فروش انواع ملحفه کشدار بیمارستانی

فروش انواع ملحفه کشدار بیمارستانی با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. ملحفه های بیمارستانی پوشش های پارچه ای می باشند که روی تشک های تخت ها و بالش ها انداخته می شوند. تا از کثیف شدن آن ها جلوگیری شود. ملحفه های بیمارستانی باید به طور مرتب شست و شو و ضد عفونی شوند به خاطر همین کیفیت بالای دارند و با شستن مداوم پوسیده و پاره نمی شوند.

فروش انواع ملحفه کشدار بیمارستانی

در مورد ملحفه بیمارستانی بیشتر بدانیم

در مورد ملحفه بیمارستانی بیشتر بدانیم

ملحفه بیمارستانی همان روتختی ها و روبالشتی ها می باشند که به وسیله پارچه های تترون بیمارستانی، پارچه های ترگال بیمارستانی، پارچه اسپان باند بیمارستانی ساخته شده اند. از انواع ملحفه های بیمارستانی به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • ملحفه های بیمارستانی یکبار مصرف : این نمونه ملحفه ها همان طور که از نامشان پیداست یکبار مصرف می باشند و به منظور رعایت بهداشت در مراکز درمانی استفاده می شوند. این مدل ها به دو صورت رول های پرفراژ دار و رول های ساده تولید می شوند. روتختی های یکبار مصرف معمولا به صورت کشدار و ساده دوخته می شوند. استفاده از این ملحفه ها باعث رعایت بهداشت می شود. علاوه بر این نیازی به شستن آن ها نیست که این می تواند باعث صرفه جویی در آب و مواد شوینده شود. به اتو کشی آن ها نیازی نیست. استفاده از این نمونه کالا ها باعث می شود به طور قابل توجه ای از ایجاد بیماری های واگیر دار و ویروسی و عفونی جلوگیری شود.
  • ملحفه های بیمارستاتی تترون: این نمونه ها همان طور که از نامشان پیداست به وسیله پارچه تترون دوخته شده اند. به خاطر همین وزن و تراکم بالای دارند. پارچه های تترون بیمارستانی در رنگ های مختلفی تولید می شوند. اما رنگ سفید بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
  • ملحفه بیمارستانی ترگال: استفاده از پارچه ترگال نه تنها برای دوخت ملحفه های بیمارستانی استفاده می شود. بلکه می توان برای دوخت روپوش پزشکی، روپوش اتاق عمل، روپوش پرستاری و…. از آن استفاده کرد.

 

توزیع کنندگان ملحفه کشدار بیمارستانی

توزیع کنندگان ملحفه کشدار بیمارستانی

توزیع کنندگان ملحفه کشدار بیمارستانی به خاطر کیفیت بالای کالا توانسته در آمد خوبی را کسب کنند و حضور فعال آنها در بازار سبب دسترسی راحت به این محصول در اقصی نقاط کشور شده است. ملحفه های بیمارستانی علاوه بر این که باید کیفیت و استحکام بالایی در هنگام فروش داشته باشند تا در مقابل شست و شو از بین نروند. باید نرم و لطیف باشند تا بیمار هنگام نشستن بر روی آن ها راحت باشد و خریدار رضایت کاملی از خرید خود داشته باشد. علاوه بر این باید ضد حساسیت باشند که هنگام برخورد با پوست ایجاد حساسیت نکنند.

انواع ملحفه ساده بیمارستانی با بهترین کیفیت تولید می شوند. دوخت ملحفه هتلی با استفاده از پارچه های بیمارستانی انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.