آن عبور میکند.

شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم
زیرانداز نمدی: زیرانداز نمدی برخلاف سایر زیراندازها بافتنی نیست، این نوع زیرانداز با صیقل دادن موادی بر زیرانداز حصیری تولید و به بازار عرضه میشوند و قیمت آنها بر حسب پشم و کرکی که در آنها به کار رفته است متغیر است.
جاجیم: مهم ترین شاخصه شناخت زیراندازهای جاجیمی تنوع رنگ بندی آنها است. این نوع زیرانداز که از پشم تولید میشود تفاوت اصلی آنها با گلیم وزن بسیار سبک تر آنهاست و گروه نوع بافت هر دو از یک فرمول بهره میبرند و گلیم کمی سنگین وزن تر از جاجیم است و همچنین در زیراندازهای جاجیمی اشکال تنوع طرح فقط در حوزه اشکال هندسی است و در همین محدود طراحی ها زده میشود.
گلیم: از متنوع ترین زیراندازها در طرح و رنگ است و که همین تنوع طرح و رنگ سبب استقبال مردم از آن شده است. همان طور که خود شاهد بودید در ابتدای مطلب مختصر توضیحی از پرکاربردترین نوع زیراندازها دادیم. در ادامه از اینکه چه نوع زیراندازی مناسب چه نوع سفری است سخن به میان می آوریم و هر اطلاعاتی که دانستن آنها لازم است را به خوبی بازگو میکنیم.

مشخصات زیرانداز مسافرتی ضخیم

مشخصات زیرانداز مسافرتی ضخیم

زیرانداز مسافرتی ضخیم یکی از انواع پر فروش زیراندازهای ایرانی است که توانسته به خوبی در بازار جهانی جایگاه خود را بیابید. این زیرانداز در انواع سبک ها از جمله سنتی و مدرن تولی و به بازار عرضه میشود. از شاخصه های بارز این زیرانداز تنوع در طرح و رنگ آن است که در هر طرحی با هر رنگی مد نظر است ارائه میشود. کیفیت بالا در ساخت و در نظر گرفتن استانداردهای بهداشت جهانی و تولید زیراندازی با کیفیت از دیگر مشخصات زیرانداز مسافرتی ضخیم است که همین هم سبب شده تا این نوع از زیرانداز با کیفیت ایرانی به بازار جهانی نیز راه پیدا کند.
در زیرانداز مسافرتی ضخیم تراکم بافت فشرده است و همین هم مانع عبور رطوبت و آب از نمیشود و این نوع زیرانداز برای هر نوع مسافرتی چه ساحلی و کنار دریا که مدام با آب در تماس است و چه در نوک یک قله بلند کوهستانی، قابل استفاده است. شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم، تمام سعی خود را به کار بسته تا با ارائه بهترین کالاها در بالاترین درجه کیفیت و مناسب ترین قیمت برای فروش، خیال خریداران را از هر نظر راحت کند و در این امر آنقدر موفق بوده که توانسته یکی از صاحب نامان عرصه صادرات کالا شود.

راهنمای خرید زیرانداز با کیفیت

راهنمای خرید زیرانداز با کیفیت

برای خرید یک زیرانداز مرغوب لازم است که برخی از پارامترها اصل قرار دهید و با دقت به آنها دست به خرید زیرانداز خوب بزنید. اول از همه زیرانداز را بر حسب استفاده‌ ای که میکنید خریداری نمایید، در خرید یک زیرانداز اینکه قرار است کجا از آن استفاده شود بسیار مهم است، اگر زیاد اهل سفر نیستید و هدفتان از خرید زیرانداز استفاده در خانه و پارک های اطراف است، نیازی نیست که هزینه زیادی خرج کنید و مرغوب ترین و اعلاترین اجناس را خریداری کنید، برای این کار میتوانید زیراندازهای نمدی یا حصیری را تهیه نمایید، زیرانداز جاجیم ساده نیز گزینه دیگری برای خرید محسوب میشود.
اما اگر مداوم در سفرید بهتر است زیراندازی را برای خرید انتخاب کنید که مقاومت بالایی را در بگیرد اگر کوهنوردی انجام میدهید از شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم، زیرانداز مسافرتی ضخیم را تهیه و مورد استفاده قرار دهید و خود شاهد خواهید بود که به علت کیفیت بالا تا چندین سال برایتان کار خواهد کرد. همچنین زیرانداز مسافرتی ضخیم برای سفرهایی که با آب و رطوبت هم رابطه‌ مستقیم دارند بهترین گزینه خرید است.

زیرانداز با کیفیت چه نوع زیراندازی است

زیرانداز با کیفیت چه نوع زیراندازی است

1. یک زیرانداز خوب باید مانع از ورود آب و رطوبت به سطح شود، در خرید زیرانداز این نکته زیرانداز خریداری شده نباید اجازه دهد رطوبت و آبی که بر سطح زمین است به کف آن برسد نشان دهنده آن است که چه کیفیتی دارد، هرچند این توانایی بیشتر، کیفیت زیرانداز نیز بیشتر است.
2. زیرانداز خوب، زیراندازی است که مانع از نفوذ سرما به سطح شود، در زیراندازهای مسافرتی ضخیم، به علت ضخامتی که دارند سرما نمیتواند از سطح زمین به کف آنها برسد.
3. زیرانداز ممتاز، زیراندازی است که ظرفیت شست و شوی بالایی را در بر بگیرد و با بارها شستن بافت آن از بین نرفته و دچار رنگ پریدگی نشود
4. علاوه بر همه مطالب، زیرانداز خوب زیراندازی است که قیمت مناسبی را داشته باشد، یعنی نسبت به کیفیتی که دارا است قیمت آن سنجیده شود.
داشتن همه‌ موارد بالا و برخی پارامترهای تخصصی دیگر باعث میشود که یک زیرانداز با کیفیت از زیرانداز بی کیفیت تشخیص داده شود، اگر زیراندازی که انتخاب کرده اید بر روی آن ثبت شده است ضد آب، اما آب و رطوبت از آن عبور میکند، نمیتوانید مانع نفوذ سرما شود و با چند بار شست و شو بافت آن از بین رفت، حتی اگر پول زیادی بابت خرید آن داده اید زیراندازی که خریده اید، زیرانداز بی کیفیتی بوده است و مهم نیست بابت آن چقدر خرج کرده اید.
برای خرید یک زیرانداز خوب اگر خودتان در این زمینه اطلاعات زیادی ندارید بهترین گزینه اعتماد به برندهای صاحب نام است. شما برای خرید زیرانداز با کیفیت، کافی است زیرانداز خود را از شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم بخواهید. شرکت دیبا بافت نگار قم ایمن ترین مرکز پخش و عرضه تمامی منسوجات و محصولات در مصارف خانگی و بیرون از منزل است.

بررسی سایز بندی انواع زیرانداز

بررسی سایز بندی انواع زیرانداز

زیراندازها در سایزهای مختلفی بسته به نیازی که شما دارید عرضه میشوند، اما بیشترین و پرفروش ترین آنها در ابعاد 3، 6 و 9 متری هستند که برای خانواده های دو، چهار و شش تا هفت نفره مناسب اند. شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم در همه ابعاد نام برده شده محصولات خود را ارائه میدهد و برای هر تعدادی که نیاز است میتوانید آنها را تهیه نمایید.

صادرکنندگان زیرانداز مسافرتی ضخیم

صادرکنندگان زیرانداز مسافرتی ضخیم

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، شرکت تولیدی زیرانداز مسافرتی ضخیم به علت کیفیت بالای محصولات خود نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای جهانی نیز بسیار موفق عمل کرده است و با ارائه بهترین محصولات توانسته جایگاه خود را تثبیت کند. در بازارهای جهانی علاوه بر کیفیت بالای محصول، بسته بندی و قیمت آن هم بسیار حائز اهمیت است. شرکت تولیدی زیراندازهای سفری، محصولات خود را به گونه ای تولید کرده است که همه‌ این پارامترها را شامل است و همین امر سبب شده است که بتواند به خوبی در عرصه جهانی فعالیت کند و با صادر کردن محصولات خود به چرخه اقتصاد کشور کمک کند.

صادرکنندگان زیرانداز مسافرتی ضخیم
اگر برای خرید، به دنبال کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید بهترین پیشنهادی که میتوانیم به شما بدهیم خرید از شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم یعنی همان دیبافت، با مدیریت مهندس خسروانی و تیم زحمتکش آن است. تا خود تجربه خرید از این مراکز را کسب نکنید و حس داشتن زیراندازی واقعا با دوام و با کیفیت را تجربه نمایید، متوجه این مطلب نخواهید شد.

در پایان از همراهی شما نهایت سپاس و تشکر را داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.