شرکت فروش زیرانداز پارچه ای کیف دار

شرکت فروش زیرانداز پارچه ای کیف دار

شرکت فروش زیرانداز پارچه ای کیف دار از جمله شرکت هایی است که در کشور ما بسیار یافت میشود که برای فروش محصولات بسیار متنوع با دامنه های کاربردی متفاوت است. میتوان این زیرانداز پارچه ای کیف دار را در بهترین کیفیت های ممکن با برندهای ایرانی، از شرکت های مربوطه تهیه کرد. به شما مشتریان عزیز پیشنهاد میشود زیر اندازی را انتخاب کنید که دارای کیف دسته دار باشد مانند زیرانداز پارچه ای کیف دار یا دست کم خودِ محصول پس از استفاده و جمع شدن حالت دسته دار به خود بگیرد. جنس زیرانداز پارچه ای کیف دار از ضد آب ساخته شده و با بسته بندی زیبا و شیک همراه همیشگی شما خواهد بود. زیرانداز پارچه ای کیف دار از جنسی مقاوم به صورت سه لایه از پارچه های مستحکم فوم تهیه شده، استفاده از لایه فوم در زیرانداز پارچه ای کیف دار باعث شده علاوه بر ضدآب کردن، به هنگام نشستن احساس ناراحتی نکنید و این زیرانداز به راحتی جمع شده و در کیف خود قرار میگیرد.

از زیرانداز پارچه ای چه میدانید

 

از زیرانداز پارچه ای چه میدانید

قدیمی‌ ترین نوع زیرانداز سفری، زیرانداز پارچه ایست که در حال حاضر در کنار استفاده از لایه‌های پلاستیکی، خاصیت ضدآب هم دارد. مزایای زیرانداز پارچه ای کیف دار به این شرح است: ساخت ایران و دارای کیف ، که قابلیت شستشو دارد، دارای ساختار سه لایه، که برای حمل و نقل بسیار سبک است، دارای کیفیت بالا وخوب، که جنس پارچه ضخیم و دوردوزی شده است وکاربرد آن برای روفرشی، زیرسفره‌ایی و زیرانداز ورزشی است. زیراندازها براساس نوع کاربری انواع مختلفی دارد. زیراندازهای پارچه ای برای گذاشتن در زیر چادرهای مسافرتی و یا استفاده به عنوان یک زیرانداز معمولی در محیط های خشک استفاده میشود. زیر انداز پارچه ای کیف دار چند لایه است و برای استفاده در پیک نیک و سفر، بسیار مناسب است به این دلیل که قابل شست و شو بوده و اگر لکه ای بر روی آنها ایجاد شود با ماشین لباس شویی میتوان آنها را تمیز کرد. میتوانید یک مدل از این زیر اندازهای پارچه ای کیف دار را تهیه کرده و در قسمتی از صندوق عقب ماشین خود قرار دهید به این دلیل که جمع و جور هستند و جای زیادی از صندوق عقب را اشغال نمیکنند.

زیرانداز پارچه ای کیف دار پوششی محافظ است که از شما در مقابل نفوذ سرما و گرما از زمین جلوگیری میکند.
این محصول نسبت به فرش وزن کمتری دارند و به راحتی میتوان آنها را جابه جا کرد. با یک تکان ساده میتوان گرد و غبار را از روی آنها برداشت. سطح زیر انداز نسبتا نرم و راحتی برای نشستن شما است واین زیرانداز، مانع از کثیف شدن لباس های شما میشود. به دلیل ضد آب بودن برخی مدل ها میتوان آنها را در هر شرایط آب و هوایی حتی مناطق خیس و بارانی استفاده کرد.

بررسی رنگ بندی انواع زیرانداز

 

بررسی رنگ بندی انواع زیرانداز

زیراندازهای پارچه ای کیف دار در رنگ های متنوع زیبا، یک پیک نیک ژورنالی برایتان رغم خواهد زد. تنوع رنگی این کالا آنقدر زیاد است که قادر باشد پاسخگوی نیاز و سلیقه شما مشتریان عزیز باشد، با این حال توجه به شرایط اقلیمی، زمین محل برگذاری پیک نیک و اتراق، میتواند در تعیین رنگ زیرانداز به شما کمک کند. گرچه نظر و سلیقه ی کاربر قابل احترام ومتفاوت است ولی بهتر است به جهت هماهنگی با رنگ خاک و گِل که کثیفی محصول را کمتر نشان میدهد، از رنگ های تیره مانند قهوه ای استفاده کنید. اینکه زیرانداز پارچه ای کیف دار شما مشتریان عزیز، به چه رنگ و طرحی باشد، موضوعی است که فقط و فقط بسته به سلیقه و نظر شما دارد.
به همین دلیل پیشنهاد دیگری که میکنیم این است که با توجه به شرایط خاکی اغلب مکان های قابل استفاده از زیراندازها در صورت امکان به سراغ خرید محصولاتی با رنگ های تیره نروید؛ که خیلی زود کثیفی موجود بر روی آنها قابل مشاهده است. اولین نکته در مورد خرید زیرانداز سفری توجه به اندازه آن است به این منظور حتما به تعداد نفراتی که در هر پیک نیک همراهتان هستند، توجه کنید.
غالبا زیراندازهای پارچه ای کیف دار مسافرتی در قالب های مستطیلی و یا مربعی شکل، طراحی و تولید میشوند که انتخاب شکل آنان نیز بسته به نظر و سلیقه شما مشتریان عزیز دارد.

انواع مدل زیر اندازها به شرح زیر است

 

انواع مدل زیر اندازها به شرح زیر است

زیرانداز سفری حصیری: این نوع محصول از چوب ساخته شده و همان حصیر سنتی است، از نکات مثبت این زیر انداز میتوان به وزن کم آن و عدم گرفتن خار و خاشاک و گرد و خاک به خود اشاره کرد.
زیر انداز سفری حصیر‌‌‌ پلاستیک: این نوع محصول دقیقا از نظر بافت و ظاهر مشابه زیر انداز حصیری است، فقط حصیر آنها به جای چوب از پلاستیک ساخته شده است. از مهم ترین نکات مثبت این زیرانداز میتوان به طول عمر بالای آنها در مقایسه با زیراندازهای حصیری چوبی اشاره کرد.
زیرانداز سفری پارچه‌ای: این نوع کالا از جنس پارچه مقاوم ساخته شده است، این زیراندازها نسبت به مدل های قبلی ذکر شده فضای کمتری را اشغال میکنند. تنها نقطه ضعف آن این است که نشستن روی آنها چندان راحت نیست، یعنی ناهمواری های روی زمین را به راحتی احساس میکنید.
زیرانداز سفری ضدآب: این نوع محصول دقیقا شبیه زیرانداز پارچه‌ای است، با این تفاوت که مقداری کلفت تر هستند، و آب را به خود جذب نمیکنند. مناسب برای استفاده در سطح های خیس و مرطوب است. شما از این زیرانداز میتوانید در کنار رودخانه و ساحل دریا و کل نقاط مرطوب وخیس هم استفاده کنید.
زیرانداز بادی: در واقع میتوان گفت کم حجم ترین زیرانداز پیشنهادی به شما برای سفر نوع بادی آن است، برای استفاده از این زیراندازها نیاز به یک تلمبه برای باد کردن این محصول دارید، نسبت به مدل‌های قبلی ذکر شده نرمی و راحتی فوق العاده ای دارند. این محصولات را نمیتوان در جاهایی که امکان سوراخ شدن آنها وجود دارد، استفاده کرد.

انواع مدل زیر اندازها به شرح زیر است
زیرانداز فوق فشرده: این محصولات از فوم فشرده و فوق العاده نرمی ساخته شده است، که باعث میشود میزان هوای بیشتری را در خود حبس کنند. برای مکان هایی استفاده میشود که سطح خشک و ناهمواری دارند و پر از سنگریزه هستند.
حصیر زیرانداز و اصولاً حصیر بافی، با سابقه ای حدود ۱۲۰۰۰ سال (۱۰۰۰۰ ق.م.) یکی از پرپیشینه ترین زیراندازها بوده و نخستین حصیرها را باید به تمدن بین النحرین مربوط بدانیم. البته امروزه با بهره گیری از انواع الیاف سلولزی و برگ، انواع حصیر من جمله باد بزن حصیری، کلاه، سفره، سبد و نهایتاً زیر انداز حصیری بافته میشود و انواع تولیدات منحصر به زیر انداز نیست. در مجموعه‌ی زیراندازهای سنتی ایران طبعاً بافته‌های داری همچون پلاس گلیم ساده( دو رو)، گلیم سوماک( یک رو )، گلیم یک رو ولی غیرسوماک، گبه ، زیلو و نهایتاً نفیس ترین آن یعنی قالی جایگاه خاصی دارد. جاجیم، یک نوع بافته‌ی دستگاهی و در واقع پارچه و منسوجی ضخیم است که افزون بر استفاده به عنوان زیر انداز، میتواند به عنوان رختخواب پیچ، رو کرسی و در کارهای تکمیلی به عنوان کیف و ساک و رو مبلی به کار گرفته شود و محصولات زیبایی را پدید آورد که در خصوص آن در بخش منسوجات (پارچه ها) بیشتر توضیح داده خواهد شد.
نمد نوعی زیر انداز با سابقه ای حدود 8000 ساله است.
جاجیم، محصولی پشمی است، دارای تار( نخ‌هایی است که به صورت عمودی در دستگاه قرار میگیرد) و پود (نخ‌های رنگینی است که به صورت افقی و در عرض دستگاه از لابه لای نخ‌های تار میگذرد) تا عمل درگیری تار و پود و بافت صورت پذیرد. جاجیم یکی از قدیمی ترین بافته ‌ها و زیراندازها است. به طور کل علاوه بر بافته‌های داری، سه نوع بافته‌ی غیر داری یعنی جاجیم ، نمد زیرانداز و حصیر زیرانداز، انواع فرش یا زیر اندازهای سنتی ایران را شکل میدهند.

خرید آسان زیرانداز پارچه ای کیف دار

 

خرید آسان زیرانداز پارچه ای کیف دار

نکات مهم هنگام خرید زیرانداز سفری به شرح زیر است:
قیمت زیرانداز: ابتدا میزان بودجه خود را برای خرید زیرانداز مشخص کنید. زمانی که مقدار بودجه مشخص شد، خود‌به‌خود خیلی از مدل‌ها که در محدوده قیمت مورد نظر شما مشتریان عزیز قرار ندارند، حذف میشوند.

نوع زیرانداز: میتوانید با توجه به نیاز خود، زیرانداز مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
جنس زیرانداز: این محصول از جنس های مختلفی مانند پارچه، پلاستیک، چوب و فوم فشرده ساخته میشوند، هر یک از این جنس ها نکات منفی و مثبت خود را دارند.

مزیت استفاده از زیر انداز چادر

اندازه زیرانداز: یکی از فاکتو زیرانداز پارچه ای کیف دار مسافرتی، ابعاد و اندازه آن است. شما با توجه به جمعیت خانواده خود میتوانید سایز زیرانداز خود را انتخاب کنید. بهتر است زیرانداز را مقداری بزرگتر انتخاب کنید زیرا ممکن است همراه شما یک یا چند مهمان به جمعتان اضافه شود.

وزن محصول: اگر یک پیاده روی طولانی برای شما اتفاق بی افتد و مجبور باشید تمامی تجهیزات سفر را پیاده با خود حمل کنید، بهتر است به وزن زیرانداز توجه داشته باشید‌. معمولا زیراندازهای پارچه ای وزن کمتری نسبت به سایر زیراندازها دارند و فضای کمتری را نیز اشغال میکنند.

داشتن کیف: پیشنهاد ما به شما خریداری زیرانداز پارچه ای کیف دار است؛ زیرا محصولی که دارای کیف باشد، به حمل و جا‌به‌جایی راحت تر زیر انداز کمک میکند.

شستشو: همیشه زیراندازهایی را بخرید که قابل شست و شو هستند، همان طور که بالا گفته شد به دلیل استفاده از زیرانداز در قسمت های گلی و خاکی بهتر است زیرانداز شما قابل شست و شو باشد.

بااستفاده از سایت های اینترنتی معتبر، شعب و فروشگاه های گوناگون میتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنید یا برای آسانی بیشتر کار آن را سفارش دهید.
و قابل ذکر است با خرید عمده ازفروشگاه های مربوطه از تخفیف های قابل توجهی بهره مند خواهید شد و با مراجعه به این فروشگاه ها و مراکز خرید وسایت ها از راهنمایی های خوبی برای خرید بهتر نیز بهره مند خواهید شد.

زیر انداز چادر

 

زیر انداز چادر

زیر انداز چادر یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای کوهنوردی است، زیرا به دلیل ضدآب بودن این زیرانداز باعث شده تا نم و رطوبت به زیر چادر یا کیسه خواب نفوذ پیدا نکند. از زیر اندازها میتوان در زیر چادر و نیز داخل چادر استفاده کرد .

مزیت استفاده از زیر انداز چادر

 

مزیت استفاده از زیر انداز چادر

زیرانداز کوهنوردی به خاطر داشتن پوشش مناسب، عایق بسیار خوبی در برابر سرما و رطوبت نیز است و همچنین از کثیف شدن و یا پاره شدن پوشش کف چادر جلوگیری میکند . با استفاده از قلاب هایی که در گوشه های زیر انداز هستند میتوانید به عنوان سایبان نیز از آن استفاده کیند و این کار به راحتی امکان پذیر است .
زیرا نداز چادر به دلیل سبک بودن و حجم کمی که دارد قابلیت جابجایی را برای شما راحت تر میکند و فضای بسیار کمی را در کوله تان میگیرد. بعد از گذاشتن چادر و نصب آن در صورت بارندگی آب باران اجازه ورود به مابین زیرانداز و کف چادر را پیدا نمیکند. با تا کردن زیرانداز در صورت بارندگی آب جاری شده به زیر زیرانداز میرود که امکان نفوذ آن کمتر شود. جدا از زیرانداز زیر چادر، شما برای یک خواب راحت نیازمند یک زیرانداز دیگر در داخل چادر نیز هستید. این زیرانداز مانند عایق حرارتی است تا سرمای زمین را حس نکنید، باید نرم باشد تا وجود سنگ ریزه و سایر اجسام در زیر چادر شما را اذیت نکند. این زیرانداز باید ضدآب باشد تا در صورت نفوذ آب به چادر، شما و کیسه خوابتان به هیچ وجه خیس نشوید. انواع و اقسام مختلفی از این زیراندازها داخل و خارج چادر در بازار لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی وجود دارد. میتوانید با مراجعه به فروشگاه های مربوطه آنها را تهیه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.