عرضه کنندگان تشک تخت اسفنجی ویژه خوابگاه

کمردرد، دردی شایع در بین تمام مردم می باشد که اصلی‌ترین دلیل آن  داشتن تشک نامناسب است که می‌خواهیم در این مطلب اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.
عرضه ‌کنندگان تشک تخت اسفنجی ویژه خوابگاه، این محصول را با کیفیت عالی و بسیار مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و به داشتن خوابی راحت به شما کمک می کند جهت مشاهده تمامی محصولات می توانید به وب سایت اینترنتی ما مراجعه کنید.

عرضه کنندگان تشک تخت اسفنجی ویژه خوابگاه

تشک نرم بهتر است یا تشک سفت؟

تشک نرم بهتر است یا تشک سفت؟ انتخاب یک تشک مناسب همواره باعث داشتن یک خواب راحت و آسوده می باشد که ما تقریبا یک سوم از عمرمان را در حال خواب می گذرانیم به همین دلیل داشتن یک تشک بسیار خوب به ما کمک می کند.
اصلی ترین معیار برای اینکه یک تشک انتخاب کنیم، حفظ ستون فقرات در یک انحنا و راستا می باشد. یعنی ستون فقرات با سر و گردن در حالت طبیعی قرار بگیرد و باعث آرامش عضلات بشود.
سفتی و نرمی تشک، معمولا توسط بدن حس می گردد. تشک سخت در هنگام تماس با بدن انعطاف پذیری کمتری دارد و تشک نرم هنگام وارد شدن فشار آسانتر فشرده می شود که هر کدام از این تشک ها می توانند نقاط مثبت و منفی داشته باشد.
زمانی که روی یک تشک سفت می خوابید استخوان ها فشار بیشتری را جذب می کند و فشار کمتری به عضلات رگ‌ها وارد می شود و جریان خون گردش بهتری پیدا می‌کند. همچنین از فرورفتن کمر جلوگیری کرده و به جذب اکسیژن در خواب کمک می کند و وزن بدن را به طور مساوی بین تمام نقاط بدن تقسیم می کند.
کسانی که روی شکم و به پشت می‌خوابند، این تشک مناسب تر است. تشک های سفت معمولاً برای مواردی که بدن دچار آسیب می‌شود، توسط پزشکان توصیه می گردد ولی نباید مدت زمان استفاده از این ها طولانی شود و برای افرادی که دچار کمردرد و آرتروز هستند این تشک می‌تواند باعث تشدید درد گردد.
تشک های نرم برای افرادی که وزن پایین تری دارند توصیه می گردد و به دلیل کم بودن  فشار فرو نمی رود و به بدن فشار زیادی وارد نمی کند همچنین این تشک برای افرادی که به پهلو می خوابند مناسبتر است و ستون فقرات را در انحنای طبیعی حفظ می کند.
این تشک برای کسانی که وزن بالایی دارد مناسب نمی باشد و باعث فرو رفتن سطح تشک و ناهموار بودن آن می گردد. بنابراین در بعضی موارد تشکهای نرم نسبت به تشک های سفت بهتر است در بعضی مواقع تشک های سفت در اولویت قرار می‌گیرد که این با توجه به سلیقه فرد انتخاب می شود.
یکی از تشک هایی که معمولاً به تمامی خریداران توصیه می گردد تشک اسفنجی طبی است که  مناسب برای تمامی افراد می باشد و نرم و سفت بودن تشک به حدی است که دچار فرورفتگی نمی‌شود و ستون فقرات و مفاصل آسیب نمی رساند.

قیمت انواع تشک تخت اسفنجی

قیمت انواع تشک تخت اسفنجی قیمت تشک اسفنجی خوابگاهی با توجه به سایز و نوع آن تعیین می گردد و شما می توانید این محصول را به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه از تولیدی خریداری نمایید و خریدی آسان و با کیفیت را تجربه کنید. جهت اطلاع از نحوه خرید با شماره تلفن های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.