فروشنده انواع پتو کلاه دارنوزادی باکیفیت در تهران

پتو کلاه دار نوزادی یکی از لوازم پر فروش برای سیسمونی هاست. این پتوها ممکن است به صورت عروسکی و یا ساده باشند که انتخاب آنها به سلیقه ی پدر و مادر ها بستگی دارد. رنگ های شاد پتوهای کلاه دار نوزادی باعث شاد شده روحیه می شود و معمولا این رنگ ها را براساس جنسیت نوزاد انتخاب می کنند.

این پتوها را در فصل زمستان تن نوزاد می کنند تا او را از سرما حفظ کنند زیرا بدن نوزادان نسبت به بدن بزرگسالان حساسیت بیشتری نسبت به سرما دارد.

فروشنده انواع پتو کلاه دارنوزادی باکیفیت در تهران

پتو کلاه دارنوزادی باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

پتو کلاه دارنوزادی باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟ انواع پتو نوزادی دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود هستند و کیفیت آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است. برخی از خصوصیات پتو نوزادی با کیفیت عبارتند از:

  • گرمای زیاد: این پتو ها باید گرمای زیادی داشته باشند تا بتوانند بدن نوزاد را به خوبی گرم کنند.
  • دارا بودن زیپ: زیر این پتو ها باید زیپ داشته باشد تا بر اثر سهل انگاری نوزاد روی زمین نیفتد.
  • پرز پس ندادن: پتویی که مدام به بدن نوزاد پرز پس بدهد اصلا کیفیت خوبی ندارد و به صورت مداوم باید شسته شود.
  • دارا بودن پرز های بلند: می توان گفت هر چه پرزهای پتو نوزادی بلند تر باشند روی گرم بودن بیشتر این محصول تاثیر می گذارند و نوزاد را گرم تر نگه می دارند.
  • نرم بودن: پوست نوزادان خیلی حساس است و اگر جایی از پتو زبر باشد و به بدن نوزاد کشیده شود بدن را زخم می کند و یا باعث جا گذاشتن روی پوست می شود و در این زمینه نیز باید دقت کرد.
  • مقاومت در برابر نفوذ آب: گاهی اوقات وقتی خارج از منزل هستید به طور ناگهانی باران شروع به باریدن می کند و پتوی کلاه دار باید این خصوصیت را داشته باشد که در برابر نفوذ باران نیز خیلی مقاوم باشد. در هنگام خرید این خصوصیت را با چند قطره آب امتحان کنید. پتوی با کیفیت باید آب را از خود دفع کند و آب داخل الیافش جذب نشود.

پتو کلاه دارنوزادی چه مارکی بخرم؟

پتو کلاه دارنوزادی چه مارکی بخرم؟ قیمت پتو کلاه دار در فصل پاییز و زمستان افزایش چشمگیری پیدا می کند و در فصل تابستان به پایین ترین قیمت خود می رسد. اگر به دنبال خرید بهترین پتو کلاه دار هستید به شما توصیه می کنیم از مارک های خرید کنید که شناخته شده تر هستند و تجربه ی بیشتری در این زمینه دارند. این مارک ها با داشتن کیفیت بالا نظر مشتریان را به خود جلب نموده اند و برخی از موارد قیمت مناسبی نیز دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.