زیرانداز کوهنوردی

فروش گسترده انواع زیرانداز مسافرتی در تهران

به فکر خرید گسترده انواع زیر انداز مسافرتی هستید؟ به دنبال مرکز فروش عمده انواع زیرانداز مسافرتی حصیری، پلاستیکی و یا جاجیم ضد آب یا معمولی در تهران می گردید؟ مدلهای مختلف این منسوج را می شناسید؟ آیا پیگیر به دست آوردن اطلاعاتی مورد کاربرد این محصول هستید؟

زیرانداز یک وسیله ضروری است که کاربردهای بسیاری دارد. بیشتر راننده‌ ها یک زیرافکن در صندوق عقب ماشینشان دارند تا در مسافرت از آن استفاده کنند و خانم های کدبانو حتما روی جهیزیه شان آنچه هنگام نشستن در گردش زیر خود می‌اندازند، دارند. چون هنگام رفتن به پارک یا سفر، به شدت به آن نیاز میشود. افرادی که ورزش یوگا، کوه نوردی و… را انجام میدهند این وسیله را عضو جدانشدنی از خود میدانند. به دلیل گستردگی کاربردهای زیرانداز، سایت ها و فروشگاه های زیادی به فروش زیرانداز میپردازند. تهران در زمینه فروش این منسوج از نوع مسافرتی داخلی یا خارجی و ارسال آن به تک تک نقاط کشور خیلی خوب عمل کرده است و یکی از فروشندگان باتجربه و معتمد در زمینه عرضه زیرانداز مسافرتی است.

آیا انواع زیراندازهای مسافرتی را میدانید؟

زیراندازهای مسافرتی با توجه به جنس و الیاف مورد استفاده انواعِ گسترده ای دارند. انواع این مدل سفری عبارتند از:
– زیرانداز حصیری: یکی از پرفروش ترین این محصول مسافرتی است. الیافی که در نوع حصیری به کاررفته، میزان سبکی و ماندگاری آن را تا حد زیادی بالا برده و سبکی اش باعث سهولت در حمل و نقل شده و آن را به گزینه مناسبی برای سفر تبدیل کرده است. جنس آنچه هنگام پیک نیک زیر خود می‌اندازند حصیری از چوب است، البته امروزه به دلایلی که بعد خدمت شما عرض می کنم نوع پلاستیکی آن تولید شد.
– زیرانداز حصیر پلاستیک: همانطور که در بالا به شما عارض شدم نوع پلاستیکی آن بافته شد که از ویژگی بارز این نوع زیرافکن میتوان به طول عمر آن اشاره کرد.

زیرانداز حصیری

از نظر بافت و شکل ظاهری دقیقا مشابه زیرانداز حصیری است، اما بافت حصیر آن به جای چوب از پلاستیکی است.
– زیرانداز پارچه ای: زیرانداز پارچه ای نسبت به مدل های حصیری وزن کمتری دارد، اما بیشتر افراد این نوع آنچه هنگام نشستن در مسافرت زیر خود می‌اندازند را برای سفر ترجیح نمیدهند. چون در زیرانداز پارچه ای کاملا ناهمواری های زمین حس شده و فرد احساس راحتی نمیکند.
– زیرانداز ضد آب: این زیرانداز بسیار در رودخانه و ساحل مورد استفاده است، دلیلش هم این است که آب را به خود جذب نمیکند و برای سطوح خیس و مرطوب بسیار کاربردی است.

زیرانداز ضدآب

این نوع زیرانداز جنس زیراندازهای پارچه ای را دارد اما ضخیم تر است.
– زیرانداز بادی: کم حجم‌ ترین زیرانداز سفری، زیرانداز بادی است. این نوع زیراندازها را با یک تلمبه باد میکنند و سپس از آن استفاده میکنند. این نوع زیراندازها بسیار نرم و راحت است. ولی در جایی که امکان سوراخ شدنش است اصلا نباید استفاده شود.
– زیرانداز فوق فشرده: الیاف به کار رفته در این نوع زیرانداز فوم فشرده و فوق‌ العاده نرمی است و این نوع فوم باعث میشود که هوای بیشتری را در خود حس کند. این نوع زیرانداز برای سطوح خشک و ناهموار مناسب است.
هر کدام از انواع زیراندازها به نسبت رنگ، کیفیت و قیمت به انواع متفاوت تری تقسیم میشوند. سعی تولیدکنندگان بر این است که زیراندازها را در رنگ و طرح های متنوع به مشتری عرضه کنند، چون مشتریان هر کدام سلیقه متفاوتی دارند. مثلا یک مشتری گل گلی دوست دارد و مشتری دیگر ساده را بیشتر میپسندد. یک مشتری طرفدار رنگ های گرم است و دیگری طرفدار رنگ سرد. بنابر این سعی تولید کنندگان بر این است که تنوع را سر لوحه کارشان قرار بدهند، تا افراد با هر سلیقه و نظری، جنسی که کاملا مطلوب نظرشان هست را بخرند. توصیه ما به شما این است که برای زیراندازهای سفری از رنگ های قهوه ای بیشتر استفاده کنید؛ چون زیراندازهای سفری خیلی در معرض کثیفی و خاکی شدن هستند و استفاده از رنگ قهوه ای از کثیفی زننده و زود هنگامشان جلوگیری میکند.

زیرانداز سفری

شاخصه مهمی برای انتخاب بهترین زیرانداز مسافرتی هنگام خرید وجود ندارد، شما باید ببینید از نظر خودتان بهترین چیست. مثلا برای چند نفر میخواهید، ابعاد را نسبت به آن چند نفر در نظر بگیرید، اگر تعداد نفرات زیاد است، زیراندازی با ابعاد بیشتر بخرید و اگر فقط چند نفر هستند، زیراندازی با ابعاد کم را از عرضه کننده خریداری کنید. اگر به دنبال یک زیرانداز مقاوم هستند، زیرانداز ضخیم را انتخاب کنید. وزن در زیراندازهای مسافرتی معیار مهمی نیست اما در زیرانداز مخصوص کوه نوردی مهم است چون باید وزنش کم باشد تا حملش آسان شود و فرد هنگام حمل زیرانداز دچار خستگی نشود. انواع متفاوت زیراندازهای مسافرتی سبب شده که شما حق انتخاب زیادی داشته باشید و همان چیزی را بخرید که میخواهید.

آیا زیراندازهای مسافرتی قابل شستشو هستند؟

یکی از ویژگی های مهم زیراندازهای سفری قابلیت شست و شوی آن است، زیراندازهای سفری به دلیل کم حجم بودن جایگزین فرش برای پیک نیک و سفر است. پوشش محافظی است که لباس‌های شما از خطر خیس شدن هنگام نشستن روی چمن یا خاکی شدن هنگام نشستن روی زمین نجات میدهد. این زیراندازها از کثیف شدن لباس افراد جلوگیری میکند، ولی از آن طرف خودش حسابی کثیف میشود. بنابراین اکثر زیراندازهای مسافرتی طوری تولید شده که قابل شستن باشد و به راحتی کثیفی‌ اش برطرف شود. بعضی از زیراندازها زیره پلی استری دارند، زیره پلی استری از نفوذ آب به درون الیاف زیرانداز جلوگیری کرده و باعث میشوند که بافت آن بر اثر شست و شو از بین نرود. سبکی وزن زیرانداز باعث شده که برای شستن و پهن کردن آن نیاز به خشکشویی نباشد و فرد در خانه اش به راحتی زیرانداز را بشوید و آن را روی بند پهن کند تا برای سفر یا پیک نیک بعدی ازش استفاده کند. زیراندازهایی هستند که قابلیت شست و شو ندارند، توجه کنید که هنگام خرید حتما زیراندازهایی که قابل شستن هستند را خریداری کنید چون زیرانداز به دلیل اینکه یک وسیله ضروری برای سفر است بسیار نیاز به شست و شو دارد.

قابلیت بیشتری در کدام نمونه از زیراندازها هست؟

از زیراندازها به نسبت کاربردشان استفاده میشود. نمیشود گفت که دقیقا چه زیراندازی قابلیت بیشتری دارد. هر زیرانداز با هر جنسی به نسبت کاربرد، طرح، رنگ و کیفیت قابلیت‌ هایی دارد که آن را از سایر زیراندازها متمایز میکند. بستگی دارد که فرد استفاده کننده چه نیازی داشته باشد و توقعش از یک زیرانداز دقیقا چه چیزی باشد. زیرانداز انواع گسترده ای دارد که هر کدام به نسبت کارایی خود، عالی هستند و توزیع کنندگان زیادی در سراسر کشور اینگونه زیراندازها به مشتریان عرضه میکنند.

زیرانداز سفری

زیراندازهای حصیری برای سفر و پیک نیک استفاده میشود و به نوعی یک همراهِ خوب برای سفر به شمار میرود. فرد برای نشستن کنار ساحل، جنگل، کوه و هر جای دیگری خارج از محیط خانه، به زیراندازی احتیاج دارد تا غذا بخورد یا بدون اینکه لباسش کثیف شود یا سنگریزه را حس کند، راحت بنشیند. علاوه بر زیراندازهای ساحلی، حصیری و پارچه ای که در سفر استفاده میشوند، زیراندازهای ورزشی (مت) هم قابلیت های زیادی دارند و یک از ابزار مهم برای ورزش محسوب میشود. وزشکاران برای انجام حرکات هوازی نشسته و خوابیده در ورزش هایی مثل یوگا، ایروبیک، پیلاتس نیاز به یک سطح تمیز، نرم و صاف دارند و زیراندازهای ورزشی یا همان مت، با جنس خوب و بادوامش نیاز ورزشکاران را برطرف میکند و باعث افزایش کیفیت و ایمنی تمریناتشان میشود.

 

زیرانداز کوهنوردی

زیراندازهای مخصوص کوهستان که بسیار مورد استفاده کوهنوردان است، حالت نرم و اسفنجی دارد، روی صخره یا سنگ پهن میشوند و کوه نورد هنگام استراحت، احساس راحتی میکند. پس نمیشود گفت که کدام زیرانداز بهتر است و قابلیت بیشتری دارد؛ بستگی دارد مشتری چه نیازی داشته باشد. زیراندازها در ابعاد گوناگون تولید میشوند، ولی برای سفر عموما زیرانداز سفری 12 متری پرفروش تر است. چون اندازه متوسطی دارد و خیلی جاگیر نیست، علاوه بر این مثلا یک خانواده شش نفری به راحتی میتوانند روی آن بنشیند، بخوابند، سفره پهن کنند و با کمبود جا مواجه نباشند. شرکت های زیادی در زمینه تولید زیراندازهای مسافرتی فعالیت میکنند. سایت پیش روی شما با بیشتر شرکت های تولید زیرانداز همکاری مستقیم و بدون واسطه دارد و محصولات شرکت را در نازل ترین قیمت به مشتریان میفروشد. فروش زیرانداز مسافرتی در تهران توسط شرکت های متفاوتی انجام میشود و از طریق خرید اینترنتی به سراسر کشور عرضه میشود. فروش عمده زیرانداز در تهران و سایر شهرها فراگیر است، چون زیرانداز یک محصول پرطرفدار است. خیلی از ورزشکاران و صاحبان باشگاه، مت را به طور عمده خریداری میکنند. خرید عمده باعث میشود که فرد قیمت کمتری را بدهد و علاوه بر این دچار نوسان بازار نشود و یک جا صاحب چند زیرانداز شود. خرید زیرانداز سفری یا ورزشی به صورت حضوری یا مجازی بوده و تهران به عنوان پایتخت یکی از فروشندگان قَدَر در زمینه فروش و عرضه زیراندازهای مسافرتی یا ورزشی است. زیراندازهای مسافرتی عموما کیف دسته داری دارند که سبب حمل آسانشان میشود یا اینکه دو تا بند دارند و پس از جمع شدن حالت دسته دار به خود گرفته، به راحتی جا به جا میشوند.

بهترین شرکت تولیدکننده زیرانداز مسافرتی

شرکت ساحلی در زمینه تولید زیرانداز مسافرتی بسیار موفق عمل کرده است. این شرکت زیراندازها را در انواع متفاوت؛ ساحلی، حصیری تولید و به بازار عرضه میکنند. تنوع قیمت و مدل های اجناس آن بسیار زیاد است و اجناس در طرح و رنگ متفاوت در اختیار مشتری قرار میگیرید. سعی شرکت ساحلی بر این است که زیراندازها را در کیفیت عالی و قیمت مناسب به دست مشتری برساند و مصرف کننده سال های سال از داشتن زیرانداز مسافرتی یا ساحلی لذت ببرد. تولیدکننده ها زیراندازهای مسافرتی را در جنس برزنتی، پارچه ای، حصیری یا فوم تولید میکنند و فرد با توجه به نیاز و شرایط جغرافیایی یکی از آنها را سفارش میدهد و صاحب یک همراه خوب برای سفرش میشود. برند شرکت سازنده در کیفیت محصولات بسیار موثر است، هنگام خرید زیرانداز به برندش توجه کنید و اگر برند خوبی بود برای خرید اقدام کنید.

قیمت زیرانداز ساحلی به صورت عمده

از آنجا که عموما مردم برای زیرانداز پول زیادی نمیدهند و تولیدکنندگان با توجه به اینکه نیاز روزمره افراد است؛ قیمت زیرانداز ساحلی بسیار به صرفه است، بنابر این سعی میکنند که این زیراندازهای ساحلی با قیمت خوب به مشتری عرضه کنند تا نیاز افراد برای سفر رفتن برطرف شود. بعضی مشتریان برای فروش یا استفاده شخصی خود یا برای ساحل شخصی زیراندازها را به طور عمده میخرند. خرید عمده زیرانداز ساحلی، تا حد زیادی قیمت هر زیرانداز را کاهش میدهد. زیرانداز ساحلی در ابعاد، مدل و طرح های متفاوت تولید میشود و قیمت آن نسبت به ابعاد آن تغییر میکند ولی در کل قیمت مناسبی دارد و هر کس با هر بودجه ای از پس خرید عمده یا تکی آن بر می آید. برای خرید عمده و تکی به کارشناسان سایت پیش رویتان مراجعه کنید و از آنها اطلاعات لازم را کسب کنید. سپس از طریق همین سایت برای خرید مستقیم و بی واسطه از شرکت اقدام کنید.

خرید از کارخانه زیرانداز ساحلی

یکی از بهترین انواع خرید زیرانداز، خرید مستقیم و بی‌ واسطه از کارخانه است. شاید ارتباط مستقیم با تولیدکننده کارِ آسانی نباشد چون تولیدکننده طبیعتا محصولاتش را توسط توزیع کنندگان یا عرضه کنندگان به مشتری تحویل میدهد و وقت خود را روی فروش محصولاتش نمیگذارد. این سایت یکی از نمایندگی های معتبر در زمینه فروش زیرانداز ساحلی در تهران و سایر شهرها است که امکان این را فراهم میکند که شما با سودی مقرون به صرفه و بدون واسطه محصول خود را از کارخانه بخرید.

فروش انبوه از دفتر کارخانه زیرانداز ساحلی

زیراندازهای ساحلی از جنس پلاستیک های ضد آبند. بسیار محکم و در عین حال سبک و کم وزن هستند. استفاده از این نوع زیرانداز در میان مردم بسیار مرسوم است، چون افراد برای نشستن کنار ساحل و گشت و گذار نیاز به زیرانداز دارد، تا شن و سنگ های اطراف ساحل را حس کنند و زیراندازهای ساحلی به دلیل بافت خاصش به این نیازِ افراد پاسخ مناسبی میدهد. کارخانجات زیادی در زمینه تولید زیرانداز فعالیت دارند و زیراندازهای ساحلی یکی از انواع پرطرفدار است که در بازار مشتریان زیادی دارد. تولیدکننده ها سالانه تعداد زیادی زیرانداز ساحلی را به عرضه کنندگان میدهند تا آنان را به مشتریان ارائه دهد. بسیاری از عرضه کنندگان به طور مستقیم و بدون واسطه با کارخانه در ارتباط هستند، این عرضه کنندگان سایت‌ های فروشی را در بستر اینترنت ایجاد کردند و با سودی به صرفه و نزدیک به قیمت کارخانه به فروش انبوه زیرانداز ساحلی میپردازند. سایت پیش روی شما یکی از عرضه کنندگان برتر در زمینه فروش زیرانداز ساحلی است که به مشتریان در زمینه خرید محصولات مشاوره میدهد و پس از ثبت سفارش توسط مشتری، محصول را در کیفیت عالی و قیمت مناسب با پست به مشتری تحویل میدهد. این روش باعث میشود که هم مشتری محصول را به قیمت کارخانه بخرد و هم اینکه در وقت و زمانش صرفه جویی شود و برای خرید به بازار یا مراکز فروش نرود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.