عرضه انواع زیرانداز سفری ضد رطوبت

عرضه انواع زیرانداز سفری ضد رطوبت

یکی از انواع مختلف زیراندازها، زیرانداز سفری ضد رطوبت است. خاصیت ضد رطوبت بودن آن ایجاب میکند که برای سفرهایی که مقصد آنها دارای زمینی با پوشش چمن یا سواحل ماسه ای است مناسب باشد. علاوه بر آن به عنوان یک وسیله ضروری سفری میتوانید آن را با خود همراه کنید. عرضه انواع زیرانداز سفری اعم از تمام مدل ها توسط شرکت های عرضه کننده مثل دیبافت قم انجام میشود.
بدون شک یکی از دغدغه های افرادی که به مسافرت میروند این است که نگران محل نشستن در گردش خود هستند، توجه داشته باشید که شما با خرید زیرانداز سفری ضد رطوبت این دغدغه همیشگی را برطرف خواهید کرد، پس همواره به یاد داشته باشید هنگام خرید زیراندازهای سفری نوع ضدآب یا ضد رطوبت آن را تهیه کنید.
– آشنایی با زیرانداز سفری ضد رطوبت
– انواع زیرانداز از نظر رنگ
– ساختار انواع زیرانداز
– خرید آسان زیرانداز سفری ضد رطوبت

آشنایی با زیرانداز سفری ضد رطوبت

آشنایی با زیرانداز سفری ضد رطوبت

اگر شما هنگام خرید زیرانداز سفری مشخصه ضد رطوبت بودن آن را لحاظ کنید دیگر از دغدغه این که مقصد سفرتان کجا باشد، خلاص میشوید و برایتان مهم نیست که مقصد سفر کجا باشد… جنگل باشد یا چمن زار… کوه باشد یا سواحل دریا یا حتی یک پیک نیک ساده در یک پارک چون خرید زیرانداز سفری ضد رطوبت شما را از این جهت خاطر جمع میکند.
این زیرانداز سفری یک محصول پر فروش در سطح ایران و حتی خارج کشور است و در صورتی که ابعاد آن استاندارد باشد به عبارتی گویا تر یعنی اگر وزن و سایز مناسبی داشته باشد میتواند به عنوان یک وسیله پر کاربرد و همه کاره با شما هم سفر شود.
قبل از بیان هر چیزی باید بگوییم که اگر شما یک زیرانداز معمولی دارید که عایق رطوبت و آب نیست، شما با یک چالش مواجه میشوید و آن این است که هنگامی که زیرانداز معمولی خود را در محل ها و مکان هایی مرطوب به کار میبرید تنها راه کاری که میتوانید انجام دهید این است که یک نایلون هم اندازه با زیرانداز خود را تهیه کرده و آن را زیرِ زیراندازتان پهن کنید که به اندازه خود کاری دشوار است. اما امروزه تولید و استفاده از زیراندازهای معمولی تقریباً منسوخ شده است. از این رو اغلب از زیراندازهایی که امروزه طراحی و تولید میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند خاصیت و ویژگی ضد رطوبت و ضد آب را دارند.
در ادامه مواد اولیه ای را معرفی میکنیم که در تولید زیرانداز سفری ضد رطوبت به کار میروند:

آشنایی با زیرانداز سفری ضد رطوبت
فومی: به صورت رولی و آکاردئونی هستند و بیشتر برای ورزش به ویژه کوه نوردی به کار میروند.
حصیر پلاستیکی: این دسته را از نظر تراکم بافت حصیر میتوان به دو گروه تقسیم بندی کرد. یکی بافت حصیر پر تراکم یا متراکم و دیگری بافت حصیر کم تراکم. توجه داشته باشید که نوع متراکم آن از کیفیت مطلوب تری برخوردار است و گزینه ای پر فروش و پر متقاضی برای خرید این زیرافکن است.
نایلون: نمیتوان گفت به عنوان مواد اولیه به کار رفته در ساخت و تولید زیرانداز سفری ضد رطوبت از سطح کیفی بالایی برخوردار است، اما یک ویژگی مثبت دارد و آن پایین بودن قیمت زیراندازهایی است که که از این مواد ساخته شده اند. خوب است بدانید که جایگاه کیفی این دسته از مواد نسبت به مواد پلی استری در سطح پایین تری قرار گرفته است.
پلی استر: یکی از مرغوب ترین موادی است که به عنوان روکش برای زیرانداز یا زیرانداز چادر استفاده میشود، همچنین توجه داشته باشید که این دسته از مواد برای دوخت چادرهای مسافرتی نیز به کار گرفته میشوند.
برزنت: به جرئت میتوان گفت که بهترین جنس مواد اولیه را به خود اختصاص داده است و به دلیل اینکه بافتی بسیار محکم و همچنین ضخامت مورد قبولی که دارد میتوان گفت که از اسپان باند درجه کیفی برتر و بالاتری دارد.

آشنایی با زیرانداز سفری ضد رطوبت
اسپان باند: این پارچه فاقد بافت است که دارای یک لایه پلاستیک نازک در ساختار خود است.
خوب است بدانید که زیراندازها انواع مختلفی دارند و متناسب با مقصد سفر و کیفیت آن طراحی شده اند. دو ویژگی بارز در زیراندازها موجب شده است تا نیاز هر کوله گرد و کوه نوردی را تامین کند. یکی ضد آب و عایق رطوبت بودن و دیگری سبک وزن بودن زیرانداز. اما اکنون تصور کنید که به همراه خانواده یا جمع دوستان تان قصد گردش و سفر را دارید اینجا است که سایز و ابعاد زیرانداز مهم میشود.
به طور کلی زیراندازهای سفری ضد رطوبت را میتوان به گروه های زیر دسته بندی کرد:
زیرانداز سبک و ضد آب مناسب برای کوه نوردی: زیراندازهای بادی و فومی در این دسته قرار میگیرند و برای کوه نوردی و طبیعت گردی بسیار مناسب اند. بهتر است بدانید این نوع از زیراندازها علاوه بر اینکه عایق رطوبت و آب هستند بلکه عایق حرارت و گرما نیز هستند. اگر بخواهیم ساختار زیراندازهای فومی را بیشتر برای شما شرح دهیم باید بگوییم که مواد اولیه تشکیل دهنده آنها پلی اتین است و در صورتی که میزان تراکم بافت آنها بالا باشد میتوانیم بگوییم که هم عایق رطوبت و هم عایق گرما هستند. ضخامت این دسته از زیراندازها مناسب بوده و به دلیل اینکه جزو زیراندازهای سبک وزن دسته بندی میشوند، بسیار برای کوله گردان ها مناسب اند. تکنولوژی ساخت آنها چندان پیچیده نیست و به سادگی میتوانند تولید شوند. بنابراین از نظر قیمت هم جزو زیراندازهایی با قیمت مناسب گروه بندی میشوند.
و اما مشخصات زیرانداز بادی: اغلب این زیراندازها از پلی استر ضد آب ساخته شده اند و در ساختار خود الیاف و فوم های نرمی را دارند که هوا را جذب کرده و بستری نرم و گرم را برای خواب مهیا میکنند.
زیرانداز ضد آب در سایز بزرگ برای پیک نیک های دوستانه و خانوادگی: در این دسته از سفر ها سبک بودن زیرانداز و همچنین حجم آن اهمیت چندانی ندارد، در مقابل باید ابعاد و سایز آن به قدر کافی بزرگ باشد تا به خوبی پاسخ گوی تعداد افراد و وسایلی را که به همراه خود میبرند باشد.

دسته بندی انواع زیرانداز از نظر رنگ

دسته بندی انواع زیرانداز از نظر رنگ

در مقایسه با سایر ویژگی ها و مشخصه های زیرانداز شاید رنگ زیرانداز از چندان اهمیتی برخوردار نباشد. اما به طور کلی زیراندازها در رنگ های مختلفی طراحی و تولید میشوند و طیف رنگی آنها از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. در هنگام خرید حتماً این نکته را به خاطر داشته باشید از آنجا که زیرانداز را ممکن است در هر مکانی بگسترانید امکان چرک شدن و خاکی شدن آن پس از هر بار استفاده وجود دارد؛ لذا رنگ هایی را انتخاب کنید که کثیف بودن را به وضوح نمایان نکند.

بررسی ساختار انواع زیرانداز

بررسی ساختار انواع زیرانداز

در هر گردش اولین چیزی که به ذهن تان می رسد این است که یک زیرانداز مناسب را با خود هم سفر کنید پس می توان گفت زیرانداز سفری یک وسیلهکاملا کاربردی و ضروری در هر سفر است. شما برای نشستن، استراحت کردن، غذا خوردن و . . . به این وسیلهکاربردی نیاز دارید. ساختار های مختلف این زیراندازها منجر شده است تا تنوع و تعدد فراوانی داشته باشند. جنبهمثبت این تعدد و تنوع این است که می تواند هر نوع مشتری با هر سلیقه ای را راضی نگه دارد اما از طرفی انتخاب را سخت می کند چرا که متقاضیان با انبوه مدل ها مواجه می شوند اما در صورتی که شما قبل از خرید تان ویژگی های ساختاری یک زیرانداز خوب را بشناسید و اندکی وقت خود را در اختیار ما بگذارید می توانید تصمیمی محکم تر و مطمئن تر در این راستا بگیرید.
شاید از خود پرسیده باشید که چه گونه یک زیرانداز مناسب و به صرفه را انتخاب کنیم؟
همان طور که قبلا اشاره کردیم مسیر پیش روی شما تعیین کنندهنوع زیرانداز مناسب شما است. اما اکنون این مسئله را هم بیفزایید که علاوه بر مقصد سفر، تعداد افرادی که قرار است در طول سفر از آن زیرانداز استفاده کنند نیز تعیین کنندهمساحت و ابعاد زیرانداز است.

بررسی ساختار انواع زیرانداز
اکنون به بررسی ساختار انواع زیراندازها می پردازیم و کاربرد های آن ها را عنوان می کنیم:
زیراندازهای پارچه ای: این زیراندازها از قدیمی ترین لوازم سفر هستند و امروزه استفاده و تولید نوع معمولی آن ها منسوخ شده است اما از شیار های پلاستیکی در آن استفاده شده است و به آن خاصیت ضد آب و عایق رطوبت را می بخشد.
زیرانداز فومی تاشو: جنس اولیهاین دسته از زیراندازها از پلاستیک و فوم است و اغلب به عنوان زیرانداز برای ورزشکاران در رشته های ورزشی یوگا و پیلاتس استفاده می شود.
زیرانداز برزنتی: ساختار این دسته از زیراندازها به گونه ای است که بسیار متراکم و ضخیم اند و وجود همین مشخصه در ساختار آن منجر شده است تا ضد آب تلقی شود.
زیرانداز حصیری: در ساختار این زیراندازها حصیر های پلاستیکی در هم تنیده و بافته شده اند و قیمتی ارزان و مناسب دارند به گونه ای که عموم مردم توان خرید حداقل یکی از آن را دارند .

خرید آسان زیرانداز سفری ضد رطوبت

خرید آسان زیرانداز سفری ضد رطوبت

همان طور که در ابتدای مقاله و در قسمت مقدمه خدمت شما عرض کردیم مراکز فروش و نمایندگی های فروش مختلف و معتبری در سراسر ایران و در سطح شهرهای مختلف پراکنده شده اند و این زیراندازهای سفری را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده و انبوه به فروش میرسانند. کارخانه های تولید کننده زیرافکن مسافرتی این محصول را به نمایندگی های فروش برای فروش مستقیم عرضه میکنند. شما میتوانید با مراجعه به این مراکز نمایندگی این محصول خرید خود را انجام دهید یا اینکه با توجه به شرایط کنونی در خانه بمانید و خرید خود را به صورت اینترنتی و به شیوه آنلاین انجام دهید. توجه داشته باشید که خرید مستقیم و بدون واسطه هر محصولی از جمله زیرانداز سفری ضد رطوبت موجب کاهش چشم گیر مبلغ پرداختی و هزینه میشود، چراکه از واسطه های فروش در این زمینه صرف نظر شده است.

خرید آسان زیرانداز سفری ضد رطوبت
به این نکته توجه داشته باشید که خرید مستقیم و بدون واسطه از آنجا که واسطه های فروش را حذف میکند میتواند برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد، چراکه وجود واسطه های فروش در خصوص عرضه هر محصولی باعث افزایش قیمت آن محصول میشود، چون هر واسطه ای از فروش محصول انتظار درآمد زایی و سود را دارد اما خرید از درب کارخانه و به صورت مستقیم این مزیت را دارد که باعث میشود هزینه های شما مقرون به صرفه شود و هزینه کمتری را بپردازید. حال اگر این خرید مستقیم و بدون واسطه به صورت عمده انجام بگیرد، مزیت آن برای شما دو چندان میشود. شما میتوانید با مراجعه به توزیع کنندگان عمده این زیرانداز آن را به صورت عمده و با کم ترین هزینه ممکن خریداری نمایید.
همان طور که در جریان هستید خرید عمده هر محصولی مزیت های فراوانی دارد. از جمله اینکه باعث کاهش چشم گیر مبلغ پرداختی و هزینه های زائد میشود و علاوه بر اینکه سرعت در عرضه محصولات افزایش می یابد، بلکه تنوع بسیار زیادی را در خرید عمده بالا میبرد که میتواند بهتر پاسخ گوی نیازهای مشتریان با هر سلیقه ای باشد.
برای کسانی که متقاضی خرید عمده زیرانداز سفری ضد رطوبت به صورت عمده هستند، دو راه وجود دارد. یکی از طریق حضور در مراکز خرید و دیگری اقدام به صورت اینترنتی است که میتوان گفت خرید اینترنتی از آنجا اتلاف وقت و هزینه کمتری دارد مناسب تر و بصرفه تر است.

خرید آسان زیرانداز سفری ضد رطوبت

سخن پایانی

مثل همیشه از اینکه تا پایان راه با ما همراه بودید، کمال سپاس و امتنان را دارم. تا زمانی که گروه تولیدی دیبا بافت نگار پا برجاست، خود را مدیون همراهی شما عزیزان میداند. امید است که هر سوال، پیشنهاد یا انتقادی که دارید، با مشاوره و هم صحبتی شما بزرگواران با کارشناسان زبده دیبافت، به پاسخی درخور بزرگواری و دوستی با شما منجر شود. همواره برای رضایت شما گرامیان آماده خدمت رسانی خواهیم بود.
در پناه حق … .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.