پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی

پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی

امروزه داشتن یک زیرانداز سفری جزو وسایل ضروری در صندوق عقب هر ماشینی است. زیرانداز جاجیم یکی از بهترین انواع زیرانداز است. مراکز تولید و پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی بسیاری در اقصا نقاط کشور وجود دارد. زیراندازهای جاجیمی نمایانگر طرح سنتی بوده که توسط دستان هنرمندان ایرانی طراحی و تولید شده و یکی از زیباترین و پرفروش ترین زیراندازهای ارائه شده در بازار است. مراکز توزیع و پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی در شهرهای اصفهان، یزد، تبریز، تهران و… وجود دارد از آنجایی که این شهرها جزو شهرهای دارای آثار باستانی بوده و همه ساله پذیرای گردشگران از سراسر جهان هستند که بازار فروش خوبی را در زمینه عرضه زیرانداز دارند. البته این امر به معنای آن نیست که در سایر شهرهای ایران، تولید و عرضه زیرانداز وجود ندارد بلکه در شهرهای بزرگ خطوط تولید گسترده برای تولید زیرانداز جاجیمی با کیفیت و مراکز پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی برای توزیع این کالا وجود دارد.

پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی
زیرانداز جاجیم مسافرتی باکیفیت بسیار بالا و طراحی بی نظیر، فروش بالایی را در بازارهای داخلی به دست آورده است به طوری که حتی در کوچک ترین شهرهای کشور نیز یک مرکز پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی به وجود آمده است و خریداران با مراجعه به این مرکز نسبت به خرید زیرانداز مورد علاقه خود اقدام میکنند.
زیرانداز جاجیم مسافرتی علاوه بر انحصار بازار داخلی موفق شده است که بازارهای کشورهای دیگر نظیر عراق، افغانستان، کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای اروپایی و حتی بعضی از کشورهای آمریکایی را نیز به تصرف خود درآورد و نظر این خریداران را به خود جلب نماید. گفتنی است که کشور عراق یکی از بزرگترین خریداران زیرانداز جاجیم مسافرتی از ایران است به طوری که تاجران و بازرگانان بین المللی کشور عراق روابط بسیار نزدیکی را با مراکز تولیدی و پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی دارند و هر ساله صدها هزار زیرانداز به این کشور صادر میشود. کارخانه های تولیدی زیرانداز همواره اصل تنوع را در تولید محصولات خود به کار میبرند چرا که میدانند شرط یک فروش موفق، ایجاد تنوع در زمینه تولید و عرضه محصولات است. صادرات و پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی به کشورهای دیگر موجب شده است که تولیدکنندگان این محصول با روحیه و انگیزه به کار خود ادامه دهند و وضعیت اقتصاد ایران بهبود یابد و به اشتغال جوانان نیز کمک شایانی کند از این‌ رو دولت از این گونه طرح ها حمایت ویژه ای میکند. از دیگر ویژگی‌ های این زیرانداز که بازار فروش آن را قدرتمند کرده است داشتن کیف دسته دار است که به راحتی باز و بسته میشوند یا اینکه در حالت جمع شده، شکل یک ساک دستی را به خود میگیرند که سبب راحتی در هنگام حمل و نقل میشود و جا به جایی آن با وجود دستگیره های نخی بسیار آسان است که مرکز پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی به صورت عمده این کالاها را بین فروشگاه ها و مغازه داران عرضه میکنند.

زیرانداز جاجیمی را خوب بشناسیم

زیرانداز جاجیمی را خوب بشناسیم

امروزه یکی از ملزومات مسافرت و طبیعت گردی داشتن زیراندازی مناسب است که بتوان به راحتی روی آن استراحت کرد و از منظره های طبیعت لذت برد. یکی از بهترین انواع زیراندازهای موجود در بازار زیرانداز جاجیم مسافرتی است که به شما این امکان را میدهد که بتوانید به راحتی بر روی آن نشسته، غذا بخورید و استراحت کنید که توسط پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی بصورت عمده در سراسر کشور توزیع و پخش میشود.
اگر به تازگی قصد مسافرت و یا پیک نیک و طبیعت گردی را دارید و به دنبال خرید یک زیرانداز مرغوب و باکیفیت و کارایی بالا برای استفاده در سطح طبیعت هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا ویژگی‌ های زیرانداز جاجیم مسافرتی را برای شما بیان کرده و شما بتوانید با خیالی آسوده و آگاهی کامل برای خرید این زیرانداز اقدام نمایید.
جنس زیراندازهای جاجیمی از پشم است که با دستگاه های بافندگی، بافته میشوند و به خاطر وجود تار و پود بافت پشم، در جاجیم، منسجم است و این یکی از دلایل دوام و مقاومت بالا و طول عمر زیاد زیراندازهای جاجیم مسافرتی است. زیراندازهای جاجیمی مسافرتی به راحتی قابل شست و شو هستند چرا که پس از یک طبیعت گردی طولانی آلودگی های محیطی را به خود جذب کرده، پس با شستن این زیراندازها آلودگی ها را از بین میبریم و از انتقال میکروب و ویروس‌ های بیماری زا به خود و اعضای خانواده مان جلوگیری کرده و سلامتی بدن خود را حفظ میکنیم .
همواره در یک طبیعت گردی هیچ چیزی ناراحت کننده تر از خیس شدن زیرانداز و وسایل موجود روی آن نیست که زیرانداز جاجیمی با دارا بودن خاصیت ضدآب از نفوذ رطوبت به درون زیرانداز و وسایل موجود روی آن جلوگیری کرده و حسی ناراحت کننده را به شما نميدهد و برای پیک نیک و مسافرت های کوتاه و طولانی مدت بسیار مناسب هستند. زیراندازهای جاجیم مسافرتی در اندازه های متفاوت 6 متری، 4 متری، 9 متری و 12 متری تولید و از طریق مراکز پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی روانه بازار میشوند که مغازه داران و فروشگاه های عرضه این زیرانداز میتوانند با مراجعه به مراکز پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی این محصول را به صورت عمده با قیمتی کمتر از قیمت بازار خریداری کرده و بصورت خرده به مشتریان خود عرضه کنند. از دیگر ویژگی ‌های مثبت این زیرانداز عدم جذب خس و خاشاک در زیر خود است. همچنین این زیرانداز میتواند سطح تمیز و نرمی را به شما به وجود بیاورد و از فرو رفتن سنگ های کوچک و دیگر اجسام موجود روی سطح خاک به پای شما جلوگیری ‌کند.
این زیراندازها را میتوان در روزهای سرد سال نیز استفاده نمود و بر روی آن تفریح و استراحت کنند چرا که زیراندازهای جاجیم مسافرتی از نفوذ سرمای زمین جلوگیری کرده و سطحی گرم را برای شما به وجود می‌آورد.

داشتن زیرانداز سفری چه مزایایی دارد

داشتن زیرانداز سفری چه مزایایی دارد

زیرانداز به نوعی، شبیه به روانداز است که بر روی زمین قرار میگیرد و افراد برای استراحت و تفریح، از آن استفاده میکنند. بعضی از زیراندازها برای گردش های یک روزه و دورهمی های خانوادگی استفاده میشوند که همیشه یک نمونه از آنها در صندوق عقب هر ماشینی وجود دارد مانند زیرانداز جاجیمی مسافرتی که برای طبیعت گردی مورد استفاده قرار میگیرند. زیراندازها میتوانند از جنس های گوناگون پارچه، حصیر، پلاستیک، برزنت و جاجیم باشند و همچون فرش برای نشستن روی زمین در طبیعت گردی و مسافرت استفاده شوند. در واقع میتوان گفت که زیرانداز زیر شما قرار میگیرد و شما را در برابر آسیب‌ هایی که ممکن است در هنگام نشستن روی زمین به شما وارد آید را حفظ کند.
استفاده از زیرانداز سفری مزایای فراوانی دارد که اشاره به چندین مورد از این مزایا در هنگام مسافرت خالی از لطف نیست از جمله :
1_ راحت بودن زیرانداز: همواره سعی کنید زیراندازی را خریداری کنید که ضخیم، متراکم و اسفنجی باشد و هنگام نشستن روی آنها حس کنید که روی یک فرش نشسته اید و احساس آرامش و راحتی داشته باشید.

 فروشندگان برتر انواع زیرانداز جاجیم مسافرتی
2_ عایق بودن: ایجاد یک لایه عایق یکی از ویژگی‌های زیراندازها است که این مواد عایق و متراکم، هوای سرد را مسدود میکند. درواقع عایق بودن یکی از مواردی است که باعث میشود گرما یا سرمای زمین را زیاد احساس نکنیم.
3_ بهبود وضعیت بهداشت: زیرانداز به عنوان سدی در برابر خاک و گل عمل میکند و موجب بهبود وضعیت بهداشتی و حفظ سلامتی افراد میشود. همچنین این زیراندازها با دفع رطوبت از ایجاد لکه و بوی بد جلوگیری میکند.
4_ باعث لذت بردن از طبیعت میشود : وجود یک زیرانداز در بین وسایل سفر باعث میشود که شما در هر جایی که دوست دارید بنشینید و به تماشای محیط اطراف پرداخته و از منظره های طبیعت لذت ببرید. گفتنی است که زیرانداز، این امکان را به شما میدهد که بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای، در هر جایی که دوست داشتید بنشینید و از منظره های طبیعت لذت ببرید.
با گفتن این نکات به اهمیت وجود زیرانداز در مسافرت پی بردیم و همین طور گفتنی است که زیراندازهایی که توسط پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی توزیع و عرضه میشوند همه ویژگی‌ های گفته شده را دارند و با خیالی راحت میتوان در هنگام مسافرت از آنها استفاده نمود.

قیمت خرید انواع زیرانداز جاجیم مسافرتی

قیمت خرید انواع زیرانداز جاجیم مسافرتی

امروزه بسیاری از مردم برای اینکه بتوانند از شلوغی های شهرهای بزرگ فرار کرده و مدتی را به استراحت و تفریح بپردازند به دامان طبیعت رفته و به شادی میپردازند که برای این منظور به زیرانداز نیاز دارند که یکی از تجهیزات ضروری هر سفری است برای اینکه فرد بتواند مدتی را بر روی آن نشسته و به استراحت بپردازد. یکی از پرطرفدارترین زیراندازهای ایرانی؛ زیرانداز جاجیم مسافرتی است، این زیراندازها به این دلیل محبوب و پرطرفدار هستند که از هنر قدیمی، زیبا و تک جاجیم در تولید آنها استفاده شده است. قیمت زیرانداز پس از تولید توسط مدیریت کارخانه تعیین ‌میشود و توسط پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی بین نمایندگی های کارخانجات و فروشگاه های عرضه این زیرانداز به صورت عمده پخش میشود.

 فروشندگان برتر انواع زیرانداز جاجیم مسافرتی
اگر بدنبال خرید زیراندازی مناسب با قیمتی مقرون به صرفه هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا عوامل تاثیرگذار در قیمت زیرانداز را برای شما بیان کنیم تا با آگاهی کامل اقدام به خرید زیرانداز نمایید. عوامل مختلفی در تعیین قیمت زیرانداز نقش دارند از جمله:
1_ جنس زیرانداز: زیرانداز از جنس های گوناگونی شامل پارچه، پلاستیک، چوب، جاجیم و فوم فشرده ساخته میشوند که هر کدام از اینها معایب و مزایای خاص خود را دارند، گرچه زیراندازهای جاجیمی کیفیتی بالاتر و به نسبت قیمتی بیشتر از سایر زیراندازها را دارند و بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.
2_ اندازه زیرانداز: یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت، اندازه زیرانداز است. چرا که زیراندازهای بزرگ تر، قیمت بالاتری هم دارند و شما میتوانید با توجه به تعداد اعضای خانواده خود اقدام به خرید زیرانداز مناسب برای نشستن خود و خانواده تان کنید

 فروشندگان برتر انواع زیرانداز جاجیم مسافرتی
3_ کیفیت زیرانداز : یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت زیرانداز کیفیت زیرانداز است. سعی کنید زیراندازی را انتخاب کنید که از برند و سایت های معتبری همچون سایت اینترنتی مجموعه نساجی دیبافت باشد که عرضه کننده انواع زیراندازهای باکیفیت است.
4_ داشتن کیف: از آنجایی که داشتن کیف حمل و نقل یکی از مزیت‌ های این زیراندازها است و باعث راحتی در حمل و نقل و جا به جایی این زیراندازها میشود، در قیمت زیرانداز تاثیر بسزایی دارند و زیراندازهای دارای این ویژگی، قیمت بیشتری را نسبت به زیراندازهای ساده دارند.
9_قابلیت شست و شو: یکی از ویژگی‌های مهم در تعیین قیمت هر زیراندازی قابلیت شست و شوی آن زیرانداز است، چرا که زیراندازها بیشتر در مکان‌ هایی مورد استفاده قرار میگیرند که گلی و خاکی هستند پس بهتر است که شسته و خشک شوند تا بتوانید آلودگی های محیطی را از سطح آنها پاک نمایید.

 فروشندگان برتر انواع زیرانداز جاجیم مسافرتی
فروشندگان برتر انواع زیرانداز جاجیم مسافرتی

زیرانداز یکی از وسایل ضروری برای مسافرت و پیک نیک است و وجود آن در صندوق عقب هر ماشینی ضرورت دارد. زیرانداز جاجیم مسافرتی یکی از بهترین انواع زیراندازهای سفری است که خریداران این محصول ‌میتوانند به دو روش مستقیم و غیر مستقیم برای تهیه این محصول اقدام نمایند. اگر به تازگی قصد مسافرت و خرید زیرانداز جاجیم مسافرتی را دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین فروشندگان این زیرانداز را در اقصا نقاط کشور به شما معرفی کنیم. عرضه مستقیم و بدون واسطه بهترین انواع زیرانداز مرغوب و درجه یک، توسط نمایندگی های فروش کارخانجات این زیراندازها انجام میشود. لازم به ذکر است که پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی، زیراندازهای تولیدی را از کارخانه ها به نمایندگی های این زیراندازها، میرساند. در واقع عرضه بدون واسطه این محصول یعنی حذف هزینه های اضافی و جانبی که این نوع خرید، بسیار مقرون به صرفه است. علاوه بر این خریداران این نوع زیرانداز، میتوانند با مراجعه به مراکز پخش عمده زیرانداز جاجیم مسافرتی، زیرانداز دلخواه خود را در انواع طرح و رنگ های گوناگون تهیه نمایند.
فروشندگان انواع متنوعی از زیرانداز جاجیم مسافرتی درجه یک، کلیه محصولات باکیفیت خود را در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر در معرض دید خریداران این محصولات، قرار میدهند، تا خریداران بتوانند به راحتی به این سایت ها دسترسی پیدا کرده و با دیدن انواع متنوعی از زیراندازهای جاجیم مسافرتی، در طرح و رنگ های متفاوت، سفارشات خود را ثبت کنند. گفتنی است که خرید از طریق سایت های اینترنتی فروش زیرانداز، روشی مستقیم برای تهیه این کالا است که باعث میشود در وقت افراد، نیز صرفه جویی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.