عرضه مستقیم روتختی ترمه ابریشم

روتختی ترمه اصل و با کیفیت به کمک نخ های ابریشم و نخ های پلی استر به دستان توانا و هنرمند زنان و مردان ایرانی طراحی و بافته می ‌شود.

عرضه مستقیم این هنرهای دستی بی نظیر و با کیفیت از طریق وب سایت های اینترنتی صورت می پذیرد زیرا قیمت عرضه در این سبک نسبت به بازارهای حضوری بسیار مناسب تر است.

عرضه مستقیم روتختی ترمه ابریشم

نکاتی در مورد خریدن رو تختی

نکاتی در مورد خریدن رو تختی روتختی همانند دیگر کالاهای خواب به کمک الیاف و نخ های متفاوت تولید می ‌شود و در راستای تنوعی که برای تهیه این محصول وجود دارد، در زمان خرید آن باید به یکسری نکات توجه کرد.

در ادامه مطلب به معرفی مهم ترین نکاتی که در مورد خریدن روتختی باید به آنها تکیه کرد اشاره می‌ کنیم:

  1. سایز تخت خواب: ابتدا سایز تخت خود را مشخص کنید و بعد تصمیم بگیرید که می خواهید چه نوع رو تختی را خریداری نمایید.
  2. طرح دار و یا ساده بودن روتختی: مشخص کنید که طرفدار روتختی های ساده هستید یا طرح دار. خوشبختانه در بازار نمونه های متفاوتی از روتختی ها وجود دارد که برخی دارای طرح های کاملاً ساده و برخی دارای نقش و نگارهای بسیار زیاد هستند.
  3. نوع پارچه:  انتخاب نوع پارچه جزو مهمترین نکات قابل اهمیت است. اگر بخواهیم روتختی صرفا مصرف دکوری داشته باشد می توان آن را در نمونه های مختلف انتخاب کنید. ولی اگر قصد دارید از آن به عنوان روکش هم استفاده کنید پس باید به جنس آن توجه کنید که کمی آن را نرم تر و گرم تر انتخاب نمایید.
  4. آلرژی و حساسیت: بسیاری از افراد به بعضی از الیاف و مواد به کار گرفته شده در روتختی  حساسیت دارند. اگر شما جزء این افراد هستید و به پشم، پلی استر و یا مواد شیمیایی دیگر آلرژی دارید، حتماً در زمان خرید به این نکته توجه نمایید.
  5. کیفیت: کیفیت روتختی اهمیت زیادی دارد.

بررسی بازار داخلی روتختی ترمه

بررسی بازار داخلی روتختی ترمه در یک سری بررسی که در زمینه بازار داخلی روتختی ترمه شده است به یک تقسیم بندی کلی در این زمینه رسیدیم. در بازار های داخلی روتختی ترمه در دو نمونه روتختی سنتی یا روتختی طلاکوب شده به مشتریان معرفی می شود که هر یک از این روتختی ها قیمت فروش  و کیفیت های متفاوت دارند.

غالباً افرادی که به تجملات و زیبایی ‌ها توجه بسیار زیاد می کنند، روتختی های طلاکوب را انتخاب می ‌نمایند و در مقابل افرادی که  علاقه خاص به دکوراسیون های سنتی دارند روتختی های سنتی مورد توجه آنها قرار می ‌گیرد. البته هر یک از این روتختی ها در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار وجود دارند که انتخاب را سخت می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.