مرکز تولید ملحفه تترون سفید کش دار

مرکز تولید ملحفه تترون سفید کش دار

1. انواع ملحفه تترون را میشناسید؟
2. تاکنون نام ملحفه تترون سفید کش دار به گوشتان خورده است؟
3. از مرکز تولید ملحفه تترون سفید کش دار چه میدانید؟
پارچه ملحفه ای که در میان عموم مردم به ملافه نیز شهرت دارد از جمله پرفروش ترین و پرطرفدارترین نوع پارچه است و بازار خرید آن همواره داغ است. علت این فروش بسیار، کاربردی بودن این نوع از پارچه است. این پارچه در ساخت بسیاری از کالاهای خانگی از جمله روتختی، ملحفه، روبالشی، رومبلی و… کاربرد فراوان دارد، پس نصف بیشتر کالاهای پارچه ای خانه ها از این نوع پارچه تهیه شده اند که سبب تقاضای روز افزون این قسم از پارچه میشود. پارچه ملحفه ای در انواع طرح و رنگ، تولید و سپس روانه بازار فروش میشود. طرح های پارچه ملحفه ای میتواند بسته به سلیقه خریداران، طرح های بی شماری را شامل شود، هر طرحی را که به آن فکر میکنید، به راحتی میتوانید بر روی پارچه ملحفه ای پیاده کرد و سپس آن را سفارش داد.

مرکز تولید ملحفه تترون سفید کش دار

پرفروش ترین طرح های پارچه ملحفه ای شامل طرح های: فانتزی، ساده، گل دار، عروسکی و دخترانه، سه بعدی، سنتی و… میشوند. اما جنسی که از آن پارچه ملحفه ای تولید و روانه بازار فروش میشود بسته به الیافی است که در آن استفاده میشود.
البته الیاف، به تنهایی جنس این نوع پارچه را تشکیل نمیدهد بلکه نخی که از آن استفاده میشود و گرمادهی که صورت میگیرد، همه سبب میشود که این پارچه، تولید و به بازار ارائه شود. در یکی از این جنس پارچه ها، الیاف پلی استر ویسکوز را با فلامنت ترکیب میکنند و پس از گرمادهی، یکی از پرفروش ترین نوع پارچه را تولید میکنند.

مرکز تولید ملحفه تترون سفید کش دار

یکی از پرفروش ترین نوع پارچه ملحفه ای پارچه تترون است که برای تولید انواع روتختی، ملحفه، روبالشی های مکان های مهمی از جمله هتل ها، بیمارستان ها، خوابگاه های دانشجویی و دانش آموزی و مکان های عمومی دیگر که مورد استفاده عموم مردم است، قرار میگیرد. پارچه تترون، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که سبب محبوبیت کالا میان خریداران میشود از جمله اینکه
1. این پارچه ثبات رنگ خوبی دارد، و با این حال که مدام مورد شست و شو واقع میشود دچار رنگ پریدگی نمیشود.
2. اگر به پارچه، کمی دست بکشید خود، شاهد لطافت و نرمی آن خواهید بود و به راحتی خواهید فهمید این پارچه چقدر نرم و لطیف است.
3. پارچه تترون به خاطر استفاده از الیاف ویسکوزی، جنسی خنک به خود گرفته است، کافی است برای گواه این مطلب یک بار ملحفه تترون سفید کش دار را تهیه نمایید تا خود به خوبی متوجه این مطلب شوید.
4. این پارچه برای هر پوستی مناسب است و حساسیت ایجاد نمیکند و همین باعث میشود افرادی که حتی پوست های حساس بدارند بدون نگرانی به راحتی از این پارچه استفاده کنند وخیتلسان از بابت حساسیت هایشان راحت بماند.
5. قیمت مناسب این نوع پارچه در مقایسه با انواع پارچه های همتراز، از نظر جنس هم، دلیل دیگر انتخاب این پارچه از سوی طرفدارن است.
6. اما آنچه استفاده از این نوع پارچه را در میان طرفدارن رایج تر میکند، ظرفیت بالای شست و شوی آن است، چرا که این پارچه همواره در معرض شست و شوهای فراوان قرار میگیرد، اگر پس از هربار شست و شو پرز بدهد یا رنگ آن دچار پریدگی شود عمر پارچه بسیار کم میشود.
7. چروک نشدن پارچه؛ الیاف استفاده شده و نخ هایی که در تولید این نوع پارچه به کار رفته است به گونه ای است که سبب صاف ماندن پارچه میشود این پارچه به راحتی چروک نمیشود.

مرکز تولید ملحفه تترون سفید کش دار

اما آنچه در این مقاله موضوع بحث است، ملحفه تترون سفید کش دار است که هم در موضع ملحفه و هم روتختی مورد استفاده قرار میگیرد. ملحفه تترون سفید کش دار به علت دارا بودن چهار کش در چهار طرف خود به راحتی بر روی سطحی که باب نظر است قرار میگیرد. این ملحفه ها از تترون تشکیل شده اند و همان طور که اشاره شد این پارچه دارای مزایای بسیاری است که این مزایا با محبوبیت و خریداری بیش از پیش این کالا، رابطه ای مستقیم دارند.
ملحفه تترون سفید کش دار برای استفاده در بیمارستان ها، هتل ها، خوابگاه های خودگردان و دولتی و اماکن عمومی دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. ملحفه های تترون سفید کش دار به علت کشی که در آنها استفاده شده به راحتی بر روی سطح قرار میگیرند واین ملحفه ها چون دیر چروک میشوند بعد از شست و شو برای استفاده مجدد نیازی به اتو کشی ندارند و میشود بدون چروک آنها را بعد از هربار شست و شو استفاده نمود. عمده خریداران این ملحفه ها، هتل ها و بیمارستان ها هستند تا به عنوان روتختی، ملحفه و رومبلی مورد استفاده قرار دهند. اما تنها مصرف کنندگان آنها این اماکن نیستند؛ بلکه به علت کاربردی بودن این پارچه، عموم مردم در خانه هایشان نیز از ملحفه های تترون سفید کش دار استفاده مینمایند.
اگر در رابطه با این ملحفه ها کنجکاو شده اید و دوست دارید بیشتر از آنها بدانید تا پایان، این مطلب را مطالعه کنید تا در رابطه با روتختی تترون سفید کش دار و مراکز تولید آن بیشتر آشنا شوید.

 نکات مهم در انتخاب ملحفه تترون سفید نانو
نکات مهم در انتخاب ملحفه تترون سفید نانو

برای دوخت ملحفه های بیمارستان از انواع پارچه های بیمارستانی از جمله:
1. پارچه بیمارستانی ترگال
2. پارچه بیمارستانی تترون
3. پارچه بیمارستانی نانو
که از پارچه های کاربردی در این زمینه بوده، استفاده میشود. ما در این مطلب از پارچه‌ ملحفه ای تترون، که با فناوری نانو تولید شده، بحث خواهیم کرد و نکاتی که در رابطه با آنها لازم است بدانید را بیان میکنیم پس ادامه این مطلب را به هیچ وجه از دست ندهید تا شما را با این پارچه های شگفت انگیز آشنا کنیم. در ساخت پارچه های ملحفه ای با فناوری نانو، از ذرات مس و اکالیپتوس برای آرامش و کم کردن درد بیماران استفاده شده است و در واقع این ملحفه ها خود، به تنهایی نوعی مسکن به شمار میروند و در روند بهبودی بیمار بسیار موثرند و همچنین در کم کردن آلودگی های عفونی، تنفسی هم بسیار کارآمد هستند. بیمارانی که مدام مجبورند در جای خود بمانند با دارا بودن این نوع از روتختی و ملحفه، نه تنها دچار زخم بستر نمیشوند بلکه استفاده از آنها سبب میشود تا روند بهبودی شان تسریع شود و خوابی راحت و آسوده را برای بیمار به ارمغان آورند. ملحفه هایی که با به کارگیری صنعت نانو تولید میشوند دارای ویژگی هایی بسیار عالی و بی نظیرند که همه جوره به نفع خریداران بوده و سبب صرفه جویی در هزینه و خرید کالاهای دیگر میشوند.

 نکات مهم در انتخاب ملحفه تترون سفید نانو
هرچند ملحفه های تترونی به علت برخورداری از قابلیت شست وشو بالا، دیر از بین میروند و عمر محصول بسیار بالا و با دوام است اما با شست و شوی هر روزه و مداوم، هرچند دیرتر از مابقی پارچه ها، اما بالاخره پارچه را از بین میبرد و هرچند ماه یک بار، باید مجدد خریداری شود.
اما در تولید ملحفه های تترونی با صنعت نانو، این مشکل به خوبی برطرف شده است. به علت به کارگیری این نوع از صنعت در ملحفه تترون سفید کش دار، این پارچه ها به سختی لک میشوند. و ایجاد لکه از هر نوعی که مدنظر قرار گیرد، بر روی آنها غیرممکن است؛ همین امر سبب میشود که نوع ملحفه دیرتر لک بیفتد و برای استفاده مجدد از آن یک آبکشی ساده به کار بیاید و از مواد شوینده کمتر استفاده شود. اما ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا خود صنعت نانو به بافت پارچه آسیبی وارد میکند یا نه؟ در این باره باید اضافه کنیم که این صنعت به هیچ وجه بر بافت پارچه تاثیری نمیگذارد و همواره بافت و رنگ پارچه حفظ میشود.

 نکات مهم در انتخاب ملحفه تترون سفید نانو
اما نکته مهم تر اینکه، این پارچه ها از آن رو که در برابر ویروس و باکتری مقاومت بالایی دارند، بیماری های عفونی و تنفسی را که در فضای بیمارستان ها به خاطر وجود بیماران مطرح اند را منتقل نمیکند و کمتر از ضدعفونی کننده برای پاکیزگی آنها استفاده میشود که این خود سبب افزایش عمر ملحفه تترون سفید کش دار نانویی میشود. این پارچه ها به همان میزان که لکه پذیری آنها بسیار پایین است و کم لک میشوند به همان میزان هم به سرعت و به آسانی تمیز میشوند یعنی اگر لکه ای هم ایجاد شود به راحتی پاک میشود.
در انتخاب ملحفه تترون سفید نانو، باید نکاتی را که بیشتر از مابقی حائز اهمیت اند، مورد توجه قرار دهیم. از جمله این موارد، برند تولیدی آن است. اینکه این پارچه با چه دقت و کیفیتی تولید شده بسیار مهم است، ملحفه تترون سفید نانو باید با مرغوب ترین تجهیزات و در مناسب ترین قیمت، روانه بازار فروش شود تا برای خریدار مقرون به صرفه واقع گردد.
علاوه بر این، موارد تخصصی تر دیگری در انتخاب ملحفه تترون نانو حائز اهمیت است و از آنجا که خریداران، اغلب از این موارد تخصصی سر درنمی آورند؛ پس چه بهتر که با انتخاب درست و مناسب یک برند مطمئن، این کار را بر عهده یک کاردان بسپارند و با خیال راحت بهترین محصول را با مناسب ترین قیمت خریداری کنند و یا اینکه از یک نماینده خریدی که، در این حوزه تخصصی تر عمل میکند دعوت به همکاری کنند و خرید خود را به دست او بسپارند تا با سنجیدن همه‌ی موارد خریدی مطمئن انجام پذیرد.

 مختصری درباره فرآیند تولید ملحفه تترون سفید
مختصری درباره فرآیند تولید ملحفه تترون سفید

ملحفه تترون همانند دیگر پارچه های تترون، طی یک فرایند ثابت، تولید و روانه بازار میشود، این پارچه در کارخانجات نساجی با استفاده ازالیاف ویسکوزی که در واقع، پود این پارچه با فلامنت و پلی استر که معمولا تارهای آن پارچه هستند بافته میشود و با گره خوردن این تار و پودها، پارچه تترونی تشکیل میشود. در این میان پارچه های تترونی که عرض یک متر به بالا را دارند، برای تهیه ملحفه روتختی و رومبلی استفاده میشوند و ملحفه های تترون سفید طی همین فرایند به دست می آید اما آنچه در این میان مهم است، رنگ سفید یک دست و ثابت آن است که برای باقی ماندن این رنگ بر روی ملحفه با گرمادهی ویژه، تراکم بافت پارچه را بالا میبرند و این خود موجب تثبیت شدن رنگ بر روی پارچه میشود. ملحفه تترون سفید کش دار بیمارستانی طی همین فعالیت تولید میشود که همین امر دلیل بر کاربرد این نوع ملحفه در فضای هتل ها و بیمارستان ها شده است.
اگر در هرکدام از این مشاغل فعالیت دارید و قصد خرید ملحفه ای به صرفه و کارآمد در این زمینه را دارید ما به شما ملحفه تترون سفید کش دار را پیشنهاد میدهیم. با خرید ملحفه تترون سفید کش دار، به میزان عمده، این محصول برایتان بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد.

 آشنایی با ملحفه تترون سفید گل دار
آشنایی با ملحفه تترون سفید گل دار

همان طور که بارها در این مقاله اشاره کردیم ملحفه های تترون سفید اغلب برای هتل ها، بیمارستان ها، و خوابگاه خودگردان و دولتی مورد استفاده قرار میگیرند که بسته به سلیقه خریدار میتواند ساده یا گل دار تهیه شوند. ملحفه تترون گل دار با به کارگیری انواع طرح گل و نقش و نگار بر روی آن، اندکی از بی روحی این رنگ را کم میکند و در واقع رنگی شادتر و پر روح تر به ملحفه میدهد، هتل ها اغلب از نوع طرح دار آن، برای خرید استفاده مینمایند اما در بیمارستان ها، بیشتر شاهد نوع ساده این ملحفه ها هستیم. این ملحفه ها علاوه بر طرح، میتوانند هم به صورت ساده و هم کش دار نیز طراحی شوند، پس با در نظر گرفتن نوع و طرح این ملحفه ها، قیمت گذاری انجام میپذیرد. البته در این میان، ما به بیمارستان ها، خرید ملحفه تترون سفید کش دار را که از نقش و نگار بر روی آن استفاده شده وگل دار است را پیشنهاد میدهیم تا با این اوصاف از آن بی روحی ملحفه ها بیمارستانی، کاسته شود و بیمار،کمتر درگیر فضای بیمارستان شود، این خود در روحیه و بهبودی بیماران بسیار موثری است

مراکز پخش ملحفه تترون سفید کش دار

مراکز پخش ملحفه تترون سفید کش دار

پارچه تترون، به علت تقاضای بالا در همه شهرهای بزرگ ایران تولید میشود اما یک سری از برندها، بیشترین بار تولید کشور، در خصوص نیاز به ملحفه تترون را، در شهرهای تهران و اصفهان، بر دوش میکشند، پارچه‌ های تترونی بیمارستانی و ملحفه تترون سفید کش دار بیشتر در شهر اصفهان تولید میشوند. به علت علاقه مردم این شهر به صنعت نساجی از دیرباز تاکنون، در واقع یکی از عمده ترین مراکز تولید و پخش انواع منسوجات برندهای معتبر، این شهرستان است. مراکز پخش ملحفه تترون سفید کش دار در تمامی شهرهای ایران موجودند، اما به دلیل پرکاربرد بودن ملحفه تترون سفید کش دار و تقاضای خرید بالای آن، همواره واسطه هایی در این میان، بر سرکار آمده اند که از حق هم نگذریم، به خوبی توانسته اند با تهیه بهترین انواع ملحفه تترون سفید کش دار و دیگر منسوجات از این قبیل، از تولیدی های این عرصه، به خوبی نیاز بازار را، به این منسوجات برآورده سازند. در پایان، از اینکه تا انتها با ما بودید و مطالب ما را در خصوص ملحفه تترون سفید کش دار و هر آنچه که در این باره نیاز به دانستن بود را فرا گرفتید از شما سپاسگزاریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.