مرکز توزیع ملحفه روتختی بیمارستانی در تهران

ملحفه روتختی، جزء جدایی ناپذیر تخت بوده و از آن بیشتر در محیط های درمانی مانند بیمارستان استفاده می نمایند. ملحفه روتختی بیمارستانی معمولاً از جنس تترون، ترگال، اسپان باند یا نانو می باشد و یکی از مشخصات برجسته‌ی آن، مقاومت به شستشوست، چرا که دائماً در معرض تمیزکاری و شستشو قرار می گیرد، تولیدکنندگان نیز با اهتمام به این موضوع، آن را با این ویژگی تولید کرده اند که برای خرید عمده آن می توانید از برترین مرکز توزیع ملحفه اقدام کنید.

مراکز توزیع ملحفه روتختی بیمارستانی یکبار مصرف تمامی تلاش خود را به کار می برند تا بهترین نوع ملحفه را با قیمت های پایین تری نسبت به سایر رقبا در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

خرید ملحفه روتختی بیمارستان ها از فروشگاه ما به شما امکان انتخاب بهتری را می دهد. زیرا دارای تنوع بسیار بالایی در ارائه محصولات دارد. و شما چندین گزینه برای انتخاب دارید.

مرکز توزیع ملحفه روتختی بیمارستانی در تهران

آشنایی با ملحفه روتختی بیمارستانی

همه بیمارستان را به عنوان محیط بهداشتی می شناسند، اما با وجود ورود هر لحظه‌ی بیماران متعدد با وضعیت های جسمانی مختلف، نمی توان انتظار داشت که بهداشت بیمارستان همیشه پابرجا بماند، در واقع روزانه خدمتکاران هستند که در نظافت آن کوشیده و شاید لحظاتی اگر از این امر به هر دلیلی غافل بمانند یا نتوانند تمیزکاری های لازم را انجام دهند، آن وقت می توانید وضعیت بهداشتی بیمارستان را تصور کنید.
مسلماً تصویر جالبی نبوده و آلودگی های گوناگونی که به وجود می آید که می تواند سلامتی خیلی ها را به مخاطره بیندازد.

اما یکی از راه های مقابله با آلودگی در بیمارستان، این است که خدمه مداوم ملحفه های بیمارستانی را شستشو می دهند تا برای نفر بعدی ای که قرار است از آن استفاده کند، تمیز و پاکیزه و عاری از عوامل بیماری زا باشد.
حال موضوعی که می خواهیم به آن بپردازیم، آشنایی با ملحفه روتختی بیمارستان و ویژگی هایش است که عبارتند از:

  1. مدل رایج این محصول، روتختی ساده است که فاقد طرح بوده و معمولاً به رنگ سفید است تا اگر خونابه یا هر کثیفی دیگر روی آن نشست، قابل دید باشد و بتوان آنها را تمیز کرد.
  2. این ملحفه ها از مقاومت نسبت به پارگی برخوردار بوده و حتی اگر همیشه هم شسته شوند، پاره یا پوسیده نخواهند شد.
  3. همچنین از جنس لطیفی برخوردار بوده و برای هیچ یک از بیماران، ایجاد حساسیت نخواهند کرد.

ملحفه بیمارستانی همان طوری که از نامش پیداست یک نوع ملحفه ای است که به منظور استفاده در درمانگاه ها، بیمارستان ها و… استفاده می شود و قابلیت استفاده ی یکبار مصرف را دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و خاصیت ها و ویژگی هایی که این ملحفه ها دارد می توانید با ما در تماس باشید.

خرید ملحفه های یکبار مصرف یکی از بهترین انتخاب ها در انواع مراکز درمانی می باشد. زیرا دارای قیمت مقرون بصرف و کارایی بالایی دارند، و شما با خرید این محصول سبب رشد و توسعه بهداشت مراکز درمانی خود خواهید شد.

عرضه کنندگان مستقیم ملحفه روتختی بیمارستانی

روتختی بیمارستانی و روتختی هتلی در واقع یکی بوده و همه‌ی آنها از جنس پارچه هایی هستند که در بخش اول گفتیم، یعنی پارچه ترگال، تترون، نانو و اسپان باند را برای تولید آنها استفاده می کنند، اگر بخواهیم تعاریف مختصری از هر یک از این پارچه ها را ارائه دهیم، شامل موارد زیر خواهند شد:

  • ملحفه روتختی بیمارستانی ترگال: دارای رنگبندی های متعددی بوده و یکی از بهترین پارچه ها، هم برای دوخت ملحفه بیمارستانی و هم برای البسه بیمارستانی به شمار می آید.
  • ملحفه روتختی با جنس تترون: دارای بافت متراکم تر و وزن بیشتری است که نوع سفید و ساده‌ی آن برای رده های سنی بزرگسال و نوع طرح دار و رنگی اش هم برای رده های سنی نوزاد در بیمارستان استفاده می گردد.
  • ملحفه اسپان باند: از نوع ملحفه های یکبار مصرف بوده و بعد از هر بار استفاده، ملحفه‌ی جدیدتر جایگزین آن می گردد.
  • ملحفه نانو: با استفاده از آن، دیگر اثری از آلودگی های عفونی، تنفسی و … نبوده و با خاصیت ضد التهابی خود می تواند بستری مناسب را برای استراحت و خواب بیمار فراهم نماید.

لازم به ذکر است که ارائه‌ی تمامی ملحفه های نامبرده از طریق عرضه کنندگان مستقیم این محصولات مانند این مجموعه انجام شده و بنابراین می توانید آنها را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

عرضه کنندگان مستقیم این محصول تلاش زیادی بر این موضوع دارند تا محصول را به شکلی مستقیم و تسهیل شده به دست مصرف کنندگان در اقسا نقاط ایران زمین برسانند، و دلالانی که در این حوزه فعالیت می کنند را حذف کنند.

شما با خرید ملحفه بیمارستانی از فروشگاه اینترنتی ما یک خرید مستقیم و بدون واسطه را تجربه خواهید کرد. که این انتخاب تضمین هایی را برای شما به همراه دارد. مانند:

  1. مناسب ترین قیمت در زمان خرید: شرکت ما تولید کننده عمده انواع ملحفه ها به ویژه ملحفه بیمارستانی است، و قطعا شما با خرید از یک تولید کننده عمده سود می کنید.
  2. ملحفه هایی که شرکت ما تولید می کند، از مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال موجود در بازار در آن ها استفاده شده است.

معرفی ملحفه روتختی بیمارستانی یکبار مصرف

معرفی ملحفه روتختی بیمارستانی یکبار مصرف ملحفه های بیمارستانی یکبار مصرف از موارد و پوشش های پرمصرف و پرکاربردی است که در مراکز درمانی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند، راحت کرده ودر زمان آنها صرفه جویی های لازم انجام شود. مهمترین کاربرد این ملحفه ها مربوط به افزایش بهداشت و استریل شدن محیط نگهداری بیماران می باشد.

مراکز درمانی و بهداشتی می توانند برای تهیه این موارد مصرفی به مراکز پخش عمده مراجعه کنند تا از نظر اقتصادی برایشان به صرفه واقع شود. در مکان هایی که به افراد مختلف خدمات می دهند، بیشترین و بهترین کاربرد را دارند. ملحفه های یکبار مصرف به صورت رولی بوده، و در واقع به دو حالت رول های پرفراژ دار و رول های ساده تولید می شوند که این رول ها معمولاً در طول و عرض های مختلف تولید می شوند.

از این ملحفه های یکبار مصرف د بخش های مختلف مراکز درمانی از جمله: اتاق بیماران، اتاق های عمل بیمارستان های سراسر کشور استفاده قرار می گیرند. باید در این باره به نکته ای اشاره کنیم که، پارچه ملحفه بیمارستانی بسته به این که با چه جنسی مورد خریداری از فروشگاه ها قرار گیرد، قیمت مختلفی خواهد داشت.

این ملحفه ها نسبت به سایر ملحفه های موجود در بازار بسیار ارزان قیمت تر می باشد. و اگر شما این ملحفه ها را از یک عمده فروشی تهیه کنید، قطعا از قیمتی که در بازار موجود است کمتر خریداری می کنید.

مرکز توزیع این سبک ملحفه ها در قسمت های مختلفی در کشور ما وجود دارد. که یکی از معتبر ترین این مراکز، مرکز توزیع ملحفه بیمارستانی تهران می باشد.

قیمت عمده ملحفه روتختی یکبار مصرف بیمارستانی

قیمت عمده ملحفه روتختی یکبار مصرف بیمارستانی قیمت عمده ی ملحفه ی بیمارستانی متغیر و متفاوت است و این تفاوت و اختلاف قیمت و یا نوسان قیمت به عوامل متعدد و فراوانی بستگی دارد که در ادامه قصد داریم به عوامل موثر در قیمت به روز شده ی روتختی یکبار مصرف بپردازیم؛

یکی از عواملی که در تعیین قیمت این نوع روتختی موثر است، قیمت روز دلار است که تاثیر به سزایی در قیمت به روز شده ی آن می گذارد، دومین عامل در تعییین قیمت ملحفه، نوع متریال و کیفیت متریالی است که در تولید آن به کار گرفته می شود.

البته عوامل مختلف دیگری هم در این قیمت گذاری تاثیر دارد. همانند؛ هزینه پست و ارسال این محصولات به دست خریداران عزیز، که صرف نظر از این مورد که شما چه نوع پستی را انتخاب کرده اید.(پست ویژه، پست معمولی) در واقع مسافتی که طی می شود تا محصول به دست شما برسد نیز در قیمت این محصول تاثیر گذار خواهد بود.

همه چیز در مورد ملحفه روتختی بیمارستانی

همه چیز در مورد ملحفه روتختی بیمارستانی روتختی هایی که برای بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد، از بهترین و مرغوب ترین متریال باید تهیه شود. زیرا یک بیمارستان مراجعه کننده و بیماران مختلفی از قسمت های مختلف یک شهر یا حتی کشور به آن ها مراجعه می کنند.

ملحفه های روتختی بیمارستانی باید زود به زود شسته شوند و علت آن هم آلودگی های زیاد در محیط است. البته اگر از نوع یکبار مصرف آن استفاده می کنید، نیازی به شستن نیست فقط باید در مدت زماتی مشخص به تعویض آن بپردازید.

خرید عمده ملحفه روتختی بیمارستانی ارزان

خرید عمده ملحفه های بیمارستانی توسط مراکز و فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد. اما یکی از بهترین این مراکز تولید کننده، سایت ما می باشد.

فروشگاه اینترنتی ما این محصولات را از تولید کننده مستقیم بدون ارزش و افزوده به دست مشتری می رساند. و کالایی را به مشتریان خود عرضه می کند که از بهترین مواد اولیه تهیه شده.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.