مراکز توزیع ملحفه هتلی عمده

تفاوت ملحفه هتلی با غیر هتلی چیست؟ آیا مراکز توزیع ملحفه هتلی در همه شهرها وجود دارد؟ آیا توزیع ملحفه هتلی به صورت عمده صورت میگیرد؟ شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که ملحفه های هتلی عمده را به چه صورت و از کجا میتوان تهیه کرد؟ در این محتوا به توضیح این سوال میپردازیم. لطفا تا پایان این محتوا با ما همراه باشید.
همان طور که گفته شد مراکز توزیع ملحفه هتلی تقریبا در همه استان های کشور وجود دارد و این ملحفه ها را به صورت خرده و عمده به فروش میرساند. منسوجات هتلی شامل مصنوعاتی هستند که از پارچه و نخ تولید میشوند. منسوجات آن دسته لوازمی هستند که از پاچه ها و الیاف های گوناگون بافته میشوند و در نهایت به ایجاد یک ملحفه با کیفیت منجر میشوند. مراکز توزیع این ملحفه در بسیاری از استان ها و شهرها وجود دارد، اما این توزیع در شهرهای گردشگری مانند (تهران، یزد، کرمان و استان های گیلان، مازندران یا جنوب کشور) بیشتر است.

ویژگی های مهم ملحفه هتلی تترون

ویژگی های مهم ملحفه هتلی تترون

کشور ایران منطقه ای چهار فصل است که هر ساله بسیاری از مسافران از خارج کشور یا داخل کشور به شهرهای دیگر کشور مسافرت میکنند، طبیعتا با این مسافرت ها نیاز به هتل ها بیشتر است، بنابراین نیاز به ملحفه نیز بیشتر خواهد شد. این ملحفه ها گزینه مناسبی برای هتل است. از جنس پارچه تترون هستند و از الیاف های پلی استر ویسکوز در گرماژ متفاوت تولید میشوند. در ساخت آن از نخ طبیعی و پنبه هم بهره گیری میشود. امروزه با افزایش مسافرت های برون شهری نیاز به هتل ها و مهمان سراها زیاد شده است و به همان نسبت نیاز هتل ها به ملحفه تترون. بنابراین باید در هتل ها ملحفه هایی استفاده شود که مسافران را به ماندن در آنجا تشویق کند. تولید کنندگان این کالا خدمات گسترده ای را به مسافران ارائه میدهند؛ یکی از مهم ترین ویژگی های این ملحفه ها تنوع در رنگ و کیفیت این منسوجات است. منسوجات هتلی حرف اول را در زمینه منسوجات با کیفیت میزند و با شعار راحتی و استقامت به هتل ها و مهمان سراها ارائه میشوند.
از مهم ترین بخش منسوجات هتلی که مسافران به آن توجه میکنند بخش خواب است؛ زیرا در حین سفر به دلیل تحرک زیاد نسبت به روزهای عادی نیاز بدن به استراحت چندین برابر میشود. شش ویژگی از ویژگی های مهم آن عبارتند از این نکات: ازکیفیت بالایی برخوردار هستند، جنس عالی، طراحی متنوع و زیبا، ضدحساسیت بخصوص برای بیماران پوستی.

ملحفهه هتلی تترون سفید
ملحفه هتلی از آن دسته ملحفه هایی هستند که نیاز به شست و شوی زیادی دارد، صاحبان هتل ها نمیتوانند برای هر مسافر رو تختی یک بار مصرف قرار دهند، زیرا این روتختی ها هزینه زیادی را بر آنها تحمیل میکند، از همین رو باید از ملحفه هایی استفاده کنند که بعد از تخلیه اتاق هر مسافر، بتوانند آن را بشویند. این منسوجات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در اثر استفاده متداوم و شست و شوی فراوان دچار کاهش کیفیت و پرز پرز نشوند.
ملحفه هتلی عمده تترون از این دست ملحفه ها است که میتواند نیاز صاحبان هتل ها و مسافران را بر آورده سازد. قطعا هر کالای خواب استانداردهایی دارد. از جمله این استاندارد استفاده از رنگ های روشن است، زیرا مسافران برای تنوع روحیه خود به مسافرت پرداخته اند و رنگ های روشن این تنوع را بیشتر تاثیر گذار خواهد کرد. این کالا با کیفیتی تضمین شده در فروشگاه های عرضه کننده پارچه های هتلی موجود است و همچنین جهت تهیه این ملحفه میتوانید با مراجعه به سایت تولیدی دیبا بافت نگار واقع در قم، به صورت خرده و عمده خریداری کنید.

باکیفیت‌ ترین انواع ملحفه هتلی طرح دار کدامند

 

باکیفیت‌ ترین انواع ملحفه هتلی طرح دار کدامند

از باکیفیت ترین ملحفه های هتلی میتوان به ملحفه تترون اشاره کرد که یکی از منحصر به فرد ترین ملحفه های موجود در هتل ها است که امروزه نسبت به زمان قبل بسیار حائز اهمیت بوده و از حساسیت بالایی خوردار است؛ مسافران در قبال هزینه ای که به هتل ها پرداخت میکنند انتظار دارند از بهترین امکانات برای استراحت خود بهره مند شوند. این ملحفه برای مسافران و مصرف کنندگان حس راحتی را ایجاد میکند و در نتیجه یک خواب خوب را برایشان فراهم میکند.
لطیف و نرم باعث ایجاد آرامش در اعصاب و احساس خوشایند برای مسافران عزیز میکند. شرکت تولیدی این منسوج برندهای روتختی و ملحفه ای زیادی را به بازار ارائه داده است. در هنگام خرید این پارچه باید با آشنایی کامل به سمت و سوی خرید این ملحفه ها اقدام کرد. ملحفه های هتلی با استفاده از چرخ های صنعتی مدرن تولید دوخته و تولید میشوند که دوخت آن عمدتا به صورت مثلثی یا زیگزاگ است. از منسوجات پر فروش کارخانجات، نساجی است.
چند نکته در مورد ملحفه هتلی نخی
این ملحفه ها انواع مختلفی دارد که شامل تترون یا ملحفه نخی است. ملحفه هتلی نخی در کنار ملحفه تترون توانستند بسیاری از هتل ها و مهمان سراها را پوشش دهند. جنس این ملحفه ها از نخ و پلی استر ویسکوز است که در اندازه و عرض های گوناگون تولید میشوند و به دست مصرف کنندگان و خریداران عزیز میرسد. پارچه ملحفه نخی از نظر طرح و رنگ بندی نمونه ملحفه ای بسیار متفاوت در هتل ها است.

ست ملحفه هتلی
این ملحفه نسبت به ملحفه تترون قیمت بالاتری دارد و از این ملحفه های نخی بیشتر برای هتل های لوکس و هتل های جهانگردی استفاده میشود. رنگ بندی آن بسیار زیبا و جلوه دار است. این محله با رنگ ها شاد و چاپ طرح های متنوع یا دلخواه بر روی آن سفارش داده میشود. پارچه ملحفه ای کاربرد بسیار زیادی دارد مانند کالای خواب خانگی، لحاف های هتل ها، روتختی های مخصوص هتل ها، روتختی های جهیزیه عروس و سرویس خواب نوزاد، رو مبلی و رو میزی ها از جمله کاربردهای بسیار این ملحفه با کیفیت و کاربردی است. موارد ذکر شده از کاربرد ملحفه هتلی نخی مقداری از کاربردها است، در حالی که این ملحفه ممکن است کاربرد بیشتری در زندگی ما داشته باشد.
پارچه ملحفه نخی عمده برای ملحفه های تخت بافت است که به دلیل الیاف های مقاوم و متفاوت به کار رفته در آن از تراکم بالایی برخوردار است و پس از فرآیند بافت ملحفه، پارچه به مرحله رنگرزی یا چاپ طرح مورد نظر بر روی آن میرود و طرح مورد بر روی آن چاپ میگردد؛ سپس ملحفه تولید شده در اندازه های گوناگون متناسب با تمامی رده های سنی برش داده میشوند که هر کدام از اندازه ها مصارفی مربوط به خود دارند، عمده این ملحفه های هتلی در هتل ها مورد استفاده قرار میگیرد.
کیفیت پارچه ملحفه نخی را میتوان با استفاده از لمس آن تشخیص داد، ملحفه نخی بسیار نرم و لطیف است و دوختی متفاوت و لوزی مانند در خود دارد که منحصر به فرد این ملحفه است، از این رو میتوان گفت کیفیت ملحفه بافته شده ارتباط بسیار دقیق و مستقیمی با الیاف به کار رفته در آن دارد. هنگامی که این پارچه را لمس میکنید احساس نرمی و لطافت خوبی را به شما میدهد. پیشنهاد ما به صاحبان هتل ها که افرادی صاحب کسب و کار هستند و میخواهند این محصول را خریداری کنند این است که برای تشخیص کیفیت ملحفه نخی خریداری شده خود، بهتر است مقداری از این ملحفه را خریداری کرده و پس از خرید آن را بشویند یا بدوزند تا از جنس مرغوب خریداری شده خود مطمئن شوند؛ سپس به خرید اقدام کنید. هرچند کیفیت این ملحفه ها بالا است و شرکت تولیدی ملحفه هتلی عمده تضمین هفت روزه بابت منسوج خریداری شما داده است تا در صورت بروز هر گونه نارضایتی این منسوج را مرجوع کنید.

پخش کننده ملحفه هتلی عمده

پخش کننده ملحفه هتلی عمده

این ملحفه جزو پر فروش ترین ملحفه های موجود است که به شرکت های تولیدی در فروش ملحفه رونق زیادی داده است، شرکت تولیدی دیبافت با به کار گیری افراد زبده در تولید ملحفه های هتلی بسیار خوش درخشیده و جایگاه برتر را از آن خود کرده است. بزرگ ترین کارخانجات تولیدی منسوجات ملحفه هتلی در شهرهای زیارتی و سیاحتی بیشتر وجود دارد شامل شهرهای (تهران، ساری، مشهد، تبریز و…)
این ملحفه ها به دلیل مرغوبیت بالایی که دارند، خریداران زیادی از خارج از کشور دارند و سالانه بیش از 100 هزار تن منسوج ملحفه ای به کشورهای همسایه و خارج از کشور صادر میشود. جنس این نوع پارچه بسیار بالاتر از پارچه های ترکیه و چین است از این رو بسیار طرفداران را به خود جذب کرده است. کارخانه های تولیدی بافندگی در فرآیند تولید ملحفه با تار و پود کردن انواع الیاف باعث تولید جنس های مدرن تری هستند که علاوه بر ایجاد جنس جدید و مرغوب، باعث ایجاد ویژگی های جدید مانند ملحفه های نسوز یا ضد آب میشوند.

پخش ملحفه هتلی

 

پخش ملحفه هتلی

ملحفه های هتلی به صورت انبوه تولید و به بازار عرضه میشوند، هتل ها و صاحبان کسب و کار این منسوجات را با قیمتی منصفانه از طریق کارخانه تولیدی خریداری میکنند. مزیت خرید به این صورت است که از کیفیت منسوج خریداری شده خود مطمئن شوید. ملحفه هتلی عمده یکی از پرفروش ترین و پرکاربردترین منسوج تولید شده از الیاف پنبه و نخ و پلی استر است که در بازار داخلی و جهانی پخش میشود. الیاف آن ظرافت و نرمی بسیار ویژه ای دارد. هر چه الیاف استفاده شده در تولید ملحفه های هتلی بیشتر و بلندتر باشد، باعث میشود تا بافندگی و ریسندگی ملحفه های هتلی عمده بهتر صورت گیرد و تاثیر بسزایی در کیفیت این منسوج بگذارد و باعث نرمی و لطافت آن میشود. از ویژگی های تراکم بیشتر میتوان به عدم چروک شدن، استحکام بیشتر، گردش و نفوذ پذیری هوا درون خود، سبک بودن، ضخامت بهتر، عدم ساییدگی و پارگی اشاره کرد.

ملحفه هتلی نخی

ملحفه نخی

این ملحفه در عین سبکی و نرم بودن، کیفیت و مقاومت بالایی در برابر چروک شدگی دارد. ساختار آن به صورتی است که فاصله اضافی در بین الیاف های به هم تنیده شده وجود ندارد ولی از این رو هوا را از خود عبور نمیدهد و گرما را در خود حبس میکند. هر چه ملحفه های هتلی نخی ضخامت بیشتری داشته باشند از ویژگی های بهتری خوردارند.

ملحفه هتلی تترون

ملحفه تترون

این محصول از مرغوب ترین پارچه های ملحفه است که احساس نرمی و لطافت را به مصرف کننده میدهد، ویژگی دیگر ملحفه هتلی تترون این است که در برابر استفاده متداوم دوام بالایی دارد و سفت نیستند، در ساخت آن ناهمواری ها وجود ندارد و پارچه ای با اصالت است. از مهم ترین ویژگی یک ملحفه خوب بخصوص برای استفاده در هتل ها عدم چروک پذیری است، ملحفه مناسب ملحفه ای است که با استفاده مکرر چروک نشود، الیاف پلی استر به کار رفته در این ملحفه باعث شده از چروک شدگی جلوگیری کند یا اگر تترون چروک شد سریع به حالت اولیه خود باز میگردد.

ملحفه طرح دار

ملحفه طرح دار

ملحفه طرح دار شامل ملحفه های هتلی عمده هستند که با طراحی متنوع و زیبا در بازار موجود است، طرح این ملحفه ها را میتوان به صورت سفارشی و اختصاصی سفارش داد تا کارخانه تولیدی ملحفه طرح دار با مدرن ترین روش های موجود این طرح ها را بر روی ملحفه ها پیاده سازد. ملحفه طرح دار هتلی عمده پرز پرز نمیشود و طرح این ملحفه ها در اثر شست و شو از بین نمیرود و در نتیجه از ظرافت و لطافت ملحفه طرح دار کاسته نمیشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.