صفر تا صد زیراندازها را بدانید

عرضه مستقیم زیرانداز پارچه ای کیف دار

عرضه زیرانداز پارچه ای به چه صورت است؟ انواع زیرانداز پارچه ای کدام است؟ توزیع زیرانداز پارچه ای کیف دار به چه صورت انجام میشود؟ شرکت تولیدی زیرانداز پارچه ای کیف دار در کجا قرار دارد؟ جهت دریافت پاسخ سوالات مذکور و دریافت هرگونه سوال دیگری در زمینه زیرانداز پارچه ای کیف دار لطفا تا پایان این محتوا همراه با ما باشید. زیراندازها یکی از وسایل مورد نیاز و لازم برای هر فرد در مسافرت است. امروزه کمتر کسی وجود دارد که از زیرانداز استفاده نکرده باشد و این محصول در جنس های مختلفی وجود دارد که در ادامه به توضیح تمامی مدل های این محصول میپردازیم. با افزایش جمعیت به همان نسبت، مسافرت ها در طول سال افزایش یافت و مردم بیشتر به مسافرت های دوستانه یا خانوادگی در مسافت های کم یا طولانی میپرداختند و از این رو شرکت تولیدی زیرانداز پارچه ای کیف دار تصمیم گرفت در تمامی شهرهای سراسر کشور، نمایندگی های فروش تاسیس کند و این محصول را به صورت عمده یا خرده در این نمایندگی ها عرضه کند.

این زیرانداز با داشتن ویژگی های مثبت توانسته است در بازار داخلی و خارجی فروش گسترده ای را رقم زند و امروزه شاهد رشد و نمو این محصول در طرح های دیگر در بازار هستیم. زیرانداز پارچه ای کیف دار جز وسایلی است که با صادرات پررونقی همراه بوده و هر ساله بیش از 800 تن از این زیراندازها به کشورهای همسایه مانند: ترکیه، عراق، تاجیکستان، پاکستان، افغانستان، روسیه، عربستان و… صادر میشود. این محصول تولید داخلی کشور بوده و توانسته است در جایگاه برتر در مقایسه با زیراندازهای برند چینی و کره ای قرار گیرد. متاسفانه امروزه بسیاری از سود جویان با توزیع برندهای تقلبی در بازار توانسته اند زیراندازهای نامرغوب خود را به فروش برسانند و بر همین اساس مصرف کنندگان و خریداران این زیرانداز، باید دقت کافی را داشته باشند که برای خرید یک محصول از شرکت تولیدکننده آن کالا، به صورت مستقیم خریداری کنند تا علاوه بر اطمینان از جنس خریداری شده خود، بلکه با قیمت مناسب تری این محصول را خریداری کنند. عرضه مستقیم زیرانداز پارچه ای کیف دار توسط نمایندگی های فروش این محصول است که در شهرهای تهران، تبریز، بندرعباس، سیستان و بلوچستان، کردستان و… وجود دارند. همچنین جهت خرید این محصول میتوانید به مغازه های عرضه کننده زیرانداز مراجعه کنید و این محصول را در طرح و رنگ دلخواه خود به صورت خرده یا عمده خریداری کنید.

بررسی ساختار زیرانداز پارچه ای

بررسی ساختار زیرانداز پارچه ای

زیرانداز یکی از وسایل اساسی و ضروری برای سفر است. امروزه در بازار شاهد تنوع در انواع مدل های زیرانداز و تنوع در رنگ و طرح این محصولات هستیم که بیش از صدها برند گوناگون برای به نمایش گذاشتن کیفیت و فروش خود پا به این عرضه گذاشته اند. زیراندازها در جنس های گوناگونی تولید میشوند از جمله زیرانداز پارچه ای، زیرانداز نخی، زیرانداز حصیری، زیرانداز چوبی، زیرانداز پلاستیکی، زیرانداز پشمی و… که هر کدام ویژگی مختص به خود را دارند. در این میان برای افرادی که برای مسافرت های طولانی اقدام میکنند، زیرانداز پارچه ای گزینه مناسبی است، زیرا از این محصول در بسیاری از مکان ها میتوان استفاده کرد و اگر در بین راه توقف کردید میتوانید از آن استفاده کنید. این زیرانداز با داشتن طرح و جنس مناسب در مناطق کویری، مناطق جنگلی، مناطق دریایی، مناطق کوهستانی مناسب است که در هر جایی از آن میتوانید استفاده کنید، میتوان گفت این زیرانداز یک وسیله همه کاره است که محدودیت خاصی در استفاده در مکان مشخصی ندارد.

زیرانداز سایز بزرگ

اگر شما خواننده این محتوا هستیدید و قصد دارید به یک سفر همراه دوستان و خانواده خود بپردازید، زیرانداز پارچه ای کیف دار بسیار گزینه مناسبی به شمار میرود. در استفاده از برخی زیراندازها یکی از معضلات پیش روی مصرف کننده، حمل و جمع کردن آن است؛ زیرا زیرانداز مورد استفاده، یا بسیار سنگین بوده یا سبک بوده اما دسته ای برای حمل ندارد و حتما باید آن را درون نایلونی قرار دهد تا بتواند به راحتی حمل کند اما این زیرانداز پارچه ای با بند های کیفی بسیار سبک بوده و توسط دو دسته که بر رویش قرار داده شده به راحتی میتوانید آن را حمل و جا به جا کنید. این محصول برای ورزشکاران کوهنوردی که به این ورزش میپردازند مناسب است و با هیچ گونه مشکلی در حمل این زیرانداز مواجه نخواهند شد. این محصول با داشتن پوششی نرم و لطیف گزینه مناسبی برای استفاده در زمین ناهموار وسنگ ریزه است. گاهی اوقات در استفاده برخی زیراندازها، احساس برآمدگی در قسمتی از آن میکنیم و هنگامی که کف پایمان بر روی آن قرار گرفت احساس درد میکنیم زیرا آن سنگ ریزه به درون پای ما میرود و تا زمانی آن سنگ ریزه را از زیر زیرانداز برنداریم نمیتوانیم از آن بخش از زیرانداز استفاده کنیم. اما زیرانداز مرغوب؛ زیراندازی است که با داشتن ضخامت بالا بتواند شرایطی را مهیا کند که این ناهمواری زمین را احساس نکنیم و این زیرانداز، زیرانداز پارچه ای است که با داشتن ضخامت مناسب توانسته است از این نظر امتیاز مثبت به خود گیرد. این محصول با داشتن سطحی روغنی مانند، مایعات مانند آّب و چای را تا حد توان به خود جذب نمیکند و در صورت جذب با یک پارچه میتوانید آن را خشک نمایید.

زیرانداز سایز بزرگ

این زیرانداز مانند یک فرش بر روی زمین است که مورد استفاده قرار میگیرد و از کثیف یا خاکی شدن لباس شما مصرف کنندگان عزیز جلوگیری میکند. از این محصول میتوانید برای زیر چادر مسافرتی، زیر سفره ای، زیرانداز داخل چادر و .. استفاده کنید. این نوع از زیرانداز چوبی، مقاوم و دوام بالاتری داشته و وزن کمی را به خود جذب میکند. در استفاده از برخی زیراندازها اولین نکته ای که به ذهن مصرف کننده میرسد، محل پهن کردن زیرانداز است که صاف و تمیز باشد تا مبادا خاک و لکه به زیرانداز جذب شود و دیگر مورد استفاده نباشد، اما همان طور که گفته شد زیرانداز پارچه ای کیف دار با داشتن سطحی روغنی، از جذب گرد و خاک یا خارهای تیز و برنده به خود مانع میشود. اگر به دنبال خرید یک زیرانداز برای استفاده درمدت زمان طولانی و چند ساله هستید، زیرانداز پارچه ای گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب شما خریداران است. این محصول با داشتن ویژگی های مثبت توانسته است در بازار داخلی و خارجی فروش گسترده ای از خود را به ثمر رساند. این زیرانداز به حجم و ابعاد کم، جمع میشود و فضای بسیار کمی را اشغال میکند. از دیگر مشخصات زیرانداز پارچه ای کیف دار میتوان به ضدآب بودن آن اشاره داشت، همچنین این محصول یکی از زیراندازهایی است که در طرح های گوناگون و گستره رنگی متنوع تولید میشود، از طرح هایی که میتوان گفت زیبایی زیادی را در این محصول ایفا کرده و فروش زیادی را به انجام رسانده است، طرح زیگزاگی، طرح مثلثی، طرح ستاره ای و… از این محصول است. جهت اطلاع از انواع مدل ها و طرح های زیرانداز پارچه ای میتوانید با شماره های درج شده در سایت شرکت تولیدی تماس حاصل کنید و با ارتباط مستقیم با کارشناسان بخش مالی و فروش، از انواع طرح و رنگ این محصول و قیمت آنها مطلع شوید.

زیرانداز خوب از کجا بخریم

زیرانداز خوب از کجا بخریم

زیرانداز خوب زیراندای است که دقیقا ضخامتی شبیه به قالی باشد و از این جهت میتوان به زیرانداز پارچه ای اشاره کرد. زیرانداز پارچه ای مقداری ضخیم تر از سایر زیراندازها است و آب را به خود جذب نمیکند. این زیرانداز برای سطوحی که مرطوب یا خیلی خشک و سنگ ریزه داشته باشد مناسب است. زیرانداز پارچه ای کیف دار، مناسب برای تمامی سطوح است و این زیرانداز را میتوان در کنار رودخانه، کنار دریا، کوهستان ها، جنگل ها و… استفاده کرد. زیرانداز پارچه ای یکی از زیراندازهای باکیفیت است که میتوان گفت کم حجم ترین زیرانداز است. با استفاده از این زیرانداز، بسیار احساس راحتی و نرمی میکنید و میزان گردش هوا درون این زیرانداز به صورتی است که بوی نامطلوبی به خود جذب نمیکند و احساس خنکی میکنید. زیرانداز پارچه ای کیف دار را باید به صورت مستقیم از فروشگاه های عرضه کننده زیرانداز خریداری کرد تا با حذف دلالان، این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کرد. همچنین برای خرید این زیرانداز کافی است با تولیدی مستقیم این زیرانداز تماس حاصل کنید و آن را در انواع طرح و سلیقه خود سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنید.

سفارش عمده زیرانداز پارچه ای کیف دار

سفارش عمده زیرانداز پارچه ای کیف دار

با گسترش آوازه و مرغوبیت زیرانداز پارچه ای کیف دار، فروش آن به صورت گسترده انجام میشود و طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کرده است. سفارش این محصول به صورت خرده و عمده صورت میگیرد و کافی است از طریق کارخانه تولیدی این زیرانداز را سفارش دهید. مزیت سفارش عمده این محصول به این صورت است که میتوانید سفارشی را با کیفیت بیشتر و قیمت کمتر، خریداری کنید. این محصولات در بسته بندی مناسب و سبک قرار میگیرند تا با خرید عمده وزن، کمتری را دارا باشند و به راحتی برای حمل و نقل مناسب باشند. تاجران میتوانند این محصول را به صورت عمده تهیه کنند تا با قیمت کمتری برایشان محسوب شود و سود زیادی را نسبت به خرید عمده از مغازه های عرضه کننده زیرانداز بدست آورند. امروزه برخلاف گذشته سفارش زیرانداز به سهولت انجام میشود و برای خرید این محصولات، کافی است به شبکه اینترنت متصل شوید و با سرچ خرید زیرانداز پارچه ای کیف دار، محصول خود را از درب کارخانه سفارش دهید.

خرید زیرانداز پارچه ای کیف دار

خرید زیرانداز پارچه ای کیف دار

خرید زیرانداز پارچه ای کیف دار به صورتی است که به راحتی میتوانید در کمترین زمان درب منزلتان این محصول را دریافت کنید. زیرانداز پارچه ای با داشتن قیمت مقرون به صرفه امکان خرید مردم را افزایش داده است و با هر وضعیت مالی میتوانید اقدام به خرید زیرانداز پارچه ای کیف دار کنید. این محصول به راحتی در سفر قابل شست و شو است و به راحتی خشک میشود، خرید زیرانداز پارچه ای ضدآب بسیار توصیه میشود و این محصول با داشتن سطحی نرم و راحت امکان استفاده از آن را دو چندان میکند.

زیرانداز چادر

زیرانداز چادر

زیرانداز چادر، یکی از زیراندازهای مرغوب و با ضخامت مناسب است که در مدل های گوناگونی میتوان تهیه کرد، این زیرانداز به دلیل ضدآب بودن در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است و با داشتن سطح نرم و راحت، امکان نشست برای مدت زمان طولانی را برای شما فراهم میکند. این زیرانداز یکی از زیرمجموعه تولیدات زیرانداز پارچه ای کیف دار است که با توجه به بودجه خود میتوانید آن را خریداری کنید. زیرانداز چادر، محدوده قیمت مناسبی دارد که همان طور که در ابتدای مطالب توضیح داده شد یکی از برندهای مسافرتی معروف است. این زیرانداز از جنس های مختلفی مانند ابری، فومی، پشمی، پارچه ای و… هستند که متناسب با سلیقه خود میتوانید تهیه کنید.

زیرانداز سایز بزرگ

یکی از معیارهای مهم برای خرید زیرانداز چادر مسافرتی در ابعاد 5 متری، 10 متری و… است که میتوانید شما خریداران عزیز با توجه به جمعیت خانواده خود، این محصول را خریداری کنید. بهتر است زیرانداز را مقداری بزرگ تر از آنچه که مورد نظرتان است خریداری کنید زیرا همیشه در استفاده از زیرانداز فقط تعداد خانواده خودتان مدنظر نیست و ممکن است چند نفر مهمان به شما اضافه شود به همین علت زیراندازی تهیه کنید تا برای افراد بیشتر هم مناسب باشد. معمولا زیرانداز چادر پارچه ای کیف دار با داشتن وزنی سبک و حجم و ابعاد کم توانسته است فروش گسترده ای را از آن خود سازد و این محصول یکی از محصولات صادراتی محسوب میشود. این زیرانداز در گستره رنگی و طرحی فراوان تولید میشود و پرفروش ترین رنگ های آن رنگ هایی مانند: قهوه ای، آبی، سبز، چند رنگی و… است. به دلیل اینکه همیشه سطح مورد استفاده از زیرانداز خشک نبوده و ممکن است از آن در قسمت های گلی و خاکی استفاده شود در نتیجه زیرانداز شما باید قابلیت شست و شو داشته باشد.

زیرانداز سایز بزرگ

زیرانداز سایز بزرگ

ابعاد زیرانداز پارچه ای کیف دار در اندازه بزرگ هستند و این زیرانداز در سایزهای متوسط، بزرگ، کوچک تولید میشود که سایز بزرگ آن مشکلی در حمل و جابه جایی اش ایجاد نمیکند و به راحتی میتوانید آن را با استفاده از دسته هایی که بر رویش تعبیه شده حمل کنید. بهتر است زیراندازها را در قسمت هایی که سنگ ریزه بزرگ یا کلوخ وجود دارد استفاده نکنید زیرا باعث آسیب رساندن به جنس آن شده و در نهایت در بدن آثار مخربی وارد میکند. این زیرانداز معمولا در سایزهایی بزرگ ساخته میشود اما اگر به یک محصول با سایز بیشتر از حد بزرگ، نیاز داشتید کافی است با شماره های درج شده در سایت شرکت تماس حاصل کنید و محصول مورد نظر خود را با اندازه دلخواه خود به صورت خرده یا عمده سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.