عرضه کنندگان تشک مسافرتی تاشو

روفرشی مخمل ترک نوعی تشک طبی و کم وزن است که حدود وزن آن به کمتر 2 کیلوگرم نیز می رسد. تشک های مسافرتی همانطور که از اسمشان پیداست، برای مواقع مسافرت که ممکن است جای خواب خوبی نداشته باشیم بسیار مناسب است. از این تشک مسافرتی جمع شو می توان در منزل نیز استفاده کرد. عرضه تشک مسافرتی تاشو به خوبی در کل کشور به خوبی انجام می شود و متقاضیان این تشک ها می توانند به راحتی آن ها را تهیه نمایند.

عرضه کنندگان تشک مسافرتی تاشو

مزایا استفاده از تشک مسافرتی تاشو

مزایا استفاده از تشک مسافرتی تاشو تشک های مسافرتی اغلب جنس نازکی دارند و در ابعاد مختلف یک نفره، دونفره و حتی بزرگتر تولید می شود. تشک مسافرتی کم جا برخلاف تشک های پنبه ای، معمولا از فوم ساخته می شوند. این تشک ها قابلیت شستشو دارند و به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد.

تشک مسافرتی جمع شو، همانطور که در بالا نیز گفته شد وزن سبکی دارد درنتیجه استفاده از آن ها بسیار راحت است. قابلیت حمل راحت تشک مسافرتی از دیگر مزایای این تشک ها به حساب می آید.

این تشک ها اغلب از جنس الیافت ضد آلرژی تولید می شوند و باعث حساسیت در افراد نمی شوند و برای پوست و موی افراد نیز مشکلی ایجاد نمی کنند. برخی از تشک های مسافرتی، ضد آب هستند و می توان از آن ها در ساحل و یا در کنار رودخانه ها استفاده کرد بدون اینکه نگران جذب رطوبت از طرف تشک شد.

در خانه های کوچک که فضای کمی برای نگهداری تشک دارند، تشک مسافرتی کم جا بسیار مناسب است و همچنین در مسافرت هم این کم جا بودن به کار می آید. تشک های مسافرتی در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند و افراد با هر سلیقه ای می توانند تشک مناسب خود را پیدا کنند.

قیمت انواع تشک مسافرتی تاشو

قیمت انواع تشک مسافرتی تاشو در حال حاضر انواع مختلف روفرشی کشدار ضد آب توسط برندها و تولیدی های زیادی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. این تشک ها به نسبت تشک های پنبه ای، از مزایای زیادی برخوردارند و یکی از این مزایا قیمت مناسب این تشک ها می باشد.

این تشک ها مقرون به صرفه هستند و افراد می توانند در طرح ها و رنگ های مختلف آن ها را تهیه کرده و به آسانی استفاده کنند. قیمت تشک مسافرتی کم جا با توجه به جنس الیاف به کار رفته در آن، کیفیت تشک و طراحی آن می تواند بسیار متفاوت باشد.

بدیهی است که هرچه جنس این الیاف و کیفیت تشک بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر است. فروشگاه های زیادی در سراسر کشور در حال عرضه این تشک ها به مشتریان هستند و مشتری می تواند با کمی پرس و جو از لیست قیمتی انواع تشک مسافرتی تاشو آگاه شود و خرید خوبی را به دنبال داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.