شرکت عرضه زیرانداز مسافرتی ضخیم

فروش استثنایی زیرانداز مسافرتی کیف دار

مراکز فروش و نمایندگی های فروش مختلف و معتبری در سراسر ایران و در سطح شهرهای مختلف پراکنده شده اند و زیرانداز مسافرتی کیف دار را هم به صورت تکی و هم به صورت عمده و انبوه به فروش میرسانند. از همه جالب تر فروش استثنایی این زیراندازها است که با قیمتی مناسب تر به عرضه میرساند. کارخانه های تولید کننده زیرانداز مسافرتی کیف دار این محصول را به نمایندگی های فروش برای فروش مستقیم عرضه میکنند. شما میتوانید با مراجعه به این مراکز نمایندگی فروش استثنایی زیرانداز مسافرتی کیف دار خرید خود را انجام دهید یا اینکه با توجه به شرایط کنونی در خانه بمانید و خرید خود را به صورت اینترنتی و به شیوه آنلاین انجام دهید.

زیرانداز مسافرتی کیف دار
توجه داشته باشید که خرید مستقیم و بدون واسطه هر محصولی از جمله زیرانداز مسافرتی کیف دار موجب کاهش چشمگیر مبلغ پرداختی و هزینه میشود، چراکه از واسطه های فروش در این زمینه صرف نظر شده است. حال اگر این خرید مستقیم و بدون واسطه به صورت عمده انجام بگیرد، مزیت آن برای شما دو چندان میشود. شما میتوانید با مراجعه به توزیع کنندگان عمده زیرانداز مسافرتی کیف دار آن را به صورت عمده و با کمترین هزینه ممکن خریداری نمایید.همان طور که در جریان هستید خرید عمده هر محصولی مزیت های فراوانی دارد از جمله اینکه باعث کاهش چشمگیر مبلغ پرداختی و هزینه های زائد میشود و علاوه بر اینکه سرعت در عرضه محصولات افزایش می یابد بلکه تنوع بسیار زیادی را در خرید عمده بالا میبرد و میتواند بهتر پاسخ گوی نیازهای مشتریان با هر سلیقه ای باشد. برای کسانی که متقاضی خرید عمده زیرانداز مسافرتی کیف دار به صورت عمده هستند دو راه وجود دارد. یکی از طریق حضور در مراکز خرید و دیگری اقدام به صورت اینترنتی است که میتوان گفت خرید اینترنتی از آنجا اتلاف وقت و هزینه کمتری دارد مناسب تر و بصرفه تر است.
– از زیرانداز مسافرتی کیف دار بیشتر بدانید
– زیرانداز خوب چه خصوصیاتی دارد؟
– آشنایی با زیرانداز ضد رطوبت
– محل عرضه انواع زیرانداز مسافرتی کیف دار

از زیرانداز مسافرتی کیف دار بیشتر بدانید

از زیرانداز مسافرتی کیف دار بیشتر بدانید

همان طور که میدانید سفر یک محور اصلی و واجب در زندگی هر فرد است. چراکه روی روح و روان فرد تاثیری مستقیم و بسزایی دارد، به گونه ای که موجب شادابی و عوض شدن روحیه شخص میشود. لوازم هر گردش یا سفر باید از قبل آماده شده و به آن توجه ویژه ای شود. البته توجه داشته باشید که وسایل و لوازم مورد نیاز در هر سفر بسته به مقصد سفر متفاوت است. به عنوان نمونه در سفرهایی که قصد داریم طولانی مدت باشد ما نیاز به لوازم بیشتری داریم از جمله: زیراندازهای عایق رطوبت و آب، اجاق گازهای مسافرتی، چادر مسافرتی، زیراندازهای مسافرتی کیف دار و ظروف یک بار مصرف مسافرتی… خب سخن از زیرانداز به میان آمد!!
زیراندازها انواع و اقسام مختلفی دارند و بسته به ساختار آنها برای مصارف مختلفی به کار میروند. مثلاً زیراندازهای پلاستیکی که به صورت حصیری بافته میشوند، علاوه بر اینکه طول عمر مناسبی دارند، بلکه بهتر است آنها را در زمین های خشک یا نیمه مرطوب مورد استفاده قرار دهید. یا مثلا زیراندازهای پارچه ای از آنجا که عایق رطوبت نیستند فقط در زمین های کاملاً خشک کاربرد دارند یا این که به عنوان زیراندازی برای چادرهای مسافرتی استفاده میشوند.

از زیرانداز مسافرتی کیف دار بیشتر بدانید

قبل از خرید لوازم سفر از جمله زیراندازهای سفری به شما توصیه میکنیم راهنمای خرید و دستور العمل های مربوطه را مطالعه و رعایت کنید و با آگاهی کامل به سوی خریدی مطمئن گام بردارید تا لوازمی که خریداری میکنید بیشترین و صحیح ترین کاربرد را در طول سفرتان داشته باشند. ویژگی ها و مشخصه های ظاهری زیرانداز مسافرتی کیف دار:
زیراندازهای مسافرتی کیف دار جزو زیراندازهای ضد رطوبت دسته بندی میشوند و جنس پارچه زیرین آنها به قدر کافی محکم و با دوام است. سایز آن بسته به افراد استفاده کننده از آن میتواند متغیر باشد و شما میبایست بر حسب نیاز و سلیقه شخصی خودتان اقدام به خرید این محصول نمایید. زیرانداز مسافرتی کیف دار همان گونه که از نامش پیدا است دارای کیف بوده تا شما پس از هر بار استفاده به نحوی منظم آن را جمع کنید این خاصیت در آن موجب میشود تا از هر گونه آسیب احتمالی در امان بماند و از کثیف شدن مصون باشد. پارامتر رنگ در این مورد از اهمیت چندانی برخوردار نیست اما خوب است بدانید که زیرانداز مسافرتی کیف دار در رنگ های مختلفی عرضه شده و میتواند هر نوع مشتری با هر سلیقه ای را راضی نگه دارد.

زیرانداز خوب چه خصوصیاتی دارد

زیرانداز خوب چه خصوصیاتی دارد

در هر گردش اولین چیزی که به ذهنتان میرسد این است که یک زیرانداز مناسب را با خود هم سفر کنید، پس میتوان گفت زیرانداز سفری یک وسیله کاملا کاربردی و ضروری در هر سفر است. شما برای نشستن، استراحت کردن، غذا خوردن و… به این وسیله کاربردی نیاز دارید. ساختارهای مختلف این زیراندازها منجر شده است تا تنوع و تعدد فراوانی داشته باشند. جنبه مثبت این تعدد و تنوع این است که میتواند هر نوع مشتری با هر سلیقه ای را راضی نگه دارد، اما از طرفی انتخاب را سخت میکند چراکه متقاضیان با انبوه مدل ها مواجه میشوند اما در صورتی که شما قبل از خریدتان ویژگی های ساختاری یک زیرانداز خوب را بشناسید و اندکی وقت خود را در اختیار ما بگذارید میتوانید تصمیمی محکم تر و مطمئن تر در این راستا بگیرید.

بررسی ساختار انواع زیراندازها و کاربرد آنها

بررسی ساختار انواع زیراندازها و کاربرد آنها

زیراندازهای پارچه ای: این زیراندازها از قدیمی ترین لوازم سفر هستند و امروزه استفاده و تولید نوع معمولی آن ها منسوخ شده است اما از شیارهای پلاستیکی در آن استفاده شده است و به آن خاصیت ضد آب و عایق رطوبت میبخشد.
زیرانداز فومی تاشو: جنس اولیه این دسته از زیراندازها از پلاستیک و فوم است و اغلب به عنوان زیرانداز برای ورزشکاران در رشته های ورزشی یوگا و پیلاتس استفاده میشود.
زیرانداز برزنتی: ساختار این دسته از زیراندازها به گونه ای است که بسیار متراکم و ضخیم اند و وجود همین مشخصه در ساختار آن منجر شده است تا ضد آب تلقی شود.
زیرانداز حصیری: در ساختار این زیراندازها حصیرهای پلاستیکی در هم تنیده و بافته شده اند و قیمتی ارزان و مناسب دارند، به گونه ای که عموم مردم توان خرید حداقل یکی از آن را دارند.

آشنایی با زیرانداز ضد رطوبت

آشنایی با زیرانداز ضد رطوبت

اگر شما هنگام خرید زیرانداز سفری مشخصه ضد رطوبت بودن آن را لحاظ کنید دیگر از دغدغه اینکه مقصد سفرتان کجا باشد، خلاص میشوید و برایتان مهم نیست که مقصد سفر کجا باشد؛ جنگل باشد یا چمن زار، کوه باشد یا سواحل دریا یا حتی یک پیک نیک ساده در یک پارک؛ چون خرید زیرانداز سفری ضد رطوبت شما را از این جهت خاطر جمع میکند. زیرانداز سفری ضد رطوبت یک محصول پر فروش در سطح ایران و حتی خارج کشور است و در صورتی که ابعاد آن استاندارد باشد به عبارتی گویا تر یعنی اگر وزن و سایز مناسبی داشته باشد میتواند به عنوان یک وسیله پر کاربرد و همه کاره با شما هم سفر شود.
اگر شما یک زیرانداز معمولی دارید که عایق رطوبت و آب نیست، شما با یک چالش مواجه میشوید و آن این است که هنگامی که زیرانداز معمولی خود را در محل ها و مکان هایی مرطوب پهن میکنید، تنها راهکاری که میتوانید انجام دهید این است که یک نایلون هم اندازه با زیرانداز خود تهیه کرده و آن را زیرِ زیراندازتان پهن کنید که به اندازه خود کاری دشوار است. اما امروزه تولید و استفاده از زیراندازهای معمولی تقریباً منسوخ شده است. از این رو اغلب از زیراندازهایی که امروزه طراحی و تولید میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند، خاصیت و ویژگی ضد رطوبت و ضد آب را دارند. مواد اولیه هنگام تولید زیرانداز سفری ضد رطوبت

آشنایی با زیرانداز ضد رطوبت
فومی: به صورت رولی و آکاردئونی هستند و بیشتر برای ورزش به ویژه کوه نوردی به کار میروند.
حصیر پلاستیکی: این دسته را از نظر تراکم بافت حصیر میتوان به دو گروه تقسیم بندی کرد. یکی بافت حصیر پر تراکم یا متراکم و دیگری بافت حصیر کم تراکم. توجه داشته باشید که نوع متراکم آن از کیفیت مطلوب تری برخوردار است و گزینه ای پر فروش و پر متقاضی برای خرید زیرانداز سفری ضد رطوبت است.
نایلون: نمیتوان گفت به عنوان مواد اولیه به کار رفته در ساخت و تولید زیرانداز سفری ضد رطوبت از سطح کیفی بالایی برخوردار است، اما یک ویژگی مثبت دارد و آن پایین بودن قیمت زیراندازهایی است که از این مواد ساخته شده اند. خوب است بدانید که جایگاه کیفی این دسته از مواد نسبت به مواد پلی استری در سطح پایین تری قرار گرفته است.
پلی استر: یکی از مرغوب ترین موادی است که به عنوان روکش برای زیرانداز یا زیرانداز چادر استفاده میشود، همچنین توجه داشته باشید که این دسته از مواد برای دوخت چادرهای مسافرتی نیز به کار گرفته میشوند.
برزنت: به جرئت میتوان گفت که بهترین جنس مواد اولیه را به خود اختصاص داده است و به دلیل اینکه بافتی بسیار محکم و همچنین ضخامت مورد قبولی که دارد میتوان گفت که از اسپان باند درجه کیفی برتر و بالاتری دارد.
اسپان باند: این پارچه فاقد بافت است که دارای یک لایه پلاستیک نازک در ساختار خود است.
خوب است بدانید که زیراندازها انواع مختلفی دارند و متناسب با مقصد سفر و کیفیت آن طراحی شده اند. دو ویژگی بارز در زیراندازها موجب شده است تا نیاز هر کوله گرد و کوه نوردی را تامین کند یکی ضد آب و عایق رطوبت بودن و دیگری سبک وزن بودن زیرانداز. اما اکنون تصور کنید که به همراه خانواده یا جمع دوستانتان قصد گردش و سفر را دارید اینجا است که سایز و ابعاد زیرانداز مهم میشود.

آشنایی با زیرانداز ضد رطوبت
زیراندازهای سفری ضد رطوبت را می توان به گروه های زیر دسته بندی کرد:
زیرانداز سبک و ضد آب مناسب برای کوه نوردی: زیراندازهای بادی و فومی در این دسته قرار میگیرند و برای کوه نوردی و طبیعت گردی بسیار مناسب اند. بهتر است بدانید این نوع از زیراندازها علاوه بر اینکه عایق رطوبت و آب هستند بلکه عایق حرارت و گرما نیز هستند.
اگر بخواهیم ساختار زیراندازهای فومی را بیشتر برای شما شرح دهیم باید بگوییم که مواد اولیه تشکیل دهنده آنها پلی اتین است و در صورتی که میزان تراکم بافت آنها بالا باشد میتوانیم بگوییم که هم عایق رطوبت و هم عایق گرما هستند. ضخامت این دسته از زیراندازها مناسب بودی و به دلیل اینکه جز زیراندازهای سبک وزن دسته بندی میشوند بسیار برای کوله گردان ها مناسب اند. تکنولوژی ساخت آنها چندان پیچیده نیست و به سادگی میتوانند تولید شوند بنابراین از نظر قیمت هم جز زیراندازهایی با قیمت مناسب گروه بندی میشوند و اما مشخصات زیرانداز بادی: اغلب این زیراندازها از پلی استر ضد آب ساخته شده اند و در ساختار خود الیاف و فوم های نرمی را دارند که هوا را جذب کرده و بستری نرم و گرم را برای خواب مهیا میکنند.
زیرانداز ضد آب در سایز بزرگ برای پیک نیک های دوستانه و خانوادگی: در این دسته از سفرها سبک بودن زیرانداز و همچنین حجم آن اهمیت چندانی ندارد؛ در مقابل باید ابعاد و سایز آن به قدر کافی بزرگ باشد تا به خوبی پاسخگوی تعداد افراد و وسایلی را که به همراه خود می برند باشد.

محل عرضه انواع زیرانداز مسافرتی کیف دار

محل عرضه انواع زیرانداز مسافرتی کیف دار

در سطح شهرهای مختلف ایران عرضه کنندگانی پراکنده شده اند و شما میتوانید زیرانداز مسافرتی کیف دار را از آنها تهیه نمایید. یکی از انواع مختلف زیراندازها، زیرانداز سفری ضد رطوبت است. خاصیت ضد رطوبت بودن آن ایجاب میکند که برای سفرهایی که مقصد آنها دارای زمینی با پوشش چمن یا سواحل ماسه ای است مناسب باشد. علاوه بر آن به عنوان یک وسیله ضروری سفری میتوانید آن را در سفرهایتان با خود همراه کنید.
بدون شک یکی از دغدغه های افرادی که به مسافرت میروند این است که نگران محل نشستن در گردش خود هستند، توجه داشته باشید که شما با خرید زیرانداز سفری ضد رطوبت این دغدغه همیشگی را برطرف خواهید کرد پس همواره به یاد داشته باشید هنگام خرید زیراندازهای سفری نوع ضد آب یا ضد رطوبت آن را تهیه کنید. یکی از انواع مختلف زیراندازها، زیرانداز سفری کیف دار است. خاصیت ضد رطوبت بودن آن ایجاب میکند که برای سفرهایی که مقصد آنها دارای زمینی با پوشش چمن یا سواحل ماسه ای است مناسب باشد. علاوه بر آن به عنوان یک وسیله ضروری سفری میتوانید آن را در سفرهایتان با خود همراه کنید.
گفتنی است تیم پر قدرت و زبده دیبافت توانسته با تکیه بر اصل تولید داخلی محصولات مختلفی از جمله زیرانداز سفری ضد رطوبت را عرضه کند. شما میتوانید با مراجعه به این مرکز خرید خریدی مطمئن را تجربه کنید و البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که قبل از خرید خود با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید و با اطمینان خاطر کامل خرید خود را انجام دهید.
در پناه حق…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.