قیمت انواع ملحفه بیمارستانی سفید ساده

قیمت انواع ملحفه بیمارستانی سفید ساده

پارچه ملحفه بیمارستانی سفید ساده بسته به اینکه با چه جنسی مورد خریداری از فروشگاه ها قرار گیرد، قیمت های متفاوتی دارد. فروش انواع پارچه ملحفه بیمارستانی اغلب به رنگ های سفید، صورتی و آبی انجام میشود. پارچه ملحفه ای بیمارستانی سفید ساده با بهترین قیمت موجود در بازار را هم اکنون میتوانید از طریق مراکز فروش ویژه به صورت حضوری یا از طریق سایت های معتبر انواع پارچه های بیمارستانی سفید ساده، سفارش خرید طاقه ای و عدلی دهید. بیمارستان های دولتی و خصوصی از اصلی ترین مراکز مصرف کننده انواع ملحفه ها مخصوصا ملحفه بیمارستانی سفید ساده هستند.
فروش پارچه ملحفه بیمارستانی سفید ساده به صورت عمده یا تکی با قیمتی اقتصادی تر مناسب برای ارگان های دولتی و خصوصی بیمارستان ها، با کیفیت بسیار ویژه و خوب صورت میگیرد. انتخاب جنس پارچه ملحفه بیمارستانی، جهت راحتی و آسایش بیماران محترم در مراکز بیمارستانی اهمیت ویژه ای دارد. قیمت پارچه با توجه به وزن و عرض مصرفی تعیین میشود. اما غالب خریداران دو اصل قیمت و کیفیت مناسب را با هم میخواهند. شما میتوانید خرید محصول مدنظر خود را از منابع فروش مستقیم انواع پارچه بیمارستانی سفید ساده، با قیمت کارخانه تجربه کنید.

ناگفته ها در مورد ملحفه بیمارستانی سفید کش دار

ناگفته ها در مورد ملحفه بیمارستانی سفید کش دار

ملحفه بیمارستانی سفید کش دار بیشترین کاربرد جهت استفاده در کلینیک ها، درمانگاه ها و مطب ها به عنوان تخت بیمار که معادل تخت بیمارستانی یا تخت بستری است است. ملحفه بیمارستانی سفید کش دار از بهترین و نرم ترین محصولات تهیه شده است که در عین نرمی و لطافت، بسیار محکم و تا حدی دارای خاصیت ضد آب بودن است. مزیت استفاده از ملحفه‌ بیمارستانی سفید کش دار یکی ثابت ماندن روی تخت به‌ واسطه کش ‌های دو سر ملحفه و مورد دیگر عدم نیاز به شست و شو ملحفه بیمارستانی سفید کش دار است، به صورتی که هر بار میتوانید ملحفه یک ‌بار مصرف و بهداشتی دیگری را جایگزین آن کنید.

عرضه بدون واسطه ملحفه بیمارستانی سفید ساده

پرمصرف‌ ترین مکان برای ملحفه یک بار مصرف ملحفه سفید کش دار بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی هستند. ملحفه بیمارستانی سفید ساده کش دار به دلیل یک بار مصرف بودن نیازی به شست و شو ندارند و این مزیت بزرگی برای این مراکز درمانی محسوب میشود. حتی اگر این مسئله را فاکتور بگیریم؛ راحتی و رعایت بهداشت ملحفه بیمارستانی سفید کش دار، هم برای بیماران و هم برای بیمارستان بیشتر است. به دلیل اینکه شستن مداوم ملحفه‌ بیمارستانی سفید کش دار هزینه زیادی برای مراکز درمانی به دنبال دارد. البته هنوز هم در برخی موارد در مراکز درمانی از ملحفه‌ های قابل شست و شو استفاده میشود که الیاف به کار رفته شده در آن ضد حساسیت بوده و بیماران را دچار مشکل نمیکنند. انتخاب جنس ملحفه بسیار مهم و قابل توجه است به دلیل اینکه تاثیر مهمی در راحتی و آرامش بیمار دارد. یک ملحفه خوب بیمارستانی سفید کش دار باید در برابر پارگی مقاوم باشد، نرم و لطیف و در برابر شسته شدن دوام لازم را داشته باشد.
افرادی که به تمیزی خود و محیط پیرامونشان اهمیت زیادی میدهند حتی در شرایطی که از بهداشت محیط اطراف خود نیز کاملا مطمئن باشند، امکان دارد برای استفاده از امکانات آن محیط رضایت زیادی نداشته باشند. پیشرفت صنعت در این زمینه، با تولید ملحفه بیمارستانی سفید کش دار، گام بزرگی در جهت رفاه حال چنین افرادی برداشته است. ویژگی مهم ملحفه بیمارستانی سفید کش دار سبکی و نرم بودن است. پارچه این نوع ملحفه بیمارستانی سفید کش دار به راحتی برش داده میشوند و در مکان های متفاوت، بیشترین و بهترین کاربرد را دارند. ملحفه‌ بیمارستانی سفید کش دار به صورت رولی در دو نوع پرفراژ دار و ساده، تولید میشوند که این رول‌ ها معمولاً در طول و عرض ‌های مختلفی تولید میشوند. به طورکلی اگر بخواهیم از ملحفه‌ سفید به عنوان روتختی ‌های بیمارستانی استفاده کنیم؛ طراحی آنها تغییر میکند و به صورت ساده یا کش دار تولید میشوند.

مزایای کاربرد ملحفه بیمارستانی سفید کش دار به شرح زیر است

مزایای کاربرد ملحفه بیمارستانی سفید کش دار به شرح زیر است

رعایت موارد بهداشتی، کاهش هزینه‌ های دوخت، تعمیر و نگهداری از ملحفه‌ بیمارستانی سفید کش دار، کاهش هزینه مصرف آب و مواد شوینده برای شست و شو و ضدعفونی کردن ملحفه‌ بیمارستانی سفید کش دار و عدم نیاز به اتوکشی، صرفه جویی در وقت برای دوخت یا شست و شوی پارچه ملحفه بیمارستانی سفید کش دار، جا به جایی راحت و سبک بودن، پیشگیری از انتشار باکتری، میکروب و عفونت‌ ها از جمله مکان های که ملحفه سفید کش دار در آن کارایی دارد به شرح زیر است:
کلیه مراکز درمانی مانند بیمارستان ‌ها، کلینیک ‌ها، درمانگاه ‌ها، مطب‌ ها، بخش ‌های تزریقات و تخت های سونوگرافی، فیزیوتراپی و… سالن ‌های آرایشی و زیبایی، مراکز ماساژ و باشگاه‌ ها
کلیه اقامتگاه ‌های مسافران مانند هتل ‌ها، مهمان سراها، مسافرخانه ‌ها، منازل اجاره ‌ای و… وسایل حمل و نقل برون شهری نظیر هواپیما، قطار، کشتی و اتوبوس در طول سفر، استفاده بر روی تشک ‌های مسافرتی و استفاده در منازل شخصی.

باکیفیت ترین انواع ملحفه بیمارستانی یک بار مصرف کدام اند

باکیفیت ترین انواع ملحفه بیمارستانی یک بار مصرف کدام اند

یکی از مهم ترین وسایل های بیمارستان، وجود ملحفه مناسب و باکیفیت است؛ زیرا این وسیله مورد استفاده همه بیماران قرار میگیرد. پس بهتر است برای تهیه ملحفه از بهترین و باکیفیت ترین پارچه استفاده شود تا بتوانید مدت زمان بیشتری از ملحفه برای تخت های بیمارستان اضافه کنید و با چندین بار شست و شو رنگ و ظاهر ملحفه بیمارستانی سفیده ساده از بین نرود. خرید پارچه باید توسط افراد حرفه ای و پارچه شناس انجام شود تا مناسب ترین پارچه انتخاب و خریداری شود. پارچه مناسب ملحفه بیمارستانی تنها توسط برخی از شرکت ها و کارخانه ها تولید میشود و همه تولیدی ها این کالا را تهیه نمیکنند. پارچه مناسب برای ملحفه باید نرم و لطیف، محکم و مقاوم در برابر پاره شدن و قابلیت شست و شو به دفعات زیاد را داشته باشد.
مناسب ترین پارچه برای دوخت ملحفه بیمارستانی، پارچه تترون سفید رنگ است زیرا تراکم بافت این نوع پارچه بسیارزیاد است. پارچه هایی که برای مصارف بیمارستانی مورد استفاده قرار میگیرد؛ دارای انواع مختلفی هستند که به شرح زیر است:
– پارچه جنس تترون مخصوص مراکز درمانی و بیمارستان ها
– پارچه نوع ترگال ویژه مراکز درمانی و بیمارستان ها
– پارچه های تولید شده مراکز درمانی و بیمارستانی با فناوری نانو، پارچه هایی که تنها یک بار قابل استفاده هستند یا همان یک بار مصرف.

عرضه بدون واسطه ملحفه بیمارستانی سفید ساده
یکی از موارد با کیفیت بودن پارچه ملحفه بیمارستانی سفید ساده، نرمی و لطیف بودن این پارچه ها برای بیماران است؛ زیرا زمانی که بیماران از ملحفه برای خوابیدن و نشستن استفاده میکنند، اذیت نشوند و نهایت آرامش را داشته باشند. از جمله دلایل دیگر ملحفه های باکیفیت، قیمت مناسب و شست و شوی آسان آن است. شستن این منسوج به راحتی در ماشین های لباسشویی و خشک شویی انجام میشود و نیازی به اتو و نرم کننده های مختلف ندارد.
مهم ترین موارد با کیفیت بود ملحفه بیمارستانی عبارت است از: نرمی و لطافت پارچه، انتقال راحت و سریع آن، ضد آب بودن، رعایت و انجام نکات بهداشتی، استفاده کمتر از مواد شوینده و ضد عفونی کننده ها برای تخت ها، عدم پرداخت هزینه های اضافی به منظور دوخت ملحفه، تعمیر و خرید مکرر آن، مانع از پخش شدن میکروب ها و باکتری های مضر و بیماری های عفونی خطرناک در فضای بیمارستان.
نکات مهم در انتخاب ملحفه بیمارستانی سفید نخی: ملحفه بیمارستانی سفید نخی بهتر است یک بار مصرف باشند. ملحفه های یک بار مصرف برای مصارف مراکز درمانی و بیمارستان ها اغلب پارچه هایی از جنس فلامنت-فلامنت، فلامنت-پنبه، تترون نازک یا پارچه های بی بافت اسپان باند هستند.

مراکز درمانی و بیمارستان یکی از مکان هایی است که باید نخی تخت خواب آن مرتب شست و شو شود و از نکات مهم در انتخاب نخی مقاومت در برابر پارگی، نرم و لطیف بودن پارچه، دوام بالا در برابر شست و شو است و از دیگر نکات مهم در انتخاب ملحفه بیمارستانی سفید نخی به موارد زیر اشاره میتوان کرد: مقاومت در برابر نفوذ آب و مايعات، مقاومت مناسب در برابر احتراق، مقاومت در برابر جرخوردگي، راحتي مصرف و پوشش، زيبايی، مقاومت در برابر رشد و تكثير ميكرو ارگانيسم ‌ها، سازگاري با بدن و عدم ايجاد حساسيت، عدم ايجاد پرز و كرك و غبار، مقاومت سايشي مناسب، عدم ايجاد الكتريسته ساكن، عدم سميت.

عرضه بدون واسطه ملحفه بیمارستانی سفید ساده
قاعدتا ملحفه بیمارستانی سفید ساده نخی مورد استفاده در بیمارستان ملحفه های قابل شست و شو هستند و همچنین الیاف به کار رفته شده در آن ضد حساسیت هستند و بیماران را دچار مشکل نمیکنند. به علاوه به کار رفته در اتاق عمل که نقطه حساسی در بیمارستان است باید کاملاً خاص و متفاوت باشد. البته ملحفه های یک بار مصرف بیمارستانی هم در برخی از مراکز درمان وجود دارد که قیمت پایین تری دارند و تعویض آنها توجیه اقتصادی دارد. همچنین انتخاب جنس نخی بسیار مهم و قابل توجه است، به دلیل اینکه تاثیر مهمی در راحتی و آرامش بیمار دارد. فروش انواع پارچه ملحفه ساده نخی را اغلب با رنگ سفید، صورتی و آبی انجام میدهند. اعلاترین ملحفه سفید نخی به این بستگی دارد که:
– بافتش یک دست باشد.
– کیفیت نخ مصرفی اش تا چه حد باشد.
– لطافت و نوع تکمیلش تا چه اندازه باشد.
ملحفه بیمارستانی سفید نخی در جهت مصارف ملحفه جات و… مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از پرکاربرترین پارچه هاست. جنس ملحفه سفید نخی بهترین نوع جنس ملافه است و جزو پارچه های پرفروش بازار است.

عرضه بدون واسطه ملحفه بیمارستانی سفید ساده

عرضه بدون واسطه ملحفه سفید ساده

ملحفه سفید ساده رنگ در نمایندگی ها مورد عرضه قرار میگیرد. شرکت های بازرگانی این محصول امکان خرید و سفارش را چه حضوری و چه غیر حضوری، طاقه ای و عدلی از طریق سایت های شرکت های مربوطه معتبر در اختیار خریداران قرار میدهد. ملحفه سفید ساده به صورت عمده از مراکز عرضه کننده توسط خیاطان و تولیدی ها خریداری میشود. رنگ سفید این پارچه بیشتر برای لباس ها و ملحفه های مراکز درمانی و بیمارستان ها استفاده میشود. خرید پارچه به شکل مستقیم و بدون واسطه با مناسب ترین قیمت از کارخانجات نساجی صورت میگیرد. با توجه به قیمت قیمت آن نیز متغیر است.
بیشترین استفاده کنندگان ملحفه های بیمارستانی، مراکز درمانی و بیمارستان های خصوصی و دولتی هستند. هر چه جنس ملحفه سفید ساده بهتر و خوب تر باشد، تضمین کننده سلامت بیماران در مراکز درمانی و بیمارستان ها خواهد بود. پارچه از با کیفیت ترین پارچه های ملحفه ای است که مصرف کنندگان زیادی دارد و در رنگ های متنوع (آبی، سفید و قرمز) به دست خریداران محترم میرسد. مصرف کنندگان در هر کجای دنیا که باشند میتوانند ملحفه سفید ساده را با قیمت مناسب از تولیدی ها و فروشگاه ها و همینطور سایت های مربوطه معتبر خریداری نمایند. به دلیل اینکه قیمت کالای خواب و دیگر محصولات مربوطه در حال زیاد شدن است، تولیدکنندگان تلاش میکنند که بتوانند عمر این محصولات را بالا ببرند تا هزینه های خانواده ها را کمتر شود. شرکت های تولیدی مربوطه این امکان را برای مشتریانش فراهم آورده است تا با کیفیتی درخور خانواده های ایرانی و با قیمتی مناسب از رقیبان خود جلو زده و محصولاتی بسیار باکیفیت و عالی را تولید نماید. در خرید باید به ضد حساسیت بودن، توجه به جنس پارچه و اینکه پرز ندهد و عدم رنگ دهی توجه داشت.

ملحفه بیمارستانی سفید ساده

در ایران میتوان فقط با ورود به سایت های اینترنتی معتبر مربوطه این محصولات به راحتی و به صورت آنلاین ملحفه  سفید ساده را انتخاب کرد و سپس با پرداخت مبلغ مورد نظر از طریق درگاه بانک آن را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. هنگام خرید آنلاین اینترنتی بهتر است که به صورت عمده حجم زیادی از این محصول را سفارش داد، چون خرید عمده باعث میشود که بتوان حجم زیادی از ملحفه سفید ساده را با قیمت بسیار پایین خریداری نمود و هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.