مرکز فروش عمده انواع لحاف روتختی

مرکز فروش عمده انواع لحاف روتختی

آیا با مشخصات روتختی با کیفیت اعلا آشنایی دارید؟ از انواع مواد اولیه جهت تهیه روتختی در ایران چه میدانید؟ آیا میدانید جهت خرید عمده روتختی به چه مواردی باید دقت کنید؟ آیا نحوه سفارش لحاف روتختی از کارخانه کالای خواب را میدانید؟
پیشنهاد میکنم برای شناخت انواع مختلف روتختی و اطلاع از نحوه آسان خرید آن تا انتهای این مطلب را با دقت بخوانید تا به پاسخ یک یک این سوالات برسید؛ ضمنا اگر قصد خرید روتختی را دارید، سعی کنید قبل از خرید انواع آن را به خوبی بشناسید تا انتخابی آگاهانه تر داشته باشید.
روتختی ها اولین بار در قرن پانزدهم تولید شدند و مورد استفاده قرار گرفتند. اگر بخواهیم برای شما توضیح دهیم که رونخنی چیست باید انواع مختلف آن را به شما معرفی کنیم. رونخنی ها با توجه به الیاف استفاده شده در آنها، ابعاد، طرح و شکلی که دارند به انواع مختلفی دسته بندی میشوند.

الیاف مورد استفاده در روتختی

الیاف به کار رفته در لحاف روتختی

روتختی ها بر اساس نوع الیاف به دو دسته تقسیم میشوند. روتختی ها با الیاف مختلفی از جمله پشم، پنبه، کتان، بامبو، ویسکوز و… تولید میشوند. الیاف استفاده شده در روتختی ها به دو دسته الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی تقسیم میشوند که تقسیم بندی آنها نیز بر همین اساس الیاف استفاده شده در آنها است. دسته اول روتختی های تولید شده با الیاف طبیعی؛ این روتختی ها نرمی، لطافت و البته کیفیت بیشتری دارند، اکثر الیاف طبیعی امکان گردش هوا و تنفس در آنها وجود دارد. قیمت این روتختی ها از روتختی هایی که با الیاف مصنوعی تولید میشوند بیشتر است. دسته دوم روتختی های تولید شده با الیاف مصنوعی؛ این مدل روتختی ها با الیافی مثل الیاف پلی استر، ویسکوز، آکریلیک و… تولید میشوند.
تولید کننده های ایرانی تمام سعی خود را میکنند که این دسته از روتختی ها نیز کیفیت بالایی داشته باشند که در این راستا موفق هم عمل کرده اند. این مدل رونخنی ها نیز کیفیت خوبی دارند اما در یک بعضی موارد بنا بر خواصی که به شکل ذاتی در الیاف طبیعی وجود دارد، آن دسته از روتختی ها مزایای بهتری دارند. قیمت روتختی هایی که از الیاف مصنوعی درست میشوند کمتر از روتختی های دسته اول است.

سایز انواع روتختی

سایز های متفاوت لحاف روتختی

دسته بندی دوم روتختی ها بر اساس سایز آنها انجام میشود:

  • روتختی یک نفره با ابعاد 160 در 220 سانتی متر
  • روتختی دو نفره با ابعاد 220 در 240 سانتی متر
  • روتختی نوجوان با ابعاد 150 در 210 سانتی متر
  • روتختی نوزاد با ابعاد 80 در 120 سانتی متر

به طور کلی روتختی ها با توجه به اندازه تخت های یک نفره، دو نفره، نوجوان و کودک تولید میشوند. روتختی ها با ابعاد دیگر نیز وجود دارند که البته کمتر تولید میشوند. ابعاد استاندارد تولید روتختی با توجه به ابعاد تخت انجام میشود که این ابعاد برای بیشتر تخت ها مناسب اند. تخت های دیگری هم وجود دارند که ابعاد آنها به گونه ای است که پیدا کردن روتختی مناسب آنها تا حدودی سخت است، چون همان طور که گفتیم روتختی های مناسب سایز آنها کمتر تولید میشوند. پس اگر قصد خرید تخت هم دارید تختی بخرید که پتو یا روتختی مناسب ابعاد آن راحت تر پیدا کنید.

کاربرد روتختی

کاربرد مختلف لحاف روتختی

تقسیم بندی سوم روتختی ها بر اساس کاربرد آنها انجام میشود که عبارتند از: روتختی های چهار فصل، کاوری، پیکه یا بهاره، تزئینی و لحاف روتختی
روتختی چهار فصل: میتوان گفت یک روتختی متوسط است. نه آن قدر گرم و ضخیم که مخصوص زمستان باشد و نه آن قدر نازک که مخصوص تابستان. بلکه در حد متوسطی ضخامت و گرما دارد و از آن میتوانید در هر چهار فصل سال استفاده کنید. مخصوصا اگر در فصل زمستان فضای خانه و اتاق خواب شما گرمای مناسبی داشته باشد، شما مجبور نیستید که زمستان روتختی خود را عوض کنید. چراکه روتختی چهار فصل گرمای کافی را تامین میکند و میتوانید به راحتی از همین روتختی چهارفصل در زمستان هم استفاده کنید. معمولا دو عدد روبالشتی نیز با روتختی چهار فصل همراه است.
روتختی کاوری: یک روتختی سبک و نازک است. به اصطلاح دقیق تر اگر بگوییم کاور روتختی است که شما باید از یک طرف آن که باز است لحاف خود را در آن جای دهید و سپس دکمه یا زیپی را که برای بستن آن تعبیه شده است ببندید. این مدل از روتختی به دلیل شست و شوی آسان و قیمت مناسب تری که دارند، طرفداران خاص خود را پیدا کرده اند. روتختی کاوری با دو عدد روبالشتی به فروش میرسد.

کاربرد روتختی در فصول مختلف
روتختی پیکه یا بهاره: این مدل از روتختی ها نازک هستند. به عنوان روانداز در فصل تابستان و بهار بسیار کاربردی هستند. روتختی های بهاره بر خلاف اغلب روتختی ها که ست کامل هستند، بیشتر به صورت تکی تولید میشوند. البته مدل های خاص آنها یک روبالشتی نیز همراه دارند.
روتختی تزئینی: این روتختی ها از لحاظ ضخامت و گرما مشابه روتختی های چهار فصل هستند که به صورت چند تکه به فروش میرسند. انواع مختلف 3 تکه، 4 تکه، 6 تکه و 10 تکه آن بسیار پرطرفدار هستند. اکثر روتختی های تزیینی به صورت ست به فروش میرسند. ست آنها به صورت روتختی، روبالشتی، ملحفه تشک و کوسن است.
لحاف روتختی: لحاف روتختی ها یک لحاف و کاور همراه آن هستند که مثل روتختی های تزئینی ست کامل روتختی، روبالشتی، ملحفه تشک و کوسن دارند. از مزیت های لحاف روتختی این است که لحاف به دلیل دوخته بودن به کاور جا به جا نمیشود و اکثر مواقع مرتب و خوش فرم باقی میماند.

طرح رو تختی

طرح های متنوع لحاف روتختی

تقسیم بندی دیگر روتختی ها بر اساس طرح های آنهاست که شامل: سنتی، ساده، طرح دار و سه بعدی است.
روتختی های سنتی: همان طور که از اسم آنها مشخص است دارای طرح و نقش های سنتی هستند. روتختی های سنتی اصولا پر نقش و نگار هستند، طرح هایی شبیه قالیچه های سنتی یا پته دوزی ها دارند.
روتختی های ساده: هیچ طرح و نقشی خاصی ندارند و تک رنگ و شیک هستند. این روتختی ها سبک امروزی و اسپرت دارند. بیشتر نوجوانان و خاص پسندان از روتختی های ساده استفاده میکنند. تنوع رنگی که دارند بسیار زیاد است و رنگ های آنها بسیار جذاب و دلنشین هستند.
روتختی های طرح دار: طرح روی این روتختی ها غالبا طرح گل و طبیعت هستند. روتختی های طرح دار تنوع بسیار زیادی دارند وتقریبا همه خانم ها طرح های این مدل روتختی را میپسندند.
روتختی های سه بعدی: نسل جدید روتختی ها هستند. این روتختی ها طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده اند. تصاویر روی این روتختی ها سه بعدی هستند و با دستگاه مخصوص این کار، روی روتختی چاپ میشوند. تصاویر سه بعدی حالتی جالب و دیدنی به این روتختی ها داده اند که در هیچ روتختی دیگری نمیتوانید ببینید.

انواع مواد و الیاف استفاده شده در تولید روتختی های ایرانی

انواع مواد و الیاف استفاده شده در تولید روتختی های ایرانی

برای تولید روتختی از الیاف مختلفی استفاده میشود. پارچه های روتختی ها از الیافی مثل پشم، پر، پنبه، کتان، پلی استر، آکریلیک، ویسکوز و… استفاده میشوند. هرکدام از این الیاف خواصی دارند که روتختی تولید شده با آنها را منحصر به فرد میکنند. مثلا الیاف پشم علاوه بر گرمای عالی که به روتختی میدهد، خواص درمانی نیز دارند؛ الیاف پنبه گرمای خیلی خوبی ایجاد میکند و باعث میشوند روتختی گرمای مناسبی داشته باشد، الیاف کتان الکتریسیته ساکن ندارد و به اصطلاح روتختی هیچ وقت جرقه نمیزند، الیاف پلی استر نرمی و لطافت زیادی به روتختی میدهند، الیاف آکریلیک دوام بالایی به روتختی میدهند، الیاف بامبو امکان گردش هوا را ایجاد میکنند و الیاف دیگری که هر کدام خواص منحصر به فردی دارند.
نکته حائز اهمیت این است که همه تولید کننده های روتختی های ایرانی با هر کدام از این الیاف که روتختی تولید کنند، بهترین نوع الیاف و مواد اولیه را برای تولید استفاده میکنند. یک نکته بسیار مهم برای تمامی روتختی ها ضد حساسیت بودن آنها است. الیافی که برای تولید روتختی استفاده میشوند باید قبل از ورود به خط تولید شسته و گند زدایی شوند. لازم به ذکر است که ضدعفونی آنها به صورت کامل انجام شود. الیاف روتختی باید ضد حساسیت و حتی الامکان ضد میکروب باشند تا خریداران بتوانند با خیال راحت از اینکه زمان مصرف هیچ گونه عارضه ای برای آنها پیش نخواهد آمد خرید کنند. تمام روتختی های تولید شده توسط کارخانه کالای خواب با الیاف کاملا مرغوب و ضد عفونی شده ای که هیچ گونه حساسیتی برای مصرف کنندگان ایجاد نمیکنند، تولید میشوند.

روتختی ایرانی
علاوه بر این تمام تولید کننده های ایرانی از جمله کارخانه کالای خواب از بهترین دستگاه ها برای تولید روتختی های مختلف استفاده میکنند. داشتن خط تولید مجهز و پیشرفته یکی از نکات مهم برای تولید یک محصول با کیفیت است. کارخانه کالای خواب نیز از بهترین دستگاه ها برای تولید تمامی محصولاتش استفاده میکند. این کارخانه از یک تیم قوی کنترل کیفیت تشکیل شده است که تمامی محصولات تولید شده در در انتهای هر مرحله از خط تولید را مورد بررسی قرار میدهند و در صورت سالم بودن اجازه ورود محصول به مرحله بعدی خط تولید را خواهند داد. اما اگر هر گونه عییب و نقصی مشاهده شود، روتختی مجوز ورود به مرحله بعدی را ندارد و برای رفع نقص به واحدی دیگر فرستاده میشود.
محصولات کارخانه کالای خواب همگی دارای نشان اطمینان، استاندارد کالا و برچسب ضمانت سلامت و کیفیت کالا از سمت سازمان های مربوطه هستند. داشتن این برچسب ها بیانگر میزان کیفیت و سلامت روتختی های این کارخانه است.

برای خرید عمده لحاف و روتختی باید به چه مواردی دقت کنیم

برای خرید عمده لحاف و روتختی باید به چه مواردی دقت کنیم

افرادی که خرید عمده روتختی دارند باید نکاتی را مد نظر قرار دهند.
برند و کارخانه ای که قصد خرید روتختی از آن را دارند به خوبی شناخته، کیفیت محصولات و قیمت محصولات آن را بررسی کنند، سابقه و میزان رضایت مشتریان از این برند و تولیدات را به صورت کامل ارزیابی کرده، سپس بهترین برند ممکن را برای خرید برگزینند.
کارخانه کالای خواب محصولات با کیفیت و با دوامی دارد، قیمت محصولات این کارخانه مخصوصا اگر به صورت عمده خریداری شوند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است، سابقه درخشانی در تولید روتختی های مختلف دارد و از همه مهم تر رضایت مشتریان از محصولات این کارخانه است که باید به طرز مطلوبی برآورده شده باشد. پس یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید عمده میتواند خودِ کارخانه کالای خواب باشد.
بعد از شناخت برند و انتخاب آن باید در انتخاب طرح و رنگ هایی که خریداری میکنید دقت کنید. اگر خرید عمده برای خانه دارید که تکلیف تا حد زیادی مشخص است و بقیه ماجرا به سلیقه شما برمیگردد. اما اگر برای فروشگاه قصد خرید عمده دارید، بهتر است پر فروش ترین و زیبا ترین طرح هایی که بین تمام طرح ها وجود دارند را انتخاب کنید و از هر کدام یک تعداد مشخص خرید کنید. سپس با توجه به استقبال یا عدم استقبال متقاضیان تعداد سفارش های بعدی از هر طرح را کم و زیاد کنید و هر بار به سفارش طرح های جدید تر و بروز تری که کارخانه تولید میکند نیز اقدام کنید.

تنوع طرح در روتختی
در رابطه با طرح های روتختی های کارخانه کالای خواب باید بگوییم این کارخانه جزو معدود کارخانه هایی است که تقریبا تمام طرح های آن فروش شگفت انگیزی داشته است. شما هیچ روتختی تولید شده این کارخانه را نمیتوانید پیدا کنید که طرح و نقشی آن زیبا و چشم نواز نباشد. پس با خرید از کارخانه کالای خواب دست شما در انتخاب طرح و رنگ بسیار باز است و انتخاب راحتی خواهید داشت.
نکته بعدی توجه به ابعاد روتختی است. روتختی ها را به گونه ای سفارش دهید که ابعاد کاربردی داشته باشند و مناسب اکثر تخت خواب هایی که در بازار وجود دارند باشند. ممکن است مشتری شما طرحی را بپسندد اما به دلیل اینکه ابعاد آن مناسب تخت خواب او نیست، نتواند روتختی را بخرد. پس سعی کنید با همه ابعاد بخصوص ابعاد کاربردی تر روتختی را سفارش بدهید.
چگونه میتوان روتختی را از کارخانه کالای خواب سفارش داد؟
نحوه سفارش روتختی از کارخانه کالای خواب بسیار آسان و سریع است. برای سفارش، شما میتوانید با شماره تماس درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاورین فروش مجموعه مشورت های لازم را بگیرید آن گاه سفارش خود را ثبت کنید. یا اگر از مدل و تعداد سفارش خود را از قبل میدانید میتوانید به صورت آنلاین و در سایت سفارش خود را ثبت کنید.

مراکز فروش روتختی در سراسر ایران

مراکز فروش روتختی در سراسر ایران

کارخانه کالای خواب در اکثر نقاط ایران نمایندگی فروش معتبر دارد و با مراجعه به آنها میتوانید هر تعداد و هر مدلی که بخواهید روتختی تهیه فرمایید. شایان ذکر است شرکت دیبا بافت نگار واقع در قم همراه با مدیر فروش زبده و با سابقه و همچنین مشاوران سخت کوش و دلسوز و صمیمی آماده خدمات رسانی و راهنمایی به مشتریان عزیز در سر تا سر ایران عزیزمان هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.